Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Gościu jesteś zwyczajnie złośliwa.dlaczego wchodzisz na forum które Ciebie nie dotyczy i psujesz krew innym mamom? Co z Tobą jest nie tak?co Cię boli?czegoś Ci brak? Jesteś niespełniona, nieszczęśliwa?ps.nigdy się nie zarzekaj, życie lubi płakać figle i nim się obejrzysz jednym z głównych tematów które będą Ci spędzać sen z powiek to właśnie Zawartość pieluchy juniora;-) sugeruje założyć sobie swój własny prywatny temat gdzie będziesz prowadziła dyskusje tylko na interesujące CIEBIE tematy z wyższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia mojemu m do 40stki brakuje pól roku. Wiec juz z niego staruszek a zachowuje sie czasami jak gowniarz. Od 16 lat jestesmy ze sobą. Nie wczesniej taki nie byl. Ale garaż to jest jego drugi dom. Jego oaza. I o to zawsze sa nasze kłótnie. Zwazylam małego. 7kg! Spal dzis w dzień 3,5 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RZSowa mi też do 40 brakuje mniej więcej tyle ile Twojemu mężowi a jestem tak jak Wy sierpniowa mama i staruszka się nie czuję.Jesli matka natura pozwoliła mi mieć dziecko w sposób naturalny widocznie taka stara nie jestem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa a zdecydowaliście sie na drugie dziecko czy tak poprostu wyszło? U nas dzis sympatycznie, pierwszy raz od urodzenia małego był czas i siła zeby oglądać film i posiedzieć przy winie wieczorem. Do tej pory przeważnie nie miałam na to siły Muusia a dzieciom co kupiłaś? Ja kupiłam małemu żyrafie sophie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj gościu naprawde musisz byc nueszczesliwa... Rzosowa moze ma kryzys wieku średniego. Monia synkowi garaż z trasa a córce nie wiem jeszcze. Ta zyrafka fajna sprawa. Moja juz miala ja w raczkach.bo.corka mojej.siostry juz sie nie bawi nią. Moja mala o 16 jadla mąż chcial ba śpiocha jej dac o 21:30 a ta w placz bo jej nuf chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moja do 2:30 wytrzymala id tej 17. I teraz zaś zjadła. Ogólnie sie wyspalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Synio o 7 jadł a teraz bawi się pieluchą. Spał pięknie od 22.30 do rana bez pobudki. Córce chyba znowu ząb wychodzi bo w nocy budzi się po kilka razy. Pisałam wam że chcę kupić matę edukacyjną małemu. Chrzestna małego a moja siostra stwierdziła że ona ją mu kupi bo nie ma pomysłu. No ok zgodziłam się. Wczoraj przyszła i do mnie z tekstem żebym przejrzała na olx maty bo używaną chce kupić a tańszą napewno znajdę. Kurdę wyszło tak jak ja bym od niej wymagała że ma kupić a jej nie było by na moje wymagania stać. Głupio mi się zrobiło choć nie powinno, bo już nie raz potrafiła tego typu numery wyciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka powiedz jej ze nie wymagasz od niej drogich prezentów! I jak ja nie stać na mate to niech kupi cos tańszego! Nie wiem w ogóle jak można dawać w prezencie uzywana rzecz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Tym bardziej to siostra a nie jakas dalsza rodzina. Siostrze wprost można powiedziec co i jak. Ja tez nie wiem co za prezenty kupic. Do córki to juz mi się pomysly skonczyly. Ona juz ma wszystko aż sie w pokoju nie mieści i co jakiś czas wyrzucam niektóre zabawki. Dla małego cos się znajdzie z tych piszczalkowo szeleszczących zabawek. Chrześnice mam 10letnia to ciuchy na pewno albo jej dam kartę podarunkowa to sobie sama kupi. Bo juz z koleżankami na zakupy chodzi. No i chrześniaka 4 letniego nie wiem co. Moze jakiś ciuch i zabawka tylko co?! Musze w przyszłym tyg to ogarnąć żeby na ostatnia chwile nie zostawic tak jak co roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Chodzi o to że ją stać. Tylko ona wychodzi z założenia że "darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda". Takim tekstem mnie uraczyła jak powiedziałam że sama kupię mate a ona jak chce to niech jakiś drobiazg małemu kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja w tym roku całe szczęście mam prezenty w miarę ogarnięte, dla każdego mam jakiś pomysł poza chrześniakiem, dwulatkiem który jest średnio czymkolwiek zainteresowany. Moze kolejkę? Muusia co Ty na to? Ty masz syna w tym wieku to możesz coś poradzic Dziewczyny takie troche wstydliwe pytanie, czy Wy tez macie spadek libido po porodzie? U mnie masakra, mąż sie pyta co ja taka niedotykalska się zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia kolejka to fajny pomysl albo klocki. Moje libido ok jesli mnie m nie wkurza to działa dobrze:D M tez pod tym względem sie poprawił bo wczesniej to bylo na przywitanie i pożegnanie ze tak powiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
U nas od porodu nic, nie mogę się przemoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to moze przez to że tabletek nie bierzesz? Mój jadla po 7 i dopiero o 13 dalam jej 180 zjadła wszystko ale sporo ulala. Juz miala tak posiłki ustawione i zaś sie poprzestawialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia jakich tabletek? O antykoncepcję Ci chodzi? My zaraz gości mamy, do Was tez jeszcze ciagle przychodzą znajomi i rodzina zeby poznać malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Faktycznie długie malutka ma przerwy w jedzeniu. Moze spróbuj jej dawać mniej a cześciej skoro po 180 ulala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika tak o anty. Monia ale ona dzis tak dziwnie ma i wczoraj tak jeść nie chciałam Ostatnio jadla co 4 h o starych porach przeważnie. Dalam jej pierwszy raz 180 chciałam sprawdzić czy wypije. My tak nie mamy gości. Z pierwszym dzieckiem chyba więcej bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My przyjechaliśmy do teściów i mala usnela. Sierpniowa co u ciebie? Mala ma zdrowe uszka? Corka mojej szwagierki ciągle ostatnio miala problemy z uszami i sie okazaloze ma jakies ropnie i miala orzecinane i ropę sciagana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
jak weekend? u nas dosc spokojnie, maly był dość dziwny bo z jednej strony pięknie spał, jak nigdy. miał dwie drzemki po dwie godziny w ciągu dnia, w dodatku sam zasypial w swoim lozeczku w ciagu dnia. w nocy tez ladnie bo budzil się tylko na jedzenie ale w dzien byl za to bardzo marudny. nie mam zielonego pojecia czemu bo byl wyspany i najedzony i czesto plakal. dzisiaj obudzil się o 5 i gadal do siebie w lozeczku. ostatecznie wstalam kolo 6, kolo 8 zrobilam mu mleko i nie zdazylam dac bo maly znowu usunal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to super ze tyle spu:) Mija jak o 3 jadla to dop po 5 h chciała jeść. I zjadła 180. Dziewczyny czy jak dziecko skończy 4 miesiąc to z mlekiem patrzy sie na 5 m-cy? Bo u mnie w 5-6"mcu- daje sie 4 razy 180 Wiec moze ona sobie sama to juz reguluje. Ja z m sie zaś sprzeczam o p*****ly czyli o pierogi teraz ze nie mogę robic wg niego pierogów dla wszystkich na wigilue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Faktycznie cicho tu... My wlasnie wróciliśmy ze spaceru, dzisiaj tak z rana zeby dzien był dłuższy Dziewczyny to co w końcu z tym wprowadzaniem pokarmów? Po 4 miesiącu zaczniecie dawać?i co najpierw? Jakbym chciała sama zrobić to od czego zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znowu od rana spala z 30 minut. Jeść po 4h nie chce. Mój mama ma dzis imieniny i mój m nie chce jechac bo mój mama nie byla u Kacpra w szpitalu ale mój mama prawka nie ma i z tata moim ciężko jej sie czasami dogadać. A ogólnie szkoda gadać . Nie bede go zmuszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia ty cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×