Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Frania1F

Tanie lampy do pokoju dziecka

Polecane posty

Gość Aniagonisie1231
Ja postawiłam na klasyczne lampy w dziecięcych kolorach i wszystko jest ładnie oświetlone, a co najważniejsze sprawiają, że mój maluszek czuje się bezpiecznie i jest mu wesoło. Kupiłam takie na babydro.pl, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgośćgośćgość
Ja dwa miesiące temu kupowałam lampę biurkową do pokoju mojej chrześnicy i znalazłam w internecie bardzo fajną lampę, którą można przymocować do biurka i regulować ramię. Jest to fajne rozwiązanie zwłaszcza jak dziecko odrabia lekcje albo dużo rysuję. Tam gdzie kupiłam lampy (mlamp) doradzili mi również jak doświetlić cały pokój, by dziecko mogło się tam bez problemu bawić, uczyć i odpoczywać. Oczywiście najlepiej byłoby oświetlać pokój światłem naturalnym, ale wiadomo że wieczorami bez światła lampek ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My swojej kupiliśmy w OBI taką z lampkę z tęczową podstawą, która zmienia kolory. Światło activejet jest przyjazne dla oczu, więc córka zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre oświetlenie, do tego w dobrej cenie, mają na https://ledco.pl/ - sprawdź sobie koniecznie opcje podświetlania mebli. Dzieci na pewno będą zachwycone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zabawki dla dziecka zamawiam na www.MojeKlocki24.pl i także mogę polecić, miła obsługa i szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniki
Bardzo fajna ta lampka na biurko activejet, dużym plusem jest naturalne światło, chyba kupię córce na mikołaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nirwa
Też oświetlenie do swojego mieszkania zamawiałam w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilianaaa
ja w pokoju dziecka zamontowałam lampę centralną oraz kilka kinkietów żeby móc swobodnie manewrować siłą oświetlenia :) wszystko zamówiłam na sigma-lampy.pl i cenowo wyszło w miarę okej, a z samego efektu jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta92w
Jest tyle możliwości, jeśli chodzi o pokój dziecięcy i zakup lampy, że naprawdę ciężko zdecydować się na coś konkretnego. Ale wydaje mi się, że skorzystam z tej samej opcji, co zawsze, czyli zamówię lampę ze strony https://www.lampiszon.pl/pl/c/-dla-dzieci-i-mlodziezy/29 Mamy już od nich lampę w salonie i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia799999
Ostatnio też poszukiwałam taniej lampy do pokoju mojej Julki i znalazłam taką z firmy Polux w kształcie KRÓLIKA w niebieskim kolorze. Jest śliczna i jednocześnie wygląda jak zabawka a nie jak lampa. Kupiłam na mlamp, gdzie była wcale niedroga dlatego zdecydowanie moge Ci ją polecić :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaSamosia32
Do pokoju dziecięcego na pewno jakieś mniej surowo wykonane lampy :) no i barwa światła ważna. Nie jaskrawa, tylko przyjazna dla oczu. Poszukać warto w sieci. Wybór większy niż w tradycyjnych sklepach. Może na https://el12.pl/ coś znajdziesz. Ja kupowałam tam z mężem oświetlenie do salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stania
W sferisie mają teraz promocje 20% rabatu na całe oświetlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biibiib
dzięki, lampy 3d zrobiły na mnie spore wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jooola83
Hm, nie wiem jak powinnaś dobrać lampę do pokoju dziecka, bo sama niedawno kupowałam jedynie do swojej sypialni. Ale mogę jedynie poradzić, żebyś przed zakupem sprawdziła tutaj: https://kuponiarnia.pl/promocja/dom-i-ogrod/oswietlenie/lampy-oprawy/ czy nie ma promocji na model, który cię interesuje. Ten serwis gromadzi informacje o aktualnych wyprzedażach, często z niego korzystam, by nie przepłacać na zakupach online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy efekt uzyskasz dzięki lampom 3 D activejet, albo lampkom biurkowym tęczowym. Są one energooszczędne i bardziej żywotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaopatrywałam się w lampę do pokoju dziecięcego u www.phenomena-light.pl. Jest w czym wybierać, a lampy są ładne i solidne. Cenowo też byłam mile zaskoczona. Do sypialni też postanowiłam zamówić u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKASIAaaaa
Jak lampa dla malucha to warto żeby była również przyjazna wizualnie. Ja do pokoju mojej 5-letniej córy kupiłam taką w formie białego misia z firmy POLUX. Kupiłam ją w promocji przez internet w sklepie =mlamp.pl=. Daje taki świetny efekt, że sama bym taką chciała jakbym była jeszcze dzieckiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaroo
W sferisie teraz można kupić wszystko:) ostatnio dla psiaka zamówiłem karmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziecka można kupić tęczową lampkę na biurko, nie dosyć, ze cieszy oko to ma naturalną barwę światła, zdrową dla oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha9
Ja także kupiłam identyczną, jaką opisała kasia799999 i w tym samym sklepie - mlamp.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowanie postawialiśmy na oświetlenia activejet i mamy lampy u dzieci i w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne lampy dla dzieci active jet znajdziesz w ofercie OBI. Przede wszystkim jest ich bardzo duży wybór, więc z pewnością coś wpadnie ci w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne lampy www.youtube.com/watch?v=DMOjUJIN5yU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój malec ma białą lampkę z jego ulubionymi niebieskimi paskami z fiorentino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×