Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BaskaH

Dodatkowa kasa z ubezpieczenia OC

Polecane posty

Gość BaskaH

Hej. Czy to prawda, że o dodatkową kasę z ubezpieczenia OC sprawcy można się starać nawet 3 lata od wypadku? Widziałam ostatnio reklamę Salvum Odszkodowania i coś takiego mi mignęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, prawda. Potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaskaH
A ktoś mi powie jak to działa? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, że możesz dostać coś więcej niż dostałeś nawet po 3 latach i nawet jak ubezpieczyciel wypłacił Ci kasę. Najprostszym rozwiązaniem jest odkup odszkodowania. Na rynku jest trochę firm, które się tym zajmują. Ja akurat kontaktowałam się w tej sprawie z Salvum o którym wspominasz i byłam bardzo zadowolona. Zresztą, nie ukrywam, że porównywałam ich z innymi i po prostu zaproponowali najlepsze warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaskaH
A jak to działa? Jakieś szczegóły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sardynka3
A to co tak późno się obudziłaś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa jest bardzo prosta i nie zajmuje wiele czasu. A jak wiadomo, większość z nas rezygnuje z walki o dodatkowe pieniądze, bo nie ma na to czasu. W kazdym razie musisz im wysłać informacje o wypadku, dokumenty, czyli kosztorys szkody i decyzje ubezpieczyciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaskaH
Sardynka3 - Nie późno. Po prostu po wypadku miałam akurat taką sytuację, że nie miałam czasu ani siły myśleć o szarpaniu się z ubezpieczycielem. I wziełam to, co mi zaproponował. Choć było tego dużo za mało. Ostatnio gdzieś mi mignęło, że fakt, że dostałam kasę i że mineło już trochę czasu nie musi oznaczać że sprawa jest zamknięta. Więc próbuje zdobyć jakąś wiedzę w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzaNikiel
Czy brak dokumentów dyskwalifikuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzannaNikiel
Czy brak dokumentów dyskwalifikuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego to nie wiem. Zerknij na ich stronę albo zadzwoń. Są bardzo solidni więc na pewno pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaskaH
I jak rozumiem nie ma możliwości, żebym straciła odszkodowanie, które już mi wypłacono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co dostałas jest Twoje. Więc spokojna głowa. Oczywiście, możesz próbować też drogi sadowej, bo i taką oferują w Salvum. Ale jak przedstawili mi obie opcje, w sensie sądowa i odkup, to wybrałem odkup. Pieniądze dostałam od razu i sprawa była zamknięta. Akurat miałam na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaskaH
Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, byłem w takiej sytuacji niedawno. I dostałem po roku od wypadku dopłatę do odszkodowania. Na tej stronie http://szkodyrzeczowe.pl/ jest wszystko fajnie opisane. Polecam zajrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda ja się zgłosiłam akurat po 2 latach do kancelarii Liderio która się zajmuje odszkodowaniami i powiem że też bardzo mi pomogli. Jeżeli ktoś z Was będzie miał taki kłopot to śmiało mogę powiedzieć że działają bardzo sprawnie i znają się na tym co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelM
Ooo, dzięki za wątek. Bo ja miałam dokładnie ten sam problem. I też zostawiłam temat niepotrzebnie. Ale skoro nawet do trzech lat można podjąć temat, to zaraz się zgłoszę do tego Salvum i zobaczę czy faktycznie pomocni jak mówicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa, nawet niewielka, piechotą nie chodzi. A po 3 latach od wypadku to fajna niespodzianka. Mi akurat w Salvum wypłacili 500 zł, ale sam – jak Ty teraz – szperałem w tej sprawie po forach i wiem, ze ludzie dostawali znacznie więcej. Wyślij im dokumenty i niech Ci wycenią. Zobaczysz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kontaktowaliście się z EuCO? Oni mają bezpłatną weryfikację sprawy. Jak nic nie odzyskają, to nie biorą wynagrodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baranie ze sralwum, szperałeś po forach bo płacą ci za kłamanie i pseudoreklamę. Idź być głupi gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×