Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wisienka_

Pierwsze ubranka dla noworodka, jaki rozmiar?

Polecane posty

Hej. Oczywiście wszyscy doradzają 56. Będąc w 5 miesiącu ciąży zaczynam już myślec o wyprawce i chcę kupić ubranka. Szwagierka, bratowa i 2 moje koleżanki miały takie sytuacje (każda ma dwójkę dzieciaków), że jedno z nich miało rozmiar 56, drugie się nie mieściło po urodzeniu i 62 były lekko za duże, ale najlepsze... A jak było z Wami? Co doradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wzięłam do szpitala i rozmiar 56 i 63. A że córa urodziła się 2650 i 53 cm , to nawet najmniejsze ubranka, które miałam były za duże ;) weź takie i takie, nie za dużo. W razie czego ktoś ci dowiezie resztę w pasującym rozmiarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z h&m 56 miałam plus z polskich firm i starczyly na dwa tygodnie po przyjściu ze szpitala czyli na 3 razem. Dwa trzy komplety wystarcza w tym rozmiarze. Pare miała z lumpeksu to te 0-3m byly dobre na dwa miesiące. Corka 56cm 3650g.z ciucholandow sa takie newborn 0mte byly dobre na tydzień dwa po porodzie. Ze szpitala wyszla w najmniejszym jakie miałam a bylo na styk. Potem za tydzień juz za Male. Ja bym kupila 2-3 komplety 56. No chyba ze na ostatnim usg wyjdzie ze dzidziuś 60 cm i 4kg. To wtedy 62. Zacznij kupować od 62 w fore a te 56 zostaw sobie na 35-36 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko urodziło się wazac 4000 i mając 59 cm, ubranka rozm 56 nosiło jeszcze miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maił 4kg i 57 cm.Nie mieścił się w niektóre 56. proponuje 62.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mojej córki rozmiar 56 byl dobry, ubranka 0-3 byly za duze, w 62 też sie topiła.mialam malo ubranek w najmniejszym rozmiarze i troche zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 cm przydało się na początku u obu córek: 3450 i 3600g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamiczekam
Ja jeszcze czekam na swojego maluszka, ale też się zastanawiam już nad ciuszkami, mam ochotę córeczkę stroić, nie wiem czemu :) Może po prostu nie mogę się jej doczekać, o ubrankach czytałam na przykład w tym artykule, może komuś też się przyda http://www.adventure.info.pl/kupuje-pierwsze-ubranka-dla-dziecka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×