Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaczkadziwaczka

WIECZNE wzdęcia, wyglądam jak w ciąży. Pomocy :(

Polecane posty

Gość kaczkadziwaczka

Chorowałam przez kilka lat na anoreksję. Teraz mam wagę w normie, do nadwagi mi daleko. Niestety, przez te wszystkie lata totalnie rozregulowałam sobie organizm i mój brzuch wygląda jako tako jedynie przed śniadaniem; później z godziny na godzinę jest coraz gorzej. Wygląda to przekomicznie - brzuch a'la ciąża w zestawieniu z płaskoklaciem. Oprócz tego ciągle mi się odbija, rzadko czuję głód, mam mdłości. To mój największy kompleks; nie mogę nawet kupić ubrań, które mi się podobają, bo nic na mnie nie leży. :( Próbowałam wszystkiego - różnych diet, wykluczenia glutenu, ćwiczeń, leków bez recepty. Nic nie dawały. Codziennie piję siemię lniane. Jem zdrowo, regularnie, nie spożywam laktozy i słodyczy. Jakiś czas temu poszłam do gastrologa - biorę Emanerę, Debretin, Debutir i Sulpiryd. Zero efektów... Jestem załamana; już wolałabym ważyć kilka kilo więcej, ale mieć proporcjonalne ciało, a nie takie dziwadło... Żeby łatwiej było Wam to sobie wyobrazić, dołączam zdjęcie - zrobione przed południem. Potem wygląda to o wiele gorzej. :( http://pokazywarka.pl/qpb4bk/ Może ktoś z Was borykał się z podobnym problemem? Jeśli tak, to co z tym można zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mam. Jestem chuda ale jak cos zjem to mi wywala brzuch. Nie wiem co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz problemy z jelitami i zaladkiem i zadna dieta nie pomagala to nie wiem co ci poradzic :( Moze zmien leki? One tez powoduja wzdecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczkadziwaczka
Te lekarstwa biorę od 3 tygodni. Wcześniej nie brałam, jeszcze wcześniej brałam inne, a jeszcze wcześniej zwykłe espumisany etc. Nic nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×