Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Związek i on nie chce seksu

Polecane posty

Gość gość

3 letni zwiazek, wspólne mieszkanie i brak seksu. Mieszkamy ze sobą już 1,5 roku a w łóżku byliśmy razem hmmm moze ze 20 razy a żeby do tego doszło potrzebna dla niego odpowiednia dawka alkoholu i zgaszone światło. Ale zeszłej nocy po 4-5 miesiącach abstynencji we współżyciu doszło w końcu do możliwości fajnego seksu i..... On mówi ze nie ma prezerwatywy... Proponuje ze możemy spróbować bez a ten mówi nie odwraca się i idzie spac... Dodam tylko że ja mam 23 lata a on 29. Możecie mi powiedzieć czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienormale. Moge zajac sie toba daj@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gej?a po alkoholu w ciemnosciach mysli ze jest z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to lęk przed nieudanym seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego ma sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, może że nie podoła albo że nie da tego czego oczekuje druga osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to pisze autorka czy ktos inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmen
A rozmawialiście na ten temat? Bo pierwsze co wali po oczach to nieprzegadany problem. A przyczym jego zachowania może być tak wiele, że szkoda gdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie za bardzo lubi o tym rozmawiać a jeżeli już dochodzi do takiej konwersacji to mamy stała odpowiedz "kochanie ale ja na prawdę lubię seks z Toba i kocham Cie bardzo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) zakamuflowany gej i jest z tobą dla pozorów. 2) był przed tobą w związku z wyuzdaną laską z którą nie uprawiał seksu, a się ostro piertolił, a ty jesteś tak rzadka w te klocki, że mu się odechciewa. l drugi punkt przerabialem osobiscie, wiec wiem co gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gej mi nie pasuje bo znam go na tyle że mogę z pełna świadomością to stwierdzić z pewnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec jak nie gej, to drugi punkt jesteś słaba w te klocki, a on miał wcześniej jakąś ostrą sunię. ewentualnie sam ma bardzo niskie potrzeby, ale raczej myśle że to pierwsze. ja byłem kilka lat w związku z taką gorącą i zboczoną babką, że do dziś na samą myśl o niej mi staje. kochalismy się ostro pieprzyć i eksperymentować, a ona była naprawdę HOT... np. pamiętam jak wracaliśmy z pracy i czekaliśmy na peronie na pociąg, byliśmy przytuleni, nagle ona zaczęła całować mi szyję i dyskretnie ugniatać mi rozporek i w pewnym momencie wyszeptała "chcę abyś wypie/rd/ol/ił mnie teraz w du/pę, chcę abyś teraz je/bał mnie analnie", dosłownie to byly jej slowa. Gdy przyjechał pociąg, bez zastanowienia zaciągnąłem do wc i wypieprzyłem ostro w tyłek. Potem też przez kilka lat bylem z panną co seks chyba mógłby dla niej nie istnieć, tj. gadała że jest to dla niej wazne, ale była w łóżku kompletną bryłą lodu, zero spontaniczności, zero eksperymentów, wszystko klasycznie i standardowo. Gasłem przy niej. Doszlo do tego ze mialem wywalone na seks z nią, jak sama miala ochote - uzyczalem fiuta, ale szczerze wolałem sobie zwalić pod wspomnienia o poprzedniej, niż męczyć się z taką kłodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie popadajmy ze skrajności w skrajność....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest skrajność, po prostu mam porównanie jak to jest w łóżku z ostrą napaloną zboczoną kocicą, a jak jest z panną co kocha się tylko standardowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×