Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam męża idiotę

Polecane posty

Gość gość

Sam wychodzi kiedy chce. Teraz mecze, srecze to lata po pubach jak poparzony. Dzisiaj ja poszłam. Miałam w d***e te mistrzostwa. Poszłam z siostra do kina. Problem wielki bo on nie zdarzy do pubu na końcówkę meczu, i w ogole sobie wzial specjalnie wolne "aby soedzic czas z rodzina a tymczasem ja ide do kina z siostra". Teraz sie nie oddzywa, bo on miał plan a ja go zniweczylam "bezczelna". Ja puerdziele. Mam ochotę mu w ryja zamalować. Hipokryta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysyłam Ci pozytywne wibracje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trza było sie nie żenić a tera ino chłopa wkrzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A k***a ja wiedziała? Ze moj mecze lubi tylko na euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadlenKa83
trzeba bylo go namowic na kupno telewizora, to by w domu ogladal :P ja tak zrobilam, kupil w media expert na promocji, i jakos przecierpialam mecze, a teraz mam przynajmniej z tego fajny tv ^^ trzeba myslec przedsiebiorczo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twoja wina mój jest wspaniały bo nie interesują go mecze lecz ja. Nie ignoruje męża bo jest nawet przy każdym badaniu cipki u ginekologa i wspierał porody. Pomaga w domu a nie chodzi z kolegami lub was zdradza jak wasi mężowie to robią. Nie wstydzę się męża !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MadlenKa83 dziś trzeba bylo go namowic na kupno telewizora, to by w domu ogladal jezyk.gif ja tak zrobilam, kupil w media expert na promocji, i jakos przecierpialam mecze, a teraz mam przynajmniej z tego fajny tv ^^ trzeba myslec przedsiebiorczo xD X Tylkk ze my mamy nowy telewizor :( Ze starym nic sie nie działo ale maz sobie wymyślił jakies internety w telewizorze (jakby komu to było potrzebne), a ze miał urodziny to "sprawił sobie prezent". Dodam ze na codzień on piłkę nożna to widzi chyba jak przechodzi koło jakies szkoły. Kibic p********y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie Euro jest raptem raz na 4 lata :O naprawdę to taki problem ze maz obejrzy w tym czasie pare meczy z kumplami i sie piwa napije? My z mężem rozmawiamy ze sobą i wiedziałam ze chce mecz obejrzeć wiec umówiłam sie z kolezanka na sobotę a nie specjalnie w niedziele jemu na złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:36 hahaha nie spamuj juz z tą cipą zboku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego męża nie interesują mecze i śmiałam się ostatnio ze to ja siedziałam piłam piwo i kibicowalam a on bawił się klockami z synem. Dodam że też oglądam tylko mistrzostwa i tylko mecze które mnie interesują. A jeśli chodzi o twojego męża no cóż mecz obejrzał przeciez w domu to nic mu się nie stało,aczkolwiek mogłaś się powstrzymać ze złośliwościa i iść innego wieczoru z siostra do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj kochana nie ty jedna masz męża idiote, zapewniam cie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie autorko,że tak do tego podchodzisz!! Większość kobiet jest posikana na punkcie swoich mężów, oni robią co chcą a my kobiety do służenia panom!!!Musisz wypracować jakąś metodę i być konskwentna,może uda.się go zmienić!? Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×