Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xymena88

Jak kupować buty przez Internet?

Polecane posty

Witajcie:) Po długich poszukiwaniach, w końcu znalazłam buty, które idealnie pasują do mojej sukienki, a już za miesiąc będą świadkową na ślubie siostry :) Z tym, że mogę je kupić tylko online, a jak dotąd nie zdarzał mi się zakup butów przez internet. Czy któraś z Was służy dobrą radą? Będę wdzięczna za jakieś wskazówki, chciałabym bardzo kupić te buty, ale nie wiem, jaki rozmiar wybrać, żeby pasowały do mojej stopy i żeby były wygodne do chodzenia. Ratujcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucinasz stopę, wysyłasz do sklepu i tam dopasowują Ci rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem po co takie głupie uwagi. Zmierz długość stopy, porównaj z tabelą rozmiarów. To powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z mężem kupujemy buty przez internet niemal za każdym razem, bo nie mamy czasu na galerie handlowe i zawsze było okej z numeracją obuwia, nie mówiąc o tym, że były szalenie wygodne do chodzenia, nie miej więc żadnych obaw i zamawiaj ;) jeśli właściwie zmierzysz stopę, to dopasujesz ją do swojej numeracji :) sklep internetowy z butami powinien mieć taką rozpiskę. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka83
Rozmiar to nie problem. Niektóre sklepy internetowe ( ja wypowiadam się na podstawie Casu.pl, bo akurat tam robię zakupy ) oprócz umieszczania tabeli rozmiarów ( podane cm/ długość stopy vs rozmiar buta), dodają informację sugerującą zakup innego rozmiaru w przypadku gdy dana rozmiarówka jest zawyżona lub zaniżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często kupuję buty przez Internet, z różnych sklepów online i jak na razie każdy zakup był udany. Zawsze trafiam na wygodne i dobrej jakości buty, a to jest duży plus. Poza tym bardzo ważne jest dla mnie to, żeby miały minimalistyczny i specyficzny dla mojego stylu design, a takie buty w sklepach stacjonarnych bardzo rzadko spotykam za rozsądną cenę, dlatego cenię sobie możliwość kupowania butów przez Internet. Wręcz tych bardziej sceptycznych namawiam, na buty online. Poza tym nawet jeśli coś nie będzie pasowało Ci z rozmiarem, zawsze możesz buty wymienić. Wszystko zależy od numeracji i od tego, żebyś dobrze zmierzyła swoją stopę, a raczej wkładkę. Na stronie sklepu wszystko powinnaś mieć, trzymaj się ich wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupując buty robię tak: najpierw szukam promocji (http://alerabat.com/promocje) póżniej wybieram sklep, idę do sklepu stacjonarnego i przymierzam, a następnie kupuję przez internet (zwykle jest taniej). To mój idealny system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z całą rodziną też kupuję buty i ciuchy przez internet. :) Nie chce mi się chodzić po galeriach, nawet nie mam na to czasu. Ostatni mój zakup to takie super buty na stronie markoweobuwie. Polecam kupowanie przez internet :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zmierzyć stopę i sprawdzić w tabeli rozmiarów na stronie, jak długość Twojej stopy w cm przekłada się na rozmiar butów :) Zwróć też uwagę, w jakim sklepie robisz zakupy, bo czasami można się naciąć na podróby - dlatego ja kupuję w autoryzowanych sklepach, np. Eccoshop.pl (buty ecco).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szare botki Nessi robią prawdziwą furorę w internecie! Mają dziurki, co sprawia, że buty mają niepowtarzalny charakter. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz butów na wysokim obcasie? Polecam wyjątkowe botki Nessi 82506! Pomimo wysokiego obcasa są bardzo wygodne i nie męczą nóg. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×