Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

5 lat po slubie i regularne kłótnie, zaczynam myslec o rozwodzie na poważnie

Polecane posty

Gość gość
Ona miala ten sam temat na ciąża/macierzynstwo/wychowanie dzieci i tam dostala b.sensowne rady oraz wyjasniala skad jego narastająca agresja ( on DDA,w jego rodzinnym domu stale awantury,wyzwiska).Opisywala konkretne sytuacje. Podjęła też pewne kroki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:01 po wnikliwą analizę to się idzie na terapię. Tu sie pisze to co się myśli a prawda rzadko wygląda tak jak to przedstawia jedna ze stron. Trudny moment w życiu to i napięcie rośnie. Nie wiem co gorsze czy wyzwiska świadczące o tym ze są emocje, że jeszcze zależy czy pozorna zgoda, chłód... dalej kochanek, rozwód itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może niech autorka przeanalizuje swoje zachowanie. Facet bez powodu tak nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona wybrala terapie,on nie.Powody ich powaznego kryzysu sa opisane dokladnie na innym watku.Ja nie jestem ich rzecznikiem. Tyle tytułem ich sprawy. Co cie obchodza cudze decyzje. MIala klopot,napisala i poszła z tego watku.Coz tu dorabiac teorie. Z roczną dwójką wymyslasz kochanka.Hehe,dobre sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona wybrala terapie,on nie.Powody ich powaznego kryzysu sa opisane dokladnie na innym watku.Ja nie jestem ich rzecznikiem. Tyle tytułem ich sprawy. Co cie obchodza cudze decyzje. MIala klopot,napisala i poszła z tego watku.Coz tu dorabiac teorie. Z roczną dwójką wymyslasz kochanka.Hehe,dobre sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie bardzo wierzę w winę jednej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×