Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem zniesmaczona zachowaniem tej kobiety

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj wracałam autobusem z centrum miasta na obrzeża, więc cała droga około 30 minut. Po około 5 minutach wsiadła matka z wózkiem, ze swoją matką i facetem. Autobus był cały zapełniony już. Tylko wsiadła to narobiła mnóstwo zamieszania sobą i swoim zachowaniem. Krzyczała na cały autobus, że musi się umówić na kontrole do ginekologa po porodzie, bo okres jeszcze jej się nie pojawił (bez komentarza...) Do tego okropnie zaniedbana, w dresie, z tłustymi włosami niemytymi chyba od 2 tygodni, zasmrodziła cały autobus. Wszyscy uciekli na koniec i patrzyli z politowaniem. Ciąża i czas po porodzie to nie jest choroba która zwalnia z dbania o siebie i robienie się w ostatniego kocmołucha. Zaraz pewnie dostanę baty, żebym się nie wtrącała w cudze życie, ale nie dało się tej sytuacji zostawić bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie, ze to pewnie byla kobieta juz takiego pokroju, a nie ze wzgledu na ciaze, porod czy macierzynstwo. Albo mogla byc chora, z goraczką, wracala od lejarza do ktorego ledwo sie zwlekla z wyra, stad tluste wlosy i dresy, a jak czkowiek ma goraczke to nawet po umyciu się oblewa go pot. Aczkolwiek skoro mowila o takich sprawach intymnych na tyle glosno ze wszyscy pasazerowie to slyszeli to jednak sklaniam się ku takiej niezadbanej osobowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małej Kasi
Niestety mnóstwo jest takich debilek.W pobliżu mojego bloku też często widzę taką niedomytą, cuchnącą z papierochem w zębach i dwójką dzieci przy wózku.Ale "pińcet"na dzieci już jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie tego. Nawet majac ospe z ciężkim przebiegiem nie chodziłam nie uczesana czy brudna, i szczerze nawet nie pamiętam bym widziała kiedykolwiek taka.matke. widuję nie pomalowane w.dziwnych ubraniach ale nie śmierdzące etc dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma do tego ciąża i czas po porodzie :O spotkałaś jakąś menelkę i się podniecasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się zdazylo isc do lekarza z nieumyta glowa. Mam myc leb majac zapalenie ucha np. bo kogos uraze? :D chyba smieszne jestescie. A zwykle jak juz jestem chora to na cos w tym stylu wlasnie. Oczywiście ogolnie o higiene dbam wiec o żadnym zapachu nie ma mowy. Ta z opisu to menelka raczej byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie ma o czym dyskutować twoja bohaterka to nie nasze klimaty, ona żyje w innym świecie, Ale jakoś mi ten Twój opis nie zniesmaczył, znam gorsze zachowania kobiet. Dzisiaj o północy [o tej porze wróciłam]moje sąsiadki wyzywały się najgorszymi epitetami - matka i córka wyzywały się od k..... Jedna nieco po 50, druga 20 lat młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tematu, to ty nie wiesz że istnieje taka kategoria ludzi jak "dziadostwo" (czy podobnie). I nie wiesz że dziadostwo też miewa dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×