Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaka odzież medyczna?

Polecane posty

Gość Pielęgniareczka

Uważam, że warto skorzystać z oferty sklepu Uniformshop.pl. Ich stroje są bardzo kolorowe i modnie skrojone. Sama mam pare z ich strony i odpowiada mi ich dobra jakość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam również https://sektorbhp.pl/

Posiadają odzież oni do branży medycznej, hotelarskiej, gastronomicznej, itp. itd.

Mają również certyfikaty BHP europejskie oraz polskie. Ubrania nie za drogie, a dobre jakościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cenisz sobie wygodę i komfort, a przy tym chcesz zadbać o środowisko to polecam ekologiczną odzież medyczną marki dr KITEL, namiar na ich sklep w mojej stopce. Scrubs można sobie łatwo skompletować, a i kolory mają nowoczesne. Polecam zwłaszcza kolekcję Wearbottle, z której bluzy i spodnie można prać w 90 stopniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UniformShop.pl to sklep internetowy, który oferuje wysokiej jakości odzież medyczną dla personelu medycznego, takiego jak lekarze, pielęgniarki, technicy medyczni i wiele innych. W ofercie sklepu znajdują się fartuchy, bluzy i spodnie medyczne, wykonane z najlepszej jakości materiałów, które zapewniają wygodę i komfort noszenia przez długi czas.

Kontakt:

+48 33 443 69 99

info@uniformshop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×