Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek na odległość

Polecane posty

Gość gość

Znacie kogoś komu udał się związek na odległość? Byłam w związku na odległość 2 lata poźniej on przeprowadzil sie do mnie. Dzieliło nas 400 km.Mieszkaliśmy razem 1,5 roku zaczęły się kłótnie, kompletna nie zgodnosc charakterow. Zastanawiam się czy to ja mam takiego pecha, czy ciężko stworzyć prawdziwy związek ze związku na odległość. Znacie jakieś inne przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upppp Fakty w skrócie Kędzierzyn-Koźle – miasto w województwie opolskim oraz siedziba powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, położone na Nizinie Śląskiej, na Śląsku Opolskim.Wikipedia Liczba ludności: 64 219 (2007) Powierzchnia: 123,4 km²

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tzw. związek na odległość to żaden związek jak stworzyliście normalny związek na codzień, to się okazało, że do siebie nie pasujecie zdarza się nie każdy związek przetrwa, a raczej - niewiele związków przetrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie mi żal tego jezdzenia do siebie, setki smsow, godzin na skype ..i tez czasu mioze bym poznala kogos w moim miescie. Nie ma sensu miec zwiazku na odlegloesc bo chyba jeden na milion wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko ze zwiazku na odleglosc zrobic normalny, jak sie widzicie raz na miesiac na 2 dni to nie poznacie się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejne sa zwiazki na odleglosc,szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×