Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z którym

Polecane posty

Gość gość
Nie ma to jak się poniżyć przez cudzą żoną-nickiem-żeby nie wypłynęły na wierz kompromitujące materiały, że było wirtualne lizanie patelni i anusa:D:D:P))))) Nie ma to jak być wirtualną szmatką i umoralniać inne)))):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp zapomniałaś napisać jeszcze o tym jak mi opciągałas i liczyliśmy pieprzyki na twoim seksownym ciałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha jest z Najem i nikomu nic do tego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość4imp Mamy tu syf. Najgorsze są srajace spod gościa wylogowane ku=rwy i pedzie. Będą podpuszczać, bo sami nie mają odwagi z logina. Talia jeśli będziesz chciała podam Ci maila. Przemyśl to. Może nie powinnam...życie jest do du=py, ale Andro Cię naprawdę kocha. Trzymaj się. Bywam na forum, więc wiesz gdzie mnie szukać. X Proponuje maila żonie której mąż dostawia rogi min z niąsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech .gif Dsmiech.gif Albo ona jest psychiczna albo tak bardzo bała sie ujawnienia priwa że aż wolała zrobić z siebie idiotkęsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12,46 Napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium kocha być p*i*e*p*r*z*o*n*a od tyłu. Zaciska mięśnie pochwy na jego gorącej męskości, zaciska uda i czuje, że połączenie gorącej wilgoci oraz rytmicznych ruchów doprowadzają ją do szału. Chce krzyczeć z rozkoszy, ale on zatyka jej usta dłonią. Imperium gryzie mu palce. Daje mu się p*i*e*p*r*z*y*ć w publicznej toalecie. Widzi w lustrze jak ją bierze. W końcu on też ściąga koszulę i przytula do niej od tyłu swoje gorące ciało. Oboje ociekają pożądaniem. On ślizga się w niej. Kładzie dłonie na jej barkach i delikatnie masuje jej ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzyg Naju na to opowiadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przciez to nie jesto opowiadanie Naja idioto:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak was czytam i powiem szczerze, że oczom nie wierzę :) Jesteście (rzekomo) dorosłymi ludźmi, a obrzucacie się błotem jak dzieci. Co was to obchodzi kto, co, z kim i za czyimi plecami. To tylko internet! Tylko zabawa w nierealnym świecie. Po co te wielkie słowa "kocha", po co obelgi? ;) Więcej luzu, będzie wam się żyło lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre podejście Naju. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami nie teges I widzisz Muszko. Pokazalas klasę. Klasa pełna gębą .... . Z Imp od dawna nie mam kontaktu, zdążyłam się zdystansowac X Sami nie teges dziś Muszko wybacz, ale sama dokladasz do pieca. I nie pieprz o swojej niewinności, wystarczy poczytać waszą slowna"wojnę" o żałosnego idiotę Naja. Który nawet slowem nie staną w obronie Twojej czy Imp. I to jest facet? O co się klocicie? O nic. O nic! Głupota świata kłócić się o fikcję w opowiadaniach przez pieprzona zazdrość. Skończyłam. muszka śmierdziuszka Nie pieprzę o swojej niewinności tylko agresji twojej koleżanki!!! Masz trzy wykrzykniki , bo chyba ich potrzebujesz krzycząc do mnie. Najszybszy zwrócił jej uwagę gdy znowu dopie**alała się do mnie. X gość Łatwe, puszczalskie kobiety które próbują z samotności dla kilku emocji i kaprysów rozbijać małżeństwa , z którymi oprócz ru[ch[ania nie ma co robić ani o czym porozmawiać TAK WŁASNIE KONCZA gość muszka Chodziło ci o najszybszego, bo widziałaś, ze mnie adorował, a miałaś swój sprytny planik zdobycia go. Czytałaś nasze rozmowy na Arce i zżerała cię zazdrość. X cynik wieczorową porą "bla bla bla" Muszko nie pasuje jako komentarz do postu na jedną linijkę Może Naju nie chce Ci powiedzieć prawdy (bo mnie słowo osoby, którą znam wystarcza, żeby wiedzieć jaka jest prawda, a na tym się opieram. Ty swoją prawdę opierasz na czym? Moja prawda jest mojsza niż twojsza, to ci powiem: bo ma Cię za wariatkę i nie chce mieć z Tobą nic wspólnego, a ja teraz biedaka wpycham pod pociąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość4imp dziś edit spioch.gifjezyk.gif gość dziś Znałem jedną Edit. Fajna ru=chawica z niej była jezyk.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Beznadzieja. ;) Bawcie się dalej, dzieci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z żadnym, banda przegrańców i frustratów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam od dawna stały nick. Poznałam kilku mężczyzn stąd. Wszyscy przeciętni. Przereklamowani. Śmiać mi się po cichu chce kiedy widzę zbiorową histerię na co niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie Ty też jesteś przereklamowana:) I zapamiętaj że o gustach się nie dyskutuje. Dla Ciebie ktoś moze być przereklamowany, dla innej nie. Na szczęście nie od Ciebie zależy co i kto się podoba innym. Mi też chce się w duchu śmiać, kiedy ktoś innych tak dezawuuje sam pewnie nie będąc miss piękności czy krynicą jedynie słusznej mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×