Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rabbel

Zrzucic 10 kg do konca roku!!! Kto ze mna???

Polecane posty

Gość Rabbel

Hej, chce powoli do konca roku schudnac 10 kg. Nie chce sie spieszyc zeby potem nie miec jojo, ale powoli, z glowa, cwiczeniami i dieta schudnac i wyrzezbic ladnie cialko. Kto ze mna?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynka44
Ja bardzo chętnie :-) Też mam ok 10 kg do zrzucenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wina Tuska zescie grube sa Teraz przy Kaczynskim schudniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madrala :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie opublikowano wyniki głosowania internautów na najlepsze tabletki na odchudzanie, wyniki są dostępne na stronie rtno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filolozofowa
ja zrzucilam w dwa miesiace tyle i bez efektu jojo i zdrowo. zmienilam diete, dolozylam ciwczenia i tabsy piperine forte i zrzucilam. zero wiekszych wyrzeczen, najwiekszy problem to teraz to utrzymac ale po prostu nawyki zywieniowe trzeba zmieniac na zawsze a nie na chwle, ot cala filozofia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_brzydula
hej, mam ciut wiecej niz 10 kg do schudniecia, ale chetnie sie przylacze.... powodzenia, trzymam kciuki, co bedziesz cwiczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala i wredna
ja mam troche wiecej niz 10 kg,ale tez sie przylacze. zaczynam nie od jutra ani nie od poniedzialku, ale od TERAZ. na poczatek chce jesc max 800kcl i dorzucic do tego po 1h spaceru lub roweru dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynka44
Coraz nas więcej tutaj, ja mam zamiar jeść połowę mniej i jeżdżę codziennie na rowerze tak po 30-40 km,oczywiście jak pogoda pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mala i wredna wczoraj ja mam troche wiecej niz 10 kg,ale tez sie przylacze. zaczynam nie od jutra ani nie od poniedzialku, ale od TERAZ. na poczatek chce jesc max 800kcl i dorzucic do tego po 1h spaceru lub roweru dziennie. x Musisz byc bardzo inteligentną kobietą:D. Zrób sobie jeszcze ze dwie takie głodówki (bo gwarantuje szybko przytyjesz z nawiązką) to w drzwiach nie bedziesz sie miescic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarynka44
Czy jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majkaa33
Jeśli chcesz, a aby dieta była zdrowa, racjonalna, a przede wszystkim efektywna, to ja polecam udać się do profesjonalnego dietetyka, który Tobie pomoże, w Warszawie jest bardzo dobre centrum, gdzie działają profesjonaliści - http://www.centrumdiamedic.pl - z pewnością świetnie dopasują dietę dla Ciebie i szybko zobaczysz efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka87
Hej dziewczyny też się chętni przyłączę bak mi zaparcia takiego jak miałam jakiś czas temu chętnie cwiczylam pilnowalam sie w jedzeniu a teraz szok olalam wszystko pojechałam z rodziną N urlop i gdyż wróciłam szok w ciągu miesiąca 3kg na plusie jestem na siebie wściekła od jutra muszę się pilnować i M nadzieję ze wspólnymi wpisami będzie raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwuuś
Mi udało się schudnąć już 10 kg. Nie było łatwo ale trzeba być wytrwałym a na pewno się uda :) ja zastosowałam dietę Karolci. Zaczęłam zdrowo się odżywiać, nie jem już tłustych potraw. Po za tym ruch jest bardzo ważny i regularne posiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja!! :) Mam trochę mniej do zrzucenia, ale niech już będzie 10kg :D Mamy jakiś zestaw ćwiczeń? Jakąś wspólną dietę? Czy dieta MŻ (mniej żreć) :D I czy dostanę koszulkę klubu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od października schudłam 20 kilo i wyrobiłam trochę mięśni:) Do zdrowego BMI potrzebuję jeszcze 17 kg, ale chcę schudnąć 20-22 kg. Udało mi się dzięki wyeliminowaniu słodkich napojów i słodyczy oraz intensywnym treningom 4-5 razy w tygodniu (czasami częściej). Przy aktywności fizycznej jaką wykonuję, przyswajam dziennie ok. 1700 kcal i jest idealnie, nie muszę chodzić głodna, wystarczy że się ruszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga680
Ja ważyłam 120kg teraz ważę 76kg i jeszcze brakuję mi 6kg to idealnej wagi... A odchudzam się tak jem regularnie, nie piję napoi jakoś nigdy nie lubiłam bo brzuch mnie bolał zawsze po nich, jem 5 posiłków dziennie ;) jem ciemne pieczywo;) i przyjmuję suplement Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl jakoś nie ćwiczę za specjalnie bo nie mam na to czasu przy małym dziecku jest co robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka292
Oj tak suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl jest genialny dzięki niemu udało mi się w końcu zrzucić moje zbędne kilogramy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odchudzanie najlepszy jest trening siłowy. Mogę potwierdzic te teorie na przykładzie wlasnym i moich znajomych. Do regularnych treningów warto dorzucic suplementacje z http://www.elitesportfood.pl/#start i smukle ciałko mamy jak w banku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie usmiech.gif Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika412
Ja po wpisie dziewczyn wyżej również zamówiłam sobie Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i bardzo się cieszę ze swojej decyzji;) zrzuciłam już 4 kg w 2 tygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×