Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyny gdzie kupujecie najtaniej kosmetyki??rossman jest bardzo drogi teraz.

Polecane posty

Gość gość
to kupuj w chińskim markecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinko99
Ja kupuję kosmetyki zawsze online na stronie http://www.kosmetyki360.pl/ i jestem zadowolona, a wy laski nie przesadźcie z tą taniością, ponieważ trzeba dbać o skórę, a w droższych kosmetykach jest więcej naturalnych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w czasie rossmanowych promocji kupuję to czego mi brakuje i co mi się przyda na jesień i zimę (fluidy, balsamy, toniki itd) Nie kumam jak można wydawać tyle kasy na drogie przereklamowane marki jak można na takiej miss sporty i ich świetnej kolorówce zaoszczędzić ze 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rossman, natura, najchetniej jak sa promocje -49 % :D Nie robie jakis super zapasow, ale chetnie korzystam. Pozatym lubie golden rose i czesto kupuje stacjonarnie albo sprawdzone juz kosmetyki przez internet. Ostatnio kupilam zestaw do stylizacji brwi, eyebrow styling kit i jestem mega zadowolona, bo wszystko co potrzebuje mam w jednym miejscu, dwom odcieniami pudrow moge bawic sie w cieniowanie brwi, a sa one bardzo dobrze napigmentowane, caly makijaz brwi zajmuje doslownie kilka chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie używam kosmetyków oprócz mydła, pasty do zębów bez fluoru, szamponu. I tak się zestarzejecie i żadne kremy za 500 zł z douglasa wam nie pomogą hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu słusznie napisał że krem nie usunie zmarszczek. Dlatego ja raz na 4 miesiące wyciągam te 400 zł na mezoterapie koktajlem i mam w nosie kremy, smaruje się olejkiem na noc i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na iperfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokeninside87
właśnie się zorientowałam, jak dużo kupuję w rossmannie: alterrę, miniaturkę tołpy do buzi, rękawice do masażu, oliwkę hipp, jedzenie, picie, ale nic z kremów czy korektorów, szminek, do tego wolę aptekę i naturę (drogerię);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiia_fikk
Ja tam w rossmannie kupuje, trzeba tylko wiedzieć co kupować:) Polecam Ci Venity kosmetyki - ostatni mój zakup to lakier do włosów z brokatem i farby w sprayu 1 Day Color. wszystko w ceniach ok 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tę stronę http://bleuet.pl znasz? Są tam dostępne kosmetyki online w ich sklepie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje gdzie się da ale jak mi się naraz konczy pare rzeczy to zamawiam w drogeii internetowej ekobieca. chyba nie ma tańszej, poza tym maja duzy asortyment i zawsze cos dorzuca, a to torbe ekologiczna, a to probki. używam podkładu revlon on jest niby od niedawna w rosmanie ale kosztuje 50zl a w tej drogerii 26jakos. ostatnio zrobiłam u nich zakupy na 500zl bo naprawdę ceny były bardzo konkurencyjne i mam spopoj z kosmetykami na rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo mi dają maseczki algowe z różnymi dodatkami. Sporo wariantów takich naturalnych masek mają w sklepie Enaturalne z portalu www.e-naturalne.pl Te maseczki to mogą być albo z żeń szeniem, albo mają ze skórką pomarańczową, albo marchewką, dużo tego jest do wyboru można dopasować kosmetyk pod swój rodzaj skóry i potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musiałam jeszcze nigdy zwracać kosmetyków które mi przysłali z drogerii online na www.nocanka.pl także ich mogę ewentualnie doradzać. Najbardziej jestem zadowolona z hybrydy Semilac którą tutaj sobie dobrałam. Zupełnie inna jakość niż te kosmetyki co wcześniej stosowałam do paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyki z rossmana sa na allegro z 1/3 ceny badz 1/2 ceny . podkład w rossmanie 80 zł na allegro 35 pus 8 przesyłka jakosc taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kupuję w SuperPharm. Jakoś tak wolę niż Rossmanna, no i mam bliżej domu. Wydaje mi się, że mają lepsze ceny i więcej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo jest teraz drogerii online pootwieranych. Ja mam przekonanie na pewno do Nocanki – www.nocanka.pl . Już parę zakupów tutaj robiłam, w tym też kilka na prezenty i zawsze było okej. Szczególnie jeśli chodzi o rzeczy do pielęgnacji paznokcie to warto u nich poszukać. Bardzo duży wybór, można każdy typ i każdy kolor lakieru znaleźć. Rzeczy są świeże, nie jakieś przetrzymane na magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co warto poszukać kosmetyków na stronie www.nocanka.pl . Mam u nich na koncie już kilka zamówień i niczego odsyłać nie musiałam. Porządna jakość, duży wybór marek takich jak Loreal czy Maybelline, także już raczej wyższa półka. Jak się załapie na jakąś akcję promocyjną czy kod rabatowy z ich facebooka można realnie zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dobre doświadczenia jeśli chodzi o hybrydy z marką Semilac. Dużo ich oryginalnych rzeczy sprzedają na pewno w drogerii online na www.nocanka.pl . Kolorystyka jest bardzo różnorodna, można pójść w całkowitą klasykę, ale też kolory mniej szablonowe – co kto woli. Krótki czas oczekiwania na wysyłkę jest u nich, na mailu też długo nie trzeba czekać na jakieś info o stanie zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super jestem happy z peelingów jakie do tej pory kupowałam w sklepie internetowym na www.e-naturalne.pl . Jest w składzie i papaja i ananas, całość się nakłada gdzieś na 10 do 15 minut i starcza w zupełności. W sumie można na całe ciało używać, ważne żeby dość ostrożnie przy oczach peeling smarować. Jest bardzo aromatyczny, można się rzeczywiście odprężyć i zrelaksować przy takim zabiegu, a sama skóra po – zachowuje się o wiele lepiej, jest świeższa, taka jaśniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dobre doświadczenia jeśli chodzi o hybrydy z marką Semilac. Dużo ich oryginalnych rzeczy sprzedają na pewno w drogerii online na www.nocanka.pl . Kolorystyka jest bardzo różnorodna, można pójść w całkowitą klasykę, ale też kolory mniej szablonowe – co kto woli. Krótki czas oczekiwania na wysyłkę jest u nich, na mailu też długo nie trzeba czekać na jakieś info o stanie zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak już zamawiam przez internet to z nocanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo tanie oleje zimnotłoczone do pielęgnacji ciała mają w e-naturalne.pl. Nigdzie indziej takich tanich olejów nie znalazłam. Ogólnie na ich podstawie tworzę własne kosmetyki od czasu do czasu, głównie jakieś odżywki do włosów, czy delikatniejsze kremy na noc. Jak chcesz to na priv podzielę się przepisami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno odkryłam, że całkiem niezłe ceny kosmetyków ma Carrefour. Robią często promocje, mają też marki, których próżno szukać gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Rossman,hebe... Od znajomej która jest konsultantka oriflame, w biedronce... No i internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×