Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

załuje, ze nazwałam córke Helena,

Polecane posty

Gość gość
no po wlosku elena. zawsze zdrobnic mozesz, eli, ella, jak beata - bea itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak się nie umie własnego zdania obronić, tylko jest się uległą żoneczką, która wszystko dla mężulka zrobi i dla teściowej, żeby tylko mieć z nią jak najlepsze relacje :D Też bym żałowała, ale nie będę na twoim miejscu, gdyż jeśli będę miała dziecko, to sama wybiorę imię. W końcu to ja będę je rodzić w bólach i nosić 9 miesięcy, zdanie teściowej akurat najmniej mnie obchodzi, a uwierz mi jest jędzą i z chęcią by się wtrącała we wszystko, jednak trzeba umieć o swoją pozycję w stadzie walczyć, a nie jak ofiara losu się na wszystko godzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.37 za ofiare losu się nie uważam, ale zdanie meza tez dla mnie się liczy, nie teściowej. chyba ze dla ciebie maz to jest tylko od zarabiania pieniędzy, ze nie ma nic do powiedzenia. przykre, ale tak z twojej wypowiedzi wywnioskowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona Paździocha to Helena Paździoch z domu Maisner :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko, że dla twojego męża się twoje zdanie nie liczyło przy wyborze imienia :D frajerko :D A o zdanie mojego męża się nie musisz się martwić, nie mamy takich problemów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.07 a umiesz ty czytac ze zrozumieniem czy tez nie? napisałam, ze uległam a tzn, ze się zgodziłam na to imie, a nie ze bez mojej zgody i wiedzy maz poszedł do urzędu i takie imie zapisal. doucz się trochę i zacznin myslec nad tym co czytasz. ty nie masz takich problemów, bo maz ulegly, albo się nie wtraca w wybor, taka ciippka z niego, to sobie możesz sama wybierac, skoro ty rodzisz, sama tak napisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam na drugie imie Helena. kiedys jakos niespecjalnie mi sie podbalo.ale teraz uwazam ze jest ladne.i 1000 razy wole to imię niz np jakies amandy, angeliki,dzeskiki, roksany.nikole... zreszta to imie chyba jest dosc popularne wsrod dzieci celebrytow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rzeczywiście, niezbyt ładnie choć bywają gorsze , w ogóle jakaś głupia moda na stare imiona a jest tyle pięknych ( Anastazja , Konstancja , Weronika, Karolina, Paulina)i neutralnych, dlaczego uległaś to Twoje dziecko i Ty decydujesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się kojarzy ze stara babcia to imie, nie dałabym tak swojej corce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GinnyPotter
Ja bym nie żałowała; sądzę, że jest piękne i małych Helen jest raczej mało :) A jak się córeczce się będzie podobać, to możecie wołać na nią Lena, w skrócie ;) Ogólnie według mnie lepsze niż Kamila, choć to drugie też niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogło być gorzej,choć Kamila ładniejsze i też jedno z moich ulubionych ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×