Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ból brzucha z przejedzenia

Polecane posty

Gość gość

Proszę o rady zjadłam 5 kawałków pizzy 50cm. Była pyszna. Zamiast spasować jadłam aż rozbolał mnie brzuch. Zaraz pęknę. Brzuch mam obolały, odbija mi się i jest mi niedobrze. Do tego mam rozwolnienie. Tak mi jeździ po brzuchu że zaraz umrę :-( Co robić jak sobie ulżyć? Dodam że ważę normalnie 57kg przy 169cm, na codzień nie jem tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poco tyle jesz bez opamiętania? Dobrze ci tak bo sa tacy co gloduja a Ty jesz az cie brzuch boli. teraz cierp. albo idz zwymiotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lippA

wiadomo, że najlepiej to mniej jeść, ale weź tu się powstrzymaj, kiedy grill aż kipi smakowitościami!!! ja mam na takie historie ulgasim i naprawdę on działa tak szybko, że już nie martwię się przejedzeniem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia

tez tak mam szczegolnie po gazwanych napojach i smazonym jedzeniu... ale jak tu sobie odmowic fryteczek. A ten ulgasim to tabletki z apteki? bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gompo

tak,  ulgasim możesz sobie spokojnie kupić w aptece bez recepty lub zamówić przez internet, ale nie wiem, czy to ma sens, bo cena tabletek jest tak niska, że droższa pewnie będzie przesyłka ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga

Mnie to jeszcze nigdy nie zawiodła Intesta z maślanem sodu, dlatego jak wiem że danego dnia będę na weselu czy jakiejś uroczystości rodzinnej to od razu zabieram ze sobą ten wyrób. Tobie także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassilia

Byłem teraz na wczasach all inclusive, ciężko było się oprzeć pokusie jedzenia niestety dobrze że wziąłem ze sobą ulgasim, na wypadek wzdęć,  bo bym chyba cały wyjazd przesiedział w hotelu, łakomczuch ze mnie wiem, ale teraz dieta i zero objadania, chociąż pewnie zrobi sobie małe oszukiwanie w weekend bo idę n wesele. Ulgasim rozbija pęcherzyki powietrza i dzięki teu nie czuję tego nieprzyjemnego dyskomfortu, napięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igaaa

Kebene polecam, lek w którym jest symetykon i węgiel aktywny, najlepszy skład przy wzdęciach i neistrawności. Szklanka mięty również nie zaszkodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limona8

Niby można czekać aż wzdęcia, a z nimi gazy, miną same, ale ja nie znoszę tego robić i jak tylko czuję, że to są wzdęcia, to sięgam po tabletki z symentykonem ulgasim i one błyskawicznie pomagają pozbyć się objawów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×