Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anielka95

WWSH Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna opinie

Polecane posty

Hej, czy ktoś z was tam studiuje, albo coś słyszał o tej szkole? Bo się zastanawiam, czy sie tam nie zapisać, ale sporo złych opinii kraży po internetach, wiec bede wdzięczna za wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam, to słaba szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzio89
tez odradzam wiem od znajomych że wszystkich tam przepuszczają kto zapłaci, czy ktoś coś umie czy nie, nawet ludzie z ukrainy co nie znają polskiego kończą tą szkołę bez kłopotu, wiec się zastanow czy Ci sie to opłaca, bo łatwo skonczyc taka szkołe, ale do niczego taki dyplom jak wszyscy wiedzą co to za badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja napiszę z punktu widzenia osoby, która skończyła tę szkołę kilka lat temu. Osobiście uważam, że to dobra szkoła. Wykładowcy w większości mówili w ciekawy sposób - był czas na akademickie dyskusje oraz na ćwiczenia. Miło wspominam zajęcia w Polskim Radio, kapitalne wykłady z historii teatru, czy filozofii (świetnego profesora - Zbigniewa Mikołejki) oraz świetne zajęcia z panią Karpińską, która uczyła nas psychologii. Spędziłam tam trzy lata i nie żałuję. Z tego co widzę, to osoby po tej szkole raczej nie mają problemu ze znalezieniem pracy. Ja osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Absolwent WWSH
Ta ostatnia opinia to szeptanka. Jakoś dziwnym trafem taki sam komentarz znajduje się na stronie opinieouczelniach. Prawdą jest, że ta szkoła była porządną uczelnią zanim nie została przejęta przez obecne władze. Jeśli ktoś chce dostać papier to go dostanie, ale ile on będzie wart? Rynek to oceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×