Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaclawus

FM WORLD konsultantki i konsultanci z Twojej okolicy

Polecane posty

hej, wpadłem na pomysł, aby założyć Forum, na którym Panie będą mogły znaleźć konsultantkę, lub konsultanta mieszkającą (mieszkającego) blisko nich. tak więc ja jestem z okolic Poznania i chętnie służę pomocą. inne konsultantki i konsultantów zachęcam do zapisywania się na listę. Kontakt bezpośrednio do mnie to jaclawus30@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji do 30.07.2016 obowiązuje promocja lekki start, gdzie nie ma obowiązku zamawiania pakietu startowego. Oto kilka szczegółów. Wakacje to doskonały czas na rekrutowanie nowych osób, dlatego tylko teraz nowi Partnerzy Biznesowi mogą rejestrować się u nas na dowolny status bez konieczności zakupu Startera! Aby skorzystać z promocji: • trzeba zostać Partnerem Biznesowym FM WORLD POLSKA w terminie od 17.06.2016 r. od godz. 8:00 do 31.07.2016 r. do godz. 21:59; • w czasie rejestracji nowy Partner może wybrać dowolny status, na którym chce działać, przy czym status Sprzedawcy i Reklamującego wymagają dostarczenia dodatkowych dokumentów; • wszystkie osoby zarejestrowane w Klubie FM WORLD na statusie Odbiorcy, mogą w czasie obowiązywania promocji zmienić go na dowolny inny status bez konieczności zakupu Zestawu Startowego . Promocja trwa od 17.06.2016 r. od godz. 8:00 do 31.07.2016 r. do godz. 21:59. Wykorzystaj promocję „Lekki start” do rekrutowania nowych osób! A zachęcając przy okazji do kupienia „Superpakietu”, możesz otrzymać 20 PLN (w formie rabatu lub wynagrodzenia) za każdą poleconą osobę, która zrobi taki zakup! Szczegóły promocji „Lekki start” znajdziesz w Regulaminie na https://pl.fmworld.com/s/regulamin-udzialu-w-promocji-lekki-start-61/ Polecaj SUPERPAKIET, rekrutuj i odbieraj bonusy! Pozdrawiam. Jacek jaclawus30@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×