Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidzę świata i ludzi

Polecane posty

Gość gość

Wiem, że to brzmi strasznie, ale tak właśnie czuję. Odczuwam do większości ludzi nienawiść i potężny żal, których nie potrafię się pozbyć. Już w szkole mnie gnoili, a później wcale nie byli lepsi. Zawsze byłam wyśmiewana, upokarzana, traktowana jak ktoś drugiej kategorii, co przyczyniło się u mnie do depresji i fobii społecznej. Nigdy nie czułam się wystarczająco ważna i akceptowana, a to, co miałam do przekazania mało kogo obchodziło. Dziś mam 28 lat i prowadzę samotniczy tryb życia. Jestem okaleczona psychicznie i już nikomu nie ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najchętniej bym umarła, bo mam już dość tych wyniosłych, krytycznie nastawionych do innych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo0001
mnie też spotkało dużo przykrości ze strony innych ludzi, ale dzisiaj już się tym nie przejmuję. Mam wszystkich gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie się masz. Ja niestety nadal myślę o tamtych przykrościach i to wzmaga we mnie agresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham świat i ludzi, ciebie autorko, szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie innymi, miej wszystko i wszystkich gdzies przestan sie zadreczac, najlepiej zajmij sie czyms co lubisz robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ja już nie potrafię... Ludzie odebrali/odbierali mi radość życia. Nawet na fb jestem ignorowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvajgd
Ja mam w d***e Facebook,zawsze znajdzie się ktoś kto cię polubi a nawet jeśli nie to żyj sobie sama,znajdz zajęcia,hobby w którym się odnajdziesz,moze wkrec się w jakiś wolontariat i nie uzależnia swojego szczęścia od innych..silne osoby potrafią być same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×