Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 16tka

16latka czy mogę być w ciąży

Polecane posty

Gość 16tka

Jestem w połowie cyklu i podejrzewam że mogę być w ciąży... Zaczęłam gorączkować i pojawił się u mnie dziwny śluz (kremowy, taki ciemny) z chłopakiem spałam 5 dni temu i niestety pękła nam gumka ;( cczy możliwe że ta podwyższona temperatura i dziwny śluz mogą być objawami ciąży? Oczywiście wiem że objawy występują trochę później niż w 5 dobie po stosunku. Moja starsza siostra miała podobnie i okazało się że jest w ciąży stąd to moje podejrzenie. Proszę o pomoc, z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jestes teraz w polowie cyklu to generalnie powinny wystapic dni plodne dopiero teraz. Moze ten sluz to objaw owulacji wlasnie. Za wczesnie na objawy ciazy. Jesli temperatura jest powyzej 37.5 to raczej dopadla cie jakas infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wakacje się zaczęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro pekla gumka to dlaczego nie poszliscie po tabletke PO ellaOne ??????????jest bez recepty koszt okolo 120zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16tka
nie mam pojęcia skąd wziąć takie tabletki, poza tym ta tabletka chyba nie jest dobrym wyjściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanko tabletke bierze sie z apteki mozesz ja wziasc do 120 g po stosunku . polecam ,dziala .przynajmniej u mnie zadziałała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tabletke "po" juz za pozno. Na przyszłość to kupuje sie ją w aptece, bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz w interne ellaone i poczytaj , jest bez recepty w wiekszosci aptek .zawsze mozesz zadzwonic do apteki spytac sie czy maja i jaka cena .jesli boisz sie ciazy a wiesz,że mozesz byc to radzilabym Ci kupic . mam jeszcze raz tyle lat co Ty a Ty jestes bardzo mlodziutka,za mloda by byc mamą ,przed Toba fajne lata jeszcze :) na dzieci przyjdzie czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16tka
A może doradzicie kiedy najlepiej powinnam zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test najlepiej zrobić w dniu najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki. Wcześniej może wyjść fałszywie ujemny. Na niektórych testach pisze, że wykrywają ciążę już 6 dni po zapłodnieniu, więc możesz zrobić jeden teraz, żeby się trochę uspokoić, a za dwa tygodnie zrobić ponownie. Głowa do góry. Pamiętaj, że nie każda pęknięta gumka kończy się ciążą. Jeśli masz regularne cykle, to prawdopodobnie w dniu współżycia miałaś dni niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×