Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość monika900
jak mnie denerwuje ten problem z przechodzeniem do kolejnej strony moze wiecie gdzie to zglosic? u mnie dzis ruskie na obiad, mniam! maly od rana jeszcze ani chwili nie spał, ale cale szczescie lezy grzecznie w lozeczku. skorzystam z wolnego czasu i zamowie reszte prezentow przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
o nareszcie widze! gosciu przestan nas tutaj obrazać!!! muusia moim zdaniem jak skonczy 4 miesiace to patrzy się wtedy na 5 miesiac…ale wiadomo ze to tylko puszka i ogolne informacje, patrz na malutka i dawaj jej wedlug jej potrzeb. Skoro ona po wiekszej ilosci ulewa to chyba lepiej dac czesciej niz zwiekszyc ilosc a zmniejszyc liczbe posilkow. na moim mleku jest napisane ze w 5 miesiacu 5 posilkow po 210ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia to dziwne swoja droga ze ilosc mleka w kolejnym miesiacu sie nie zwieksza…moze oni mieli na mysli to ze wprowadza się inne pokarmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gosciu strona nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie zadziała wpisz w wyszukiwarkę przepisy na zupki dla niemowląt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skopiuj cały link i wklej q wyszukiwarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dietę rozszerza się po 6 miesiacu Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia na moim mleku w 4 m-ci podaje sie 150 a w 5-6 180 . Kazde mleko chyba inne ma te schematy. Monia ja synowi gotowalam na poczatek marchew z ziemniakiem i juz zupka byla!. To po prostu w pierwszym muesiacu sa same warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem są wskazania by rozszerzać od 5 miesiąca gosciu.To nie jest zakazane.skonsultuj to z pediatra. Jeśli w ostatnim czasie tak mało przybrał synek Moniki być może pediatra zasugerować rozszerzanie diety od 5 miesiąca już i wprowadzenie kaszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
z tego co slyszalam to po 6 mieisacu jak się karmi piersia a jak dziecko jest na mm to wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie zalecenia who i aap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gościu dziekuje za cenne informacje, znalazlam w tych zaleceniach informacje ze najwczesniej po 17 tygodniu czyli jak dziecko ma juz skonczone 4 miesiace to mile, że ktoś napisze cos konkretnego i pomocnego bez hejtu, ktorego w tym internecie pelno w wolnej chwili poczytam wiecej w takim razie mamy jeszcze troche czasu i jedziemy dalej na mleku a co z kaszkami? tym się w ogole jeszcze karmi dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście z e się karmi kaszki.sa świetne kaszki pelnpziarnoste idealne na śniadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
i tez dopiero po 6 miesiacu czy wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 4 miesiącu. Monika zapytaj pediatre. Może zasugerować wprowadzenie kaszki jeśli mały słabo przybieralo. Kaszki to super śniadanie pełne energii. Świetne są kaszki holle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
U nas dopiero skończone 3 miesiące wiec i tak mamy jeszcze czas ale przy okazji wizyty u pediatry na pewno zapytam. Mały sporo je, naprawdę dobrze wyglada (nawet ma druga brodę heh) a jednak waga wskazała mały przyrost ale mam nadzoeje ze moze to jednorazowe było, ze mały duzo spalił. Zobaczymy jak będzie teraz. Znalazłam super lusterko dla dziecka które jest na stojaczku, po to zeby dziecko chętniej leżało na brzuchu. Chyba kupię małemu pod choinkę! A miałam juz nie wydawać na niego kasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika gdzie to lusterko znalazłaś? Też bym coś takiego chciała dla synka. Co do diety to ja będę rozszerzać po 6 miesiacu, zacznę od kaszek właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za link :) ja karmie piersią + jedna butelka wieczorem mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja druga brodę ma od urodzenia:D Musze powiedziec m żeby nie dawal jej po 180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Ja będę rozszerzać dietę po 4 miesiącu. Zacznę od marchewki i ziemniaka, potem jabłko. Dziś Kacperek dopomina się o jedzenie co 3 godziny, do 3,5 jestem w stanie go przetrzymać dalej już płacze. Zjada po 140, nie ulewa więc chyba tyle potrzebuje. Na spacerze nie byliśmy, potwornie ślisko jest u mnie i śnieg cały czas pada. Starszą tylko wzięłam na zakupy. Po drodze zwątpiłam bo samochód mimo zimówek prawie w ogóle nie miał przyczepności a żeby ruszyć na skrzyżowaniu to musiałam cofnąć bo nie chciał pod górkę w ogóle ruszyć. Kocham wieś ale czasem doprowadza mnie do szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moj maly usnal o przed 19 ale w ciuchach i w wozku, nie przebralam go ani nie wykapalm bo przewaznie budzi sie na kapiel i jedzenie po pol godzinie a tu do tej pory nic. chyba za chwile go przebudze, przebiore i nakarmie.juz kapiel sobie darujemy zeby go nie rozbudzac kupilam dzisiaj pierwsza ksiazke, moze wreszcie znajde czas zeby poczytac, chociazby wieczorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
znowu problem z kolejna strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×