Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

We Francji znowu zamach

Polecane posty

Gość gość

We Francji znowu zamach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu zamach, podziękujmy lewactwu za ciapactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczekali euro zeby w symbolicznym dniu zaatakować :/ xx zginelo nawet 30 os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to było do przewidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz 60 os;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To k***** ciastek, brudasy j****y:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podajcie zrødlo, gdzie jest napisane ze zamachowiec byl ciapatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie wiadomo jeszcze - tzn nie chca wyjawic ani tez publikowac podobizny. o ja p*******e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto miał być zamachowcem jak nie jakiś brudas:/ to ku/restwo powinno już dawno być w kosmos w********.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie wiadomo jakiej narodowosci, ani jaki mial cel, to po c***a sie podniecacie arabami? skad wasze wnioski, ze to ciapaci? a moze jakis francuz albo angol? a moze p******y polak, bo szukal pokemonow? przestancie oskarzac inne narodowosci i siac zamet i nienawisc. P********i rasisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nicea: ciężarówka wjechała w tłum, dziesiątki zabitych • Zamach terrorystyczny w Nicei - około 60 zabitych, 100 rannych • W trakcie obchodów Święta Narodowego Francji pojazd ciężarowy uderzył w tłum • Z informacji lokalnej policji wynika, że kierujący pojazdem po uderzeniu w grupę ludzi, zaczął strzelać z broni palnej w stronę uciekających osób AFP / Philippe Huguen Burmistrz Nicei poinformował, że w trakcie obchodów Święta Narodowego Francji w tłum wjechała ciężarówka. - W wyniku tego zdarzenia zginęły dziesiątki osób - powiedział Christian Estrosi. Lokalne media informują o przynajmniej 60 osobach zabitych i około 100 rannych. Najprawdopodobniej była to zaplanowana akcja. Telewizja BFM-TV informuje, że osoby zasiadające w ciężarówce po uderzeniu w tłum zaczęły strzelać z broni palnej. Policja informuje, że kierowca z ciężarówki po uderzeniu w tłum strzelał z broni palnej w stronę uciekających osób. Władze Nicei dodają, że kierowca ciężarówki został zabity. Prefektura w Nicei zwróciła się do mieszkańców o pozostanie w domach. Nie ma żadnej wątpliwości co do tego, że był to atak terrorystyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
atak terrorystyczny nie przynalezy do wybranej narodowosci. Brevik, ktory jest norwegiem, tez dokonal zamachu terrorystycznego. Jest bialym Norwegiem, z norweskimi korzeniami, mowi po norwesku. A wiec nie jest ciapatym. Wiec przestancie oskarzac nie majac dowodow. Jak napisza, ze kierowca byl innej narodowosci (lub wyznania muzulmanskiego) to mozecie sie dalej podniecac i podsycac nienawisc, jak ten p********y kaczynski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jutro dowiemy się że to ciapaty skunks i jak wtedy będziesz kłamać i lawirować, lewacka szmato?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bede lawirowac. Nie jestem po zadnej stronie. Ale w*****a mnie gdy ludzie podsycaja nienawisc nie majac zadnych faktow. Nie wiesz kim byl zamachowiec, to morda w kubel i s********j do mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
73 os. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś po tylu krwawych zamachach terrorystycznych pewnie wg ciebie lewacka szmato terrorystą strzelającym w tłum Francuzów był biały Niemiec Europejczyk szmato plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest duze prawdopodobienstwo ze zamachowca okaze sie ciapatym, ale skoro na razie nie ma na ten temat informacji, to nie ma sensu siac fermentu. Lepiej bys sie skupil na tych ludziach, ktørzy stracili zycie. Ale widac jedyne co ogarniasz to nienawisc. pewnie dlatego, ze wiesz ze sam nie jestes wiele wart. Idz sobie zwal z tej nienawisci. dobaranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zdziwiony
Kto jest ZDZIWIONY łapa w góre, ja niestety nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś każdy muzułmański ciapak w Europie jest potencjalnym terrorystą, znowu któryś z nich zabił kilkadziesiąt osób więc mam prawo być wściekły na efekty multikulti tak ochoczo promowane przez lewackie antyludzkie ścierwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowe kino uliczne
Fajnie tam mają, darmowa rozrywka z udziałem ciapatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×