Gość Maafey Napisano Lipiec 11, 2016 Cześć wszystkim! W skrócie uwielbiam grać na gitarze i spędzać czas ze swoją dziewczyną, niestety dopadło mnie raczysko i więcej czasu muszę poświęcać leczeniu niż pasji i temu co lubię. Apeluję do Was o pomoc i w miarę możliwości dotację na stronie fundacji, której jestem podopiecznym. W miarę możliwości udostępnijcie poniższe linki gdzie się da, każda złotówka się liczy. Więcej informacji na mój temat znajdziecie na stronach fundacji. Z góry dziękuję za pomoc i dobre serce! https://skarbonka.alivia.org.pl/maciej-starosta https://www.betterplace.org/en/projects/46118-help-me-to-overcome-my-cancer Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach