Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam pomocy

Polecane posty

Gość gość

Witam poszukuje psychologa badz seksuologa w gre wchodzi tylko kobieta, ktora pomoglaby mi z moimi problemamy wymiana zdan poprzez maile badz tutaj. Jezeli znajdzie sie chetna Pani na taka ppmoc online bedzie mi bardzo milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam a w czym jest problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze przehsc na maila po mam problemy z zamieszczeniem posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze teraz bedzie lepiej? Przed dlugi czas korzystalemz roznego rodzaju czatow erotycznych poznawalemtam kobety aby zadpokoic swoje zadze bo w domu nie moglem tego otrzymac wiec szukalem gdzie indziej z poznanymi tam kobietami pisalem o seksie wymienialismy sie zdjeciami erotycznyni i nie tylko od dluzszego czasu nie zagladalem tam ake czuje ze znowu mnie ciagnie w tamta strone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przez duże G
Będzie lepiej, jak nauczysz się pisać. Ty i czaty, heheh, ale spoko. Z pewnością jakaś ci tu pomoże. ;) Powodzenia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz pisze na tel wiec czasem moge popelnic jakis blad w pisaniu trafiajac w litere obok zdarza sie chyba czasem kazdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przez duże G
Nie wygłupiaj się. Mi nie musisz się tłumaczyć, sam ledwo piszę, dlatego nie mogę znaleźć tu sobie dziewczyny. Są bardzo wymagające pod tym względem. Chciałem ci tylko zwrócić uwagę, że tu łatwiej o wpieṛdol niż o pomoc. :( Takie tu nastały czasy. :( Ale śmiało próbuj :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie czy jest taka specjalistka tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj znowu od rana mam mysli erotyczne i wielka chcec tam wekjsc i sie zabawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze znajdzie sie inna kobieta ktora moglaby mi jakos z tym pomoc czasem zwykle wygadanie sie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×