Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki fotelik 9 18 błagam o rady

Polecane posty

Gość gość

hej, jestem na etapie wyboru fotelika dla córki ma 9 miesięcy. Jest jeszcze chwila na kupno ale jest tyle modeli, firm ,opcji do wyboru , że sama nie wiem co jest najlepsze.. z drugiej strony nie stać nas na kupno fotelika za 1000zł.. proszę o rady. cena tak 400-500 zł . Najlepiej w miarę uniwersalny jeśli chodzi o samochód. Bez isofix-u. Na co warto zwrócić uwagę? Każda rada będzie dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 m to malutkie dziecko, powinna dluzj jezdzic tylem. Wiesz co powiedziala mi przyjaciolka, gdy ja wybieralam fotelik I nie chcialam duzo wydawac? Powiedziala mi, ze trumna jest drozsza. Przemyslalam to I kupilam besafe do jazdy tylem do 18 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam romer king plus, bardzo polecam-super wygodny dla dziecka, duży /córka jeździła od 8 m-ca do 4 lat/, dobrze wypada w testach. Nie wiem czy ma duże znaczenie czy przodem czy tyłem, mnie ten polecano i sprawdził się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka ma dopiero 9 miesięcy. Na zmianę fotelika na pewno masz jeszcze czas.. więc jednak odłóż przez kolejne 3-4 miesiące po 300zł miesięcznie i będzie na fotelik np. 9-25 kg montowany tyłem lub przodem do kierunku jazdy. One są droższe, ale bezpieczniejsze. Póki dziecku nie zacznie wystawać głowa, niech jeździ w tym foteliku, który masz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na Twoim miejscu kupiłam fotelin recaro 9-36kg young sport. Ja mam i sobie chwalę. Na allegro dałam ok 750zł za nówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×