Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bumbix

Wróżka z Częstochowy, kogo polecacie?

Polecane posty

Gość bumbix

Witam. Poszukuje dobrej i sprawdzonej wróżki z Częstochowy. Polecacie kogoś? Jeżeli tak, byłabym wdzięczna o namiary na nią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci mogę polecić ale nie z Czestochowy tylko z Wanat Malgorzata Zemła byłam i jestem zadowolona jak cos podam nr tel mozesz dopytać 887 799 887 zresztą po sieci krazy ten numer i adres tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez u niej byłam i podobało mi sie obszerna wróżba i juz wiele sie zdarzyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam Małgosia Zemła bardzo dobra wróżka spotkanie godzinne wyczerpujące .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam siebie...prosze podac imie, date urodzenia , pytanie i odpowiem uzywajac kart tarota... tarot1@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Gosia Zemła ją mogę polecić bo to uczciwa osoba a jej wróżby sprawdzają sie nawet w ciagu tygodnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też byłam u Małgorzaty Zemły mi się wszystko w ciągu roku sprawdziło ja polecam bardzo jako wróżka i jako osobę dużo mi uświadomiła i pokierowala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety nic się nie sprawdza. Byłam u Pani Małgorzaty dwa razy i jestem zawiedziona. Za każdym razem to samo, wszystko będzie dobrze itd, wszystko się spełni, sprawdzi, nawet czasookres podała i nic. Więcej wymyśla. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Az jestem zdziwiona bo mi ta pani żadnych pocieszen nie dawała i nie glaskala, wręcz przeciwnie, ukierunkowala i naprowadzila, niestety nic w naszym życiu się nie zmieni bez naszych działań. Dlatego ja Panią Gosie polecam mi się wiele sprawdziło ale nie odrazu. I myślę że ta opinia jest bardzo niesprawiedliwa, ale wiadomo każdy ma inne odczucia i prawo do krytyki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Az jestem zdziwiona bo mi ta pani żadnych pocieszen nie dawała i nie glaskala, wręcz przeciwnie, ukierunkowala i naprowadzila, niestety nic w naszym życiu się nie zmieni bez naszych działań. Dlatego ja Panią Gosie polecam mi się wiele sprawdziło ale nie odrazu. I myślę że ta opinia jest bardzo niesprawiedliwa, ale wiadomo każdy ma inne odczucia i prawo do krytyki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Wam moją zaufaną wróżkę. Korzysta z bardziej rozbudowanych kart, które przewidują nie tylko to co się stanie, ale także pomagają podjąć dobrą/właściwą decyzję (wróżba wielu wyborów) oraz można zapytać, co by było gdybyśmy tak zrobili itd. Naprawdę polecam :)

Numer telefonu to: 886-897-413

Cena za sesję to od 50 do nawet 200, ale wszystko zależy od waszej sprawy/spraw, o które zapytacie. Czasem wystarczy jeden rozkład i wszystko wiadomo, czasem trzeba dopytać, coś skonsultować itp. to bardzo doświadczona osoba, podziwiam jej wiedzę i przede wszystkim dar, jakim jest umiejętność wróżenia i przepowiadania przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×