Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dietetyk krakow!!

Polecane posty

Gość gość

Czy ktos moze polecic dietetyka w Krakowie? Opisac swoje przezyci? Efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susan12
Ja na twoim miejscu pomyślałabym o cateringu Happy Diet. Cieszy się bardzo dobrą opinią w Krakowie. Możesz wybrać dietę która Cię interesuje a ich dietetycy ułożą dla Ciebie menu i codziennie o określonej godzinie będziesz dostawać posiłki na cały dzień. Są bardzo smaczne i pełnowartościowe. Sama korzystam z cateringu i waga spada a ja jestem najedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina

Ja też po świętach szukałam dietetyka w naszym pięknym Krakowie ale zrezygnowałam. I są minusy tej decyzji, np.minus 6 kg, które udało mi się schudnąć😉 "Jem zdrowo i regularnie, nie gotuje, nie zmywam i chudnę - tak mi napisała koleżanką kiedy zapytałam ją o jej metamorfozę. Okazało się, że to modny ostatnimi czasy catering dietetyczny. Ona akurat wybrała Optimal Fit co po niej zmałpowałam i też zamówiłam stamtąd dietę slim. Ogólnie spoko, coś nowego dla mnie, kilku rzeczy to nawet nigdy nie jadłam 😄. Piszę to w tym miejscu bo razem z cateringiem dostajesz wsparcie dietetyka no i dietetyk też te diety układa a nie jakiś "specjalyysta" niewiadomo skąd.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi102
Dnia 1.03.2019 o 15:28, Gość malina napisał:

Ja też po świętach szukałam dietetyka w naszym pięknym Krakowie ale zrezygnowałam. I są minusy tej decyzji, np.minus 6 kg, które udało mi się schudnąć😉 "Jem zdrowo i regularnie, nie gotuje, nie zmywam i chudnę - tak mi napisała koleżanką kiedy zapytałam ją o jej metamorfozę. Okazało się, że to modny ostatnimi czasy catering dietetyczny. Ona akurat wybrała Optimal Fit co po niej zmałpowałam i też zamówiłam stamtąd dietę slim. Ogólnie spoko, coś nowego dla mnie, kilku rzeczy to nawet nigdy nie jadłam 😄. Piszę to w tym miejscu bo razem z cateringiem dostajesz wsparcie dietetyka no i dietetyk też te diety układa a nie jakiś "specjalyysta" niewiadomo skąd.  

a możesz powiedzieć cos więcej o tej diecie? Chciałabym zamówić jakiś dobry sprawdzony catering ale trochę się boje....to jednak nie kosztuje kilka złotych, a nie wiem czy to mi będzie smakować...czy w ogóle zadziała.. Schudnąć muszę, gotować nie umiem i niby idealny powód na pudełka tylko mam dużo wątpliwości.. będę wdzięczna za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działowy
Dnia 18.04.2019 o 19:00, Gość gabi102 napisał:

a możesz powiedzieć cos więcej o tej diecie? Chciałabym zamówić jakiś dobry sprawdzony catering ale trochę się boje....to jednak nie kosztuje kilka złotych, a nie wiem czy to mi będzie smakować...czy w ogóle zadziała.. Schudnąć muszę, gotować nie umiem i niby idealny powód na pudełka tylko mam dużo wątpliwości.. będę wdzięczna za podpowiedzi

Słuchaj, możesz sobie zamówić zestaw próbny i zobaczyć czy będzie Ci smakować. Wiadomo, pudełka nie są dla każdego ale warto się przekonać i wiedzieć na przyszłość jak jest u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonka
Dnia 30.04.2019 o 21:42, Gość działowy napisał:

Słuchaj, możesz sobie zamówić zestaw próbny i zobaczyć czy będzie Ci smakować. Wiadomo, pudełka nie są dla każdego ale warto się przekonać i wiedzieć na przyszłość jak jest u nas.

a możesz sie pochwalić jakimiś efektami? bo ja nie ukrywam, że tak odchudzająco raczej chce w to wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiegotowanalato
Dnia 18.05.2019 o 10:54, Gość Gonka napisał:

a możesz sie pochwalić jakimiś efektami? bo ja nie ukrywam, że tak odchudzająco raczej chce w to wejść

-3cm z brzucha i z ud, kilka kilo na wadze mniej ale dla mnie liczą się wymiary. Byłam na optimalu 1,5 miesiąca, dołączyłam tylko spacery nieco dłuższe. Więc warto bo 'nie czulam ze sie odchudzam' (optimal ma sycąte te posiłki i jednak jesz regularnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka34

Według mnie lepiej wykupić sobie dietę pudelkową, bedziesz mieć przywiezione pod dom jedzenie na cały dzień, zdrowe, odpowiednio zbilansowane a przede wszystkim smaczne. Dla mnie to super opcja,, nie spędzam już pół dnia w kuchni , a jem zdrowo 🙂 mieszkam własnie w Krakowie i korzystam z diety Optimal Fit, naprawdę warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia

Przerzuciłam się na Optimal Fit i faktycznie jest lepiej. Bardzo smaczne i syte posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia
Dnia 1.07.2019 o 06:15, Gość Karolcia napisał:

Przerzuciłam się na Optimal Fit i faktycznie jest lepiej. Bardzo smaczne i syte posiłki.

to ten catering z Krakowa? słyszałam że dowoża tez do mojej Wieliczki i mocno się nad nim zastanawiam, z jakiej ich diety korzystasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiek
Dnia 27.08.2019 o 17:02, Gość gosia napisał:

to ten catering z Krakowa? słyszałam że dowoża tez do mojej Wieliczki i mocno się nad nim zastanawiam, z jakiej ich diety korzystasz?

ja mam od nich 1800 kcal i sie najdalam, chociaz zaczynalam od 2000 na poczatku mojej diety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata
Dnia 27.08.2019 o 17:02, Gość gosia napisał:

to ten catering z Krakowa? słyszałam że dowoża tez do mojej Wieliczki i mocno się nad nim zastanawiam, z jakiej ich diety korzystasz?

tak, mi do Wieliczki własnie dowożą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×