Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny nie wiem co robic, wrocily u malego bolesne gazy…ledwo usnie i budzi się z placzem co 5 minut bo go wybudzaja ale czy tylko dlatego ze malego boli brzuch ma byc na bebilonie pepti? te bole brzucha powrocily bo zmianie mleka z pepti na bebilon ha innych objawow alergi nie ma, wiec nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika, już Ci pisałam kiedyś,spróbuj Humane. To jest zwykle mleko,nie apteczne, trochę droższe pewnie niż bebilon ale niewiele. Znajdziesz w Rossmann lub Tesco. Spróbuj dawać przez tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sierpniowa po przeczytaniu Twojego ostatniego postu, całkowicie zmieniam zdanie o Tobie! Jak można o dziecku pisać gnojek? ! Wyobraź sobie ze Twoje dziecko też za jakiś czas będzie dokuczającą trzylatką a później humorzastą nastolatką, to normalne etapy rozwoju. A odnośnie szpitala to powinnaś następnym razem iść do szpitala prywatnego i mieć izolatkę skoro przeszkadzają Ci nawet lekarze i pielęgniarki. Jeśli personel miałby chodzić na paluszkach bo akurat śpią dzieci, oraz leczyć po ciemku to dyżur trwał by tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dziewczyny nie mogę zmienić na humane ponieważ dziecko jadło bebilon pepti i mieliśmy przejść na bebilon ha czyli hypoalergiczne, tj dla dzieci które maja ryzyko alergii, być moze kiedyś bedziemy mogli przejść na zwykle ale to z biegiem czasu. A po tygodniu znowu zmiana mleka na pewno małemu dobrze nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sierpniowa jest tylko zaopatrzona w siebie i swoje dziecko... pamiętam jak pisała o tym że pediatra jej mówiła że mała już powinna dźwigać główkę to się z niej śmiała i twierdziła ze jest idiotka. Teraz jak już mała zaczęła dźwigać główkę i pediatra ja pochwalił to jest od razu super i ma rację a jak nasze dzieci jeszcze nie podnoszą to są opóźnione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ewidentnie bebilon mu nie służy. Zarówno pepti bo nie przybiera jak i ha. Rób jak uważasz. Czasem trzeba i 5 mlek sprawdzić by trafić na takie które będzie dobrze tolerowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gosciu pewnie masz racje, ale poczekam jeszcze, poza tymi bakami i gestsza kupa nic mu nie jest, nie wiem jeszcze czy to reakcja na mleko, czy reakacja na zmiane, bo ponac dzieci nie reaguja dobrze na zmiane. zanim znowu cos zmienie to poczekam kilka dni i będę obserowac w malucha. podczas zabawy zachowuje się normalnie i nic go nie męczy tylko jak spi to te gazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Gościu, a mnie po przeczytaniu Twojego postu po prostu Ciebie żal. Jeśli uważasz, że dokuczliwy trzylatek i rozwydrzony nastolatek to takie normalne etapy rozwoju to współczuję doświadczeń z dziećmi, widocznie obracasz się w takim towarzystwie albo sama nie umiałaś swoich dzieci wychować skoro masz takie zdanie. U mnie w rodzinie jest dużo maluszków i są też nastolatki i jakoś nie zauważyłam żeby dzieciak rzucał się na ziemię bo czegoś mu się nie dało albo darł się na złość mamie, która prosi żeby był cicho, nie wiedziałam też, że nastolatek sterujący rodzicami i tylko rozkazujący to "normalny etap rozwoju":O Dla mnie to gnojek, który myśli, że jego życie polega na wydawaniu rozkazów swoim rodzicom, których traktuje jak poddanych. Poza tym życzę Ci też żebyś nie musiała nigdy lądować z dzieckiem w szpitalu i przekonać się, że jednak miałam rację co do dokuczliwych dla Twojego malucha zachowań innych bo życie może Ci szybko pokazać, że Twoja wielkoduszna wyrozumiałość nie będzie tam miała racji bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny czy Wasze dzieci bawia się gryzakami? bo moj tak strasznie pcha te ręce do buzi ze kupilam mu gryzaki, ale on nie jest nimi zainteresowany i nie chce wkladac ich do buzi, za to palce jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
muusia karmię małą w bujaczku na najwyższym poziomie, a Ty? Monia poczekaj z tym mlekiem jeszcze troszkę, choć pewnie ciężko patrzeć jak maluch się męczy:( Mojej Bebilon też nie służył, napinała się bez końca:( a co do Humany to właśnie w szpitalu od kilku lekarek słyszałam, że to szajsowe mleko, ale nie wiem czy im wierzyć. A podajesz jeszcze kropelki? Moja wszystko pcha do buzi, a palce tak, że ją ciągnie na wymioty, w dodatku od kilku dni ulubiła sobie plucie i sądząc po ilości śliny jaką wytwarza chyba powinna siedzieć cały czas w śliniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w rodzinie jest dużo maluszków i są też nastolatki i jakoś nie zauważyłam żeby dzieciak rzucał się na ziemię bo czegoś mu się nie dało albo darł się na złość mamie, która prosi żeby był cicho Sierpniowa obyś sie kiedys nie rozczarowala :D Monika mój lubi gryźć gryzaki i grzechotki. Syn srednio lubil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moim zdaniem najlepszy jest enfamil ale nie ma go w wersji ha kropelek juz nie podaje bo maly przestal miec problemy z brzuchem :) dlatego zdecydowalismy sie mu zmienic mleko bo tylko tak ponac mozna sprawdzic czy dziecko ma alergie czy nie wlasnie z tego co pamietam to wszystkie tu pisalyscie ze Wasze dzieci mialy problemy z wyproznianiem się po bebilonie, ze się spinaly itd. moj tez tak się zachowuje..ale nie wiem jakie mleko jest jeszcze w wersji HA, poza tym pewnie bym mu zaszkodzila jakbym znowu zmienila, odczekam troche, moze się unormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
To może Nan spróbuj albo Bebiko? Ja bym poczekała i jak nie przejdzie to sięgnęła pierw po Nan. No właśnie pytałam o te kropelki w sensie czy jak mały zaczął teraz mieć ponownie problemy to czy wprowadziłaś znowu krople, bo pamiętałam, że wcześniej już przestałaś używać bo małemu było lepiej, a teraz znowu takie problemy:( A takie chwalone jest to mleko:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Nie wprowadzałam bo dopiero pierwszy dzien ma problem, mam nadzieje ze mu przejdzie i ze to tylko reakcja na zmianę a mały sie przyzwyczai. Mówisz ze chwalone?ja w sumie nie słyszałam..od zawsze chciałam karmić enfamilem wiec myśle ze jak juz bedziemy mogli zrezygnować z hypoalergicznego to przejdziemy na enfamil. Ale wszystko małymi kroczkami...zobaczymy jaka będzie nocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Wiem, że jest bardzo chwalone bo moja mama jest farmaceutką, dlatego też sama zaczęłam od Bebilona no i wyszło jak wyszło:( Ja gorąco każdemu polecałabym Enfamila, od pierwszej butelki małej wszystko przeszło. Moja cały czas przekręca się na bok i bardzo się stara fiknąć na brzuch, ale nic jej z tego nie wychodzi - czy są jakieś sposoby żeby pomóc dziecku w nauczeniu obracania się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest enfamil ha i jest też enfamil 0 lac czyli bez laktozy. Wpisz Monika w wyszukiwarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Nie ma, moze w grafice gdzieś tam jest ale my szukaliśmy wszędzie i nie było, aż a końcu mąż zadzwonił do producenta i sie okazało ze było małe zainteresowanie i przestali produkować Enfamil jest najbardziej zbliżony do mleka mamy i wielu pediatrów go poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj sierpniowa jesteś bardzo zapatrzoną w siebie księżniczką. Szkoda z Tobą dyskutować bo od razu obrażasz nawet dzieci. Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika,tak jak pisałam. Zrobisz jak będziesz chciała.Ja mając podobna historie szukałam mleka które dziecko dobrze by tolerowalo.Dziecko nie powinno się męczyć po jedzeniu.a z tego co piszesz i pisałaś bebilon nie jest dla małego dobrym wyborem. Co do poglądu NT.humany jakoby było by to mleko bylejakie to się nie zgodzę. Nie jest reklamowane jak nan,bebilon,bebiko czy enfamil ale czy to znaczy że jest gorsze?wystarczy przeanalizować skład.poza tym to mleko do tanich nie należy więc samo to daje do myślenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Dziewczyny słyszałam widziałam i znam dzieci które wziely sobie rodziców pod pantofel. I te małe i te starsze. Nie dziwi mnie opinia sierpniowej. W chwili choroby dziecka chce się mu zapewnić jak najlepsze warunki, jak najlepsza pomoc. Wtedy człowieka irytuje wszystko i wszyscy. Nawet wizyta lekarza na sali. Sierpniowa jak mala bedzie się chciała przekręcić to w momencie największego skrętu po prostu delikatnie ją popchnij. Albo zaprzyj jej nóżki o coś. Ja tez musze kupić śliniak bo mam zaczął teraz strasznie robić ustami brrrrr. Ja nadal krwawię. Podpaska + tampon w rozmiarze super plus starczają na godzinę. I nie mam tu na myśli plamy na podpasce. Ona jest brudna od poczatku do konca. Po calej dlugosci. Nigdy tak nie miałam. I prz tym mam jeszcze zawroty głowy. I z tym moim samopoczuciem musieliśmy jechac na umowiona wizyte u okulisty do Łodzi z corka. Zaliczyliśmy przy okazji zakupy prezentowe. A corka cos zjadła co jej zaszkodzilo. I dwukrotnie zwymiotowala w samochodzie w drodze powrotnej. W domu juz 6razy. Teraz kolejny raz. Właśnie dzwonilam do męża by przeszedł bo się boje byc sama jak ona wymiotuje .bo ona zaraz sztywnieje i wykręca oczy. Moza poszedł do garażu samochód wyczyscic. Monia może twój jest uczulony na laktoze. Ja na twoim miejscu wrocilabym do pepti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Dopiero sie polozylam. Corka jeszcze raz zwymiotowala i dostala gorączkę. Dalam nurofen i zaczyna puszczać. Jestem wykończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika pytalas o mojego m , to on odkąd byliśmy w szpitalu nie pojechał tylko wziął opiekę na dziecko no i mógł może jechac bo ciągle tylko wszystko mu nie pasuje! Wczoraj popakowalam troche prezentów. Musze zrobić listę osób i odhaczac. Mala odzywała się o 2:30 ale dalam jej smoczka i o 4 sie obudzila. Chyba nieźle skoro o 19 jadla? Sprawdzalam na opakowaniu mleka i je teraz zgodnie z tym.co tam piszą. Monka wypróbuj bebiko ha! Bebilon i bebiko to ta sama firma a sklady minimalnie sie różnią. Ja synkowi na poczatku bebilin dawalam to wyproznianie to katastrofa bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj malutki przeszedł dzisiaj w nocy samego siebie, jak wstałam do niego pierwszy raz to okazało się ze obrócił się o 360 stopni o tam gdzie powinien mieć głowę miał nogi. A nad ranem leżał w poprzek, nóżki wystawały mu przez szczebelki. Czekam niecierpliwie na kuriera który ma dostarczyć ten śpiworek bo co chwile sprawdzam czy mały jest przykryty, poza tym troche się boje zeby się gdzieś nie uderzył jak tak wędruje. Nie spodziewałam sie ze małe dziecko moze aż tak sie wiercić, w dzien jak bawimy sie na kanapie to mały nie zmienia pozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muusia
Moja od 4 rano spala z dwa razy po pól godziny :/ Moze teraz po mleku usnie na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×