Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renia1212

Odchudzanie

Polecane posty

Jak wczasy odchudzające to fajną ofertę odchudzającą mają rózne sanatoria.

Moim zdaniem lepiej lekarzom zaufac niz dietetykom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxypiorka

Dobrze odchudzi Cie dieta, jak nie masz czasu to zamów Optimal Fit - dostarczają do mnóstwa miejscowości, do Twojej pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NDIas

Przed rozpoczęciem diety polecam przeczytać yen artykuł nowagazeta.pl/2014/05/ps-13429-jaka-powinna-byc-dieta-racjonalna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Jeżeli chodzi o odchudzanie, to moim zdaniem nie ma lepszego środka pod tym względem jak Slimunoix, który poleciła mi koleżanka. Nie ukrywam, że początkowo zastanawiałam się nad zakupem, ale nie żałuje tego kroku. Preparat jest w 100% oparty na naturalnych składnikach, a kupuje się go u polskiego dystrybutora i jest on legalnie dopuszczony do sprzedaży w Polsce. Do tego skuteczność działania i czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Sporo o różnych sposobach (również preparatach) przeczytacie na blogu zbijamywage.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam zajrzeć na stronę: www.studioodchudzania.dx.am, duży wybór środków wspomagających odchudzanie (adipex long, meridia, sibutramine), częste nowości, promocje, ekspresowa przesyłka.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kto z nas by nie chciał mieć szczupłej sylwetki, którą mógłby się chwalić na wyjazdach i na wszelkiego rodzaju wakacjach. Ale jak wiadomo to nic samo nie przychodzi i trzeba do tego ciężkiej pracy. Chociaz nie zawsze...mi pomógł Adipex Long, który tłumi apetyt, przyspiesza metabolizm a jednocześnie zapewnia dodatkową energię. Waga momentalnie "leciała" w dół a ja byłam coraz bardziej zadowolona ze swojej figury. Źle sie czujecie w swoim ciele, obawiacie się wakacji, w lustrze widzicie tylko fałdki i oponkę??? Skontaktujcie sie z Adą (kom.731 154 299), ona Wam pomoże. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłam niedawno na wczasach odchudzających w www.hotel-uroczysko.com.pl. To wcale nieprawda, że odchudzanie musi być ciężkie i męczące. Ja podczas pobytu tam schudłam ponad 7 kilogramów i czuję się znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nadwaga? dodatkowe kilogramy? Znam to, ale da się to pokonać. Nie jestem nastolatką, mam dzieci, prace, kłopoty, brak czasu, ale nie trzeba wcale być przy kości i winę za swoje sadło zwalać na cały świat... tak tak warto zadbać o siebie i czuć się super. Warto zacząć, nie załamywać się i trwać w postanowieniu na początek zrezygnować ze słodyczy, cukru i może smażenia, na konto gotowanego jedzenia lub duszonego, efekt murowany... Dodatkowo trochę poczytałam, popytałam i zdecydowałam sie na polecany wśród forumowiczek - Adipex Long. Jest to środek, który w znaczny sposób tłumi odczucie głodu i ułatwia w ten sposób ograniczenie jedzenia, a tym samym likwiduje zwiększone odkładanie tłuszczu. Pozwala on po prostu przestać myśleć o jedzeniu, oszukać organizm,który myśli że jest najedzony. Dla mnie to najskuteczniejsze rozwiązanie w walce z dodatkowymi kilogramami. Zamawiałam od jednej z dziewczyn z forum - Maja (kom.883 035 213) i szczerze moge polecic ten kontakt. Wszystko poszło szybko, łatwo i przyjemnie. Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatoloa Gość

Jadkryłam niedawno program Prolon - to coś jakby głodówka, ale jednak się je 😄 Więc w sumie bardziej program żywieniowy, niż głodówka. Trwa tylko 5 dni, a zauważyłam różnicę! Wiecie, może nie spadło mi 20 kilo, ale przynajmniej zdrowo. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to polecam skontaktować się z Kaczyńscy Clinic, tam można to kupoić, a i wytłumaczą wszystko super. Polecam z doświadczenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linda

Ja też jestem bardzo zadowolona z Slimunox, W końcu udało mi się osiągnąć, coś od jakiegoś czasu dla mnie nierealnego - normalna wagę, bez zbędnych kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

W walce z otyłością postawiłam na Slimunox . Potrzebowałam czegoś co hamuje łaknienie i przyśpiesza przemianę materii. Reszte chciałam zrobić sama odpowiednią dietą. Nie pomysłała bym nawet że same tabletki tak bardzo pomogą mi zrzucić zbędne kilogramy. Schudłam blisko 10kg w 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derat

Zgadam się, bez ruchu i diety się nie obejdzie. MI też dużo dał dobrze dobrany przez trenera spalacz tłusczu: https://supleexpress.pl/49-spalacze-tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annalipka88

Dieta, ćwiczenia, suplementacja, motywacja - nic więcej nie potrzeba. Najważniejsze to trzymać się swoich postanowień, nie podjadać i nie ulegać pokusom na fast foody czy słodycze. Na starcie będzie ciężko, lecz można się do tego po czasie przyzwyczaić. Wiem sama po sobie. Do tego zamówiłam suple z elitesportfood.pl i waga leciała. Jak na mnie działało to i na Was podziała.  Trzymajcie się i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Ja się długo nie przejmowałam jak wyglądam. Ale zaczęło mi to przeszkadzać, jak się okazało, że absolutnie nic nie mogę na siebie włożyć, bo nic nie pasuje. Postanowiłam wziąć się za siebie i zamówiłam sobie catering dietetyczny warszawski dzień Pana Gesslera. Teraz mam przynajmniej odczucie, że coś zaczęłam robić ze sobą i w końcu to zaprocentuje i schudnę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

o matko, no pogratulować ten catering od Gesslera kosztuje majątek, ja mam duzo taniej w " Wygodnej diecie" a jakośc jedzenia na prawdę mega, do tego się do dzis (zamawiam drugi miesiąc) żadne danie nie powtórzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nightgirl

Marzysz o pięknym ciele? A może chcesz podnieść swoją samoocenę i pokazać innym, że się mylili? Moim zdaniem jednym z najlepszych sposobów na to jest zastosowanie Phen375. Jest to lek, który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Efekty są bardzo zadowalające, w moim przypadku ok 12kg. Jeśli masz pytania czy wątpliwości skontaktuj się z Zuzią - 881 354 456. Nic nie tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka

Zrzucić zbędne kilogramy i oczyścić organizm pomoże dieta sokowa. Ja stosowałam zestawy z Nuja https://www.nuja.pl/ . Soki są świeżo wyciskane i utrwalane specjalną metodą, żeby zachować jak najwięcej wartości odżywczych. Naprawdę super sprawa. Ja po 3 dniach czułam się jak zupełnie inny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

uwielbiam komentarze o cudownych tabletkach na odchudzanie i wczasach odchudzających. wydajecie kase i to nie mala na takie bzdury. nigdy nie brałam tabletek i na wczasach tez nie bylam nie wierze w takie rzeczy. tylko dieta motywacja i ćwiczenia daja efekty choć bez cwiczen tez się da ale wiadomo efekt mniejszy. ja zapisałam się na silownie, motywowałam się Instagramem i zamawiam catering od wygodnadieta wszystko idzie według planu, kilogramy spadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonna

Idźcie do wrocławskiego Studio Figura www.studiofigura-wroclawkrzyki.pl Tam kompleksowo zajmą sie waszym odchudzaniem. Rozpiszą plan treningowy i dietetyczny, dobiorą suplementy i kosmetyki. Mają też skuteczne zabiegi kosmetologii estetycznej, jeśli o to chodzi to szczególnie polecam lipolaser. Ja dzięki nim schudłam już 8 kilo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek
Dnia 31.01.2019 o 20:20, Gość roxypiorka napisał:

Dobrze odchudzi Cie dieta, jak nie masz czasu to zamów Optimal Fit - dostarczają do mnóstwa miejscowości, do Twojej pewnie też.

też korzystam, bardzo fajny catering

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikka
Dnia 29.12.2019 o 15:24, Gość antek napisał:

też korzystam, bardzo fajny catering

Od dawna korzystacie z Optimal Fit? Mają urozmaicone jedzenie? Niestety na kilku cateringach już się zawiodłam, bo w kółko było to samo, a jak już kupuję to chciałabym, żeby jedzenie było fajne 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikka
Dnia 29.12.2019 o 15:24, Gość antek napisał:

też korzystam, bardzo fajny catering

Od dawna korzystacie z Optimal Fit? Mają urozmaicone jedzenie? Niestety na kilku cateringach już się zawiodłam, bo w kółko było to samo, a jak już kupuję to chciałabym, żeby jedzenie było fajne 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soki Nuja są bardzo fajne i smaczne. Mają sporo też wartości odżywczych i jak je piję to w sumie nie czuję, że tylko soki piję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi

a myślę że już nic innego nie będziecie stosować.

Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.

Z autopsji bardzo polecam zioła Tybetańskie na odchudzanie.

Sprawdzone. Kupuję na odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×