Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renia1212

Odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Ja walczę z moimi nadliczbowymi kilogramami na kilka sposobów jednocześnie. Przede wszystkim ograniczyłam spożywanie słodyczy, słonych przekąsek, fast foodów i tłustych produktów, przestałam podjadać przed pójściem spać i odstawiłam słodkie, gazowane napoje. Do tego kupiłam sobie rower i Zaczęłam tez regularnie chodzić na siłownię. Jeśli zależy Ci na szybkim zrzuceniu wagi, możesz zdecydować się na jedna z diet. Ja przez jakiś czas stosowałam jogurtową i byłam z niej w miarę zadowolona. Po prostu poczytaj w internecie opinie o różnych dietach i wybierz tą, która najbardziej Ci odpowiada i jest bezpieczna. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Z mojej strony mogę polecić Biphasic Slim która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Dominiki, kom 732 845 431. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____Mariolka____100
Ciekawe są te wszystkie sposoby, ale na nie niestety już nie działały :( ćwiczenia pomimo, że ćwiczyłam co drugi dzień - nie dawały rezultatów i cały czas miałam cellulit, który nie chciał znikać. Zaczęłam chodzić na zabiegi do kliniki Cosmetologica w Gdańsku - genialny sposób na rozprawienie się z cellulitem raz na zawsze. Po 10 zabiegach zaczęłam widzieć różnicę :) zabiegi te pomagają rozbić problematyczną tkankę i później organizmowi łatwiej jest sobie z nią poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie musi bolec 25
To może się wam przydać przez przypadek znalazłam ciekawą wyszukiwarkę salonów z zabiegami depilacji laserowej. Jest możliwość wyszukiwania po miast. Wystarczy kilka kliknięć. Trzeba tylko wybrać miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Pomogło mi to wyszukać salon z oferujący zabiegi depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że podstawa to zdrowa dieta i ruch plus picie dużej ilości wody. Ja dodatkowo co jakiś czas stosuje suplement ForeverFit – w skłądzie jest m.in. błonnik, aloes, chrom, koktajle białkowe, które wypijam zamiast kolacji. Wszystko kupuję w zestawie Forever FIT F15 Lite Ultra - Vanilia lub Chocolate do wyboru. Kupuję online w Piękne Ciało https://pieknecialo.com/53-forever-fit To fajny sklep ze zdrowymi kosmetykami i produkatami z aloesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam w CLINICA COSMETOLOGICA :) świetne zabiegi wykonywane nowoczesnym sprzętem, bezboleśnie, skutecznie... po serii 10 zabiegów endermologii - ledwo poznałam siebie w lustrze. Klinika Dr Michajłowskiego jest najlepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim najważniejsza jest mądra i zróżnicowana dieta, następnie motywacja. Nie ważne, że chudniesz wolniej niz inni ważne że działasz w tą stronę. Rozliczenie nastąpi dopiero przy efekcie końcowym. Trzecia rzecz to silna wola...wiadomo, że czasem chciałoby się rzucić to wszystko w diabli i zjeść czekoladę czy wielką pizze, ok można sobie pozwolić raz na jakiś czas na małą nagrodę ale pamiętajmy o głównym celu. Żeby przyspieszyć cały proces redukcji wagi warto pomyśleć np o Sibutraminie 20mg. Jest to lek, który który przyspieszy cały ten proces, a jednocześnie da dużego kopa energii potrzebnej do dalszego działania. Osobiście mogę zaproponować Gosię, która odpowie Ci ewentualnie na wszelkie pytania, wytłumaczy czy doradzi (kom:733 405 371). 3maj się i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nieeeeeeee tylko nie leki :( ja mam przykre doświadczenia z tabletkami. Mam bardzo wrażliwe jelita i wątrobę. A ta klinica Cosmetologica? Możecie mi powiedzieć jak tam podchodzą do pacjentów??? MOŻE bym tam zadzwoniła niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobny problem, tyle, że ja po 4 miesiącach zobaczyłam, że to nic nie daje, a zapał miałam tym razem wielki, serio! I kombinacje alpejskie straszne przy tym, siłownia, ostra dieta, rygorystyczne godziny jedzenia etc i co? I przez 4 miechy 3 kg, prawie niezauważalne w obwodzie ani po ciuchach ;/ Teraz trochę wyluzowałam, nie jem tak rygorystycznie, trochę więcej ruchu, rower, zdarzają się czitdaje Ale też mam sibutramine 20mg (zamawiałam u Gosi, kom 733 405 371 polecam :)) U mnie ruszyło metabolizm, nastąpiła redukcja wagi i tłumienie poczucia głodu. Więc może i podziała u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko fajnie moje drogie ale zauważcie, że są osoby na które już ani ćwiczenia ani diety nie działają. Oczywiście mój zdrowy tryb życia to kwestia nie tylko chęci schudnięcia ale PRZEDE WSZYSTKIM zdrowego życia. No i wracając do tematu to zabiegi są właśnie na takie przypadki - chcesz schudnąć ale pomimo dłuuugotrwałych treningów i diet itp wyrzeczeń - cellulit stoi w miejscu. Ja od środy idę na serię zabiegów w klinice dr Michajłowskiego w Gdańsku. Nie mogę się doczekać :) trzymajcie kciuki za mnie i moją wymarzoną sylwetkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie te reklamy haha jeśli serio chcecie już zapłacić za dietę to zamówcie sobie próbny pakiet z Personal Chefa i zobaczcie czy wam się to wgl podoba : http://personal-chef.pl/promocja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tu akurat muszę się zgodzić że Personal Chef to niezła dietka, mi poszło 4 kg w tydzień i jak na razie nie wróciły więc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagie opalanie moge polecic tak jak i nagie kąpiele. Dużo przyjemniej i ślicznie można całe ciało opalić.Tak samo jak chodzenie bez stanika daje dużo radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, też miałam spory problem z nadwagą... W sumie to próbowałam już wszystkiego, sporty, diety, zioła, suplementy i tak naprawdę mało co to dało. Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię to koleżanka poleciła mi Biphasic Slim. To odpowiednik znanego adipexu.Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam przez internet od Marty (tel. 792 631 684), która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych 13 kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie powinno się zacząć od swojego zwykłego menu, jeść to co się jadło - ale stopniowo wprowadzać drobne zmiany. Zamiast porcji lodów - koktajl owocowo warzywny. Zamiast białego chleba - razowy. Zamiast szklanki coli - herbata miętowa z sokiem malinowym. Zamiast kotleta z mięsa - warzywny, komunikacja miejsca - spacer czy rower. Nie ma sensu do zmuszania się do czegoś bardzo dużego. Bezcelowe jest ustalanie ile posiłków dziennie powinno się jeść i o której. Róbcie to co robiliście - ale stopniowo. Sama dobrze wiem, że chciałoby sie widzieć efekty już po pierwszych dniach, ale niestety tak nie jest, dlatego dodatkowo polecam Sibutraminę, która prócz redukcji apetytu ogranicza także wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Dominiką, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 732 845 431. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do szkoły NOVA w Bydgoszczy , kierunek: Specjalista do spraw dietetyki - dowiecie się więcej o prawidłowym odżywianiu, przygotowaniu diety i bilansie żywieniowym ! ROK nauki – co drugi weekend, frekwencja nie jest wymagana! Naprawdę warto! Nie dość, że można prawidłowo zacząć się odżywiać to jeszcze rozpisywać innym diety! NOVA Centrum Edukacyjne w Bydgoszczy <- znajdziesz nas na facebooku, tel.790400178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim paniom mieszkającym w Warszawie mogę polecić udanie się do salonu kosmetycznego www.bailine.warszawa.pl Oferują tam odchudzanie za pomocą norweskiej metody Bailine. Sama się na to zdecydowałam i efekty odchudzania są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne preparaty używałam na odchudzanie i różnie to bywało jeśli chodzi o działanie. Teraz jestem na TillSlim i jestem happy. Dobra cena, duże opakowanie które w zupełności wystarcza na dłuższy okres. No i jest zdrowo, nie jest to jakaś sztuczna chemia niewiadomego podchodzenia ale same roślinne ekstrakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdanszczanka38
Cześć wszystkim, chciałam Wam opisać w skrócie moją historię, generalnie zawsze byłam szczupła ale po urodzeniu dziecka moja waga nigdy nie była już taka sama, ciężko mi było spaść z wagi pomimo wielu wyrzeczeń i starań. Pytałam koleżanek które mają dzieci jak wróciły do poprzedniej wagi no i poza ćwiczeniami i dietą okazuje się, że przydatne są właśnie takie zabiegi. I tak trafiłam na klinikę Cosmetologice. Koleżanka polecała i mówiła, że nie dość że darmowe konsultację, to też sam zabieg bez zastrzeżeń. Był wręcz przyjemny! Jak taki masaż :) no i fakt - po 5 zabiegach odczułam wielką różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomógł detoks i brałam suplement http://nplink.net/keL8JJhc jest naprawdę świetny bo ma bakterie probiotyczne i osłania jelita,poprawił mi się metabolizm i trochę zmieniłam dietę i schudłam a nie ćwiczyłam wcale.Najważniejsze to ruszyć swój metabolizm,który jest uśpiony,dopiero wtedy zaczynamy spalać tłuszcz.Powodzenia kobitki w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy ma dość samozaparcia, aby samemu dbać o swoje odżywianie czy ruch. Czasami warto zapłacić za treningi personalne http://fastpromotion.pl/2017/01/24/treningi-personalne-drodze-zdrowego-organizmu/. Świadomość tego, że zapłaciliśmy za to niemałe pieniądze i że ktoś na nas czeka może działać na nas pobudzająco. A dzięki temu, że trening będzie dopasowany do nas możemy uzyskać efekty znacznie szybciej, a także możemy być pewni, że wykonujemy ćwiczenia odpowiednio i nie zrobimy sobie krzywdy ciężarkami czy innym sprzętem, który można znaleźć na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pomogła dieta, schudłam w 2 miesiące swoje nadprogramowe 6 kg, nie wróciły z efektem jojo, a nawet udało mi się zmienić trwale swoje nawyki żywieniowe, np. jem regularnie! Nieocenioną pomocą był tutaj catering dietetyczny, zamawiałam posiłki z firmy https://www.maczfit.pl/. Sama nie wiem, czy dałabym radę, a tak miałam olbrzymie wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik88
W procesie odchudzania najważniejszą kwestią jest dieta, później aktywność fizyczna. Ja używam też kosmetyków wyszczuplających od eveline, bardzo fajne serum mają, ono super nawilża i ujędrnia skórę, nie kosztuje dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja walczę z moimi nadliczbowymi kilogramami na kilka sposobów jednocześnie. Przede wszystkim ograniczyłam spożywanie słodyczy, słonych przekąsek, fast foodów i tłustych produktów, przestałam podjadać przed pójściem spać i odstawiłam słodkie, gazowane napoje. Do tego kupiłam sobie rower i Zaczęłam tez regularnie chodzić na siłownię. Jeśli zależy Ci na szybkim zrzuceniu wagi, możesz zdecydować się na jedna z diet. Ja przez jakiś czas stosowałam jogurtową i byłam z niej w miarę zadowolona. Po prostu poczytaj w internecie opinie o różnych dietach i wybierz tą, która najbardziej Ci odpowiada i jest bezpieczna. Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Z mojej strony mogę polecić Sibutramine która zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to pisz czy dzwoń do Kasi, kom 739 202 359. Z mojej strony szczerze polecam. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Za podstawę uważam przede wszystkim zdrowy tryb życia,odpowiednia ilość snu,regularne ćwiczenia,a także odpowiednią i dobrze dopasowaną dietę indywidualnie do organizmu. W internecie znajdziecie wiele różnego rodzaju informacji o tym w jaki sposób można szybko schudnąć,jednak artykułem,który ja mogę Wam polecić jest wpis Sary - trenera personalnego od 5 lat,która idealnie opisuje cały ten proces http://maciej(...)dzaniu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×