Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

odnosnie studiow

Polecane posty

Gość gość

czy po pedagogice moge isc na dwuletnie podyplomowe lingwistyka stosowana, czy jedynie na taki kierunek, to po 3 letnich z angielskim jezykiem jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwoń do dziekanatu i tam zapytaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humerka29
studia podyplomowe sa o tyle fajne, ze można całkiem zmienić kierunek. ja zaczynam od tego roku studia podyplomowe na wsb na j.angielskim w biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Humerka29 miło czytać, że nasza oferta studiów podyplomowych przypadła Ci do gustu. Jako przedstawiciel Wyższej Szkoły Bankowej zapraszam zatem na studia podyplomowe do naszych oddziałów. W naszej ofercie można znaleźć studia nie tylko z obszarów finansów, ale i też: budownictwa, prawa, rachunkowości czy HR. Nasza pełna oferta dostępna jest na stronie http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Dodam, że zapisując się na studia do 19 września wpisowe wynosi dzięki promocji 100 zł zamiast 400 zł, a na czesnym można zaoszczędzić nawet 300zł. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po pedagogice i idę na "język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej", bo uwielbiam pracę z dzieciakami. ;) dodatkowo załapałam się na fajną bonifikatę urodzinową przy składaniu papierów na podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej i mam 5% zniżki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mojej uczelni tak jest, robią różne studia podyplomowe. Warto też przejrzeć ofertę, czasem tam są zawarte takie informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2016 o 10:52, Gość gość napisał:

ja jestem po pedagogice i idę na "język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej", bo uwielbiam pracę z dzieciakami. 😉 dodatkowo załapałam się na fajną bonifikatę urodzinową przy składaniu papierów na podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej i mam 5% zniżki. 😄

Jeżeli chodzi o specjalności dotyczące pracy z dzieciakami to bardzo polecam Instytut Studiów Podyplomowych. Studiowałam tutaj juz jedną ze specjalności, natomiast nadal chce poszerzać swoje kwalifikacje. W szczególności teraz, kiedy w ofercie pojawiła się nowa specjalność "wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży poprzez sztukę oraz uczelnie w działaniu". Długo szukałam czegoś niekonwencjonalnego aż w końcu się udało! Słyszałam na temat tej uczelni wiele pozytywnych opinii pod kątem sposobu nauczania - dużo zadań praktycznych. Jak dla mnie super - kończąc studia będę miała wiele cennych umiejętności, które przydadzą się w moim zawodzie nauczyciela. A tak swoją drogą, to ISP oferuje wiele zniżek zarówno dla przyszłych studentów, jak i dla absolwentów 🙂  warto skorzystać 😉 

Edytowano przez Anna Przybylska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×