Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Trybie natychmiastowym w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie emocjonuje w dniu dzisiejszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
O kurcze Muusia to strasznie pozno, ja umówiłam się dopiero po świętach, daj znać czy wszystko tam ok Mały juz wykapany i nakarmiony ale zamiast spać to gada w łóżeczku. Dzisiaj płakał jak robił kupę i jak puszczał baczki to wydaje mi sie ze tez go bolało, to pewnie przez zmianę mleka ale pytanie czy to przejściowe bo dzieci nie lubią zmian czy to nowe mu nie służy?jak myślicie?to czwarty dzien o daje 4lyzeczlo nowego mleka i 2 pepti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Gościu moze dziecko ma wagę ale nie jest długie, moj ma 65cm i ciuchy na 62 maja za krótkie nogawki. Pewnie w tym 74 faktycznie się utopi ale chciałam uniknąć kupowania drugiego kombinezonu zima Muusia, RZSowa a Wy jakie macie rozmiary kombinezonów na zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia a sprawdza Ci sie ten śpiworek? Bo widziałam szary, chyba tej samej firmy co Twój bo opis i cena ta sama. Dobry materiał?nie poci się dziecko w tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia, oduroczyć??? No litości, nie myślisz chyba, ze obracasz się wśród czarownic? Mamy XXI wiek, jakby kto nie wiedział, a nie XII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Powiem wam dziewczyny że ząbkująca dwulatka to koszmar. Kacperek dziś zasnął z grzechotką w rąsi wyglądał przesłodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ale z sercem byl ten śpiworek? No raczej sie nie pici. Raczki ma przeciez odkryte. Ma teraz taka wysypkę na udach i sie zastanawiałam czy to nie potowku ale może uczulenie na proszek bi juz przestalam uzywac niemowlecego. Lekarz późno ale chciała iść jak dzieci będą spac i syn oczywiście usnal na styk:P ale zdążyłam. Wszystko dobrze tylko na blizne mi plaster przepisal i tabletki i powiedzie ze 3 cc to jyz duże zagrożenie dla mnie :/ Gościu napisalam oduroczyc bo Rzosowa często pisze o tych różnych czarach:P no i może by to cos dali kto wie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mój syn szybko zaczął zabkowac wiec nim skończył 1,5 roku mial wszystkie zeby. Też mysle ze lepiej to znosi mniejsze dziecko. Twoja mala to jest fajna skoro ostatnio dala ci spac a sama zdjela pampa i siku do nocnika zrobila i tv sobie wlaczyla! Mój to mnie wola ze siku chce i musze go brać na wc. Jak chce jeszcze pospać to mnie maltretuje i na mnie się kładzie i w ogóle nie da pospać i każe wstawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Tak ja pisałam o tych urokach bo przeszłam to z corka. Budzila sie z naglym silnym płaczem w nocy i nie wiedzieliśmy o co chodzi. Jakby jej się cos snilo niedobrego. Miała kilka miesięcy wtedy. Kilka dni po urokach te pobudki minęły. Moze zbieg okoliczności a moze nie. U nas w miescie to kilka lat temu jeszcze żyła taka pani co zdejmowala uroki i ogólnie zajmowala się takimi rzeczami i tez np jak dziecko bylo przesunięte to je nastawiala. Wiem jak to brzmi ale ona byla znana osobistością w mieści z tego właśnie. I dużo osób korzystalo z jej pomocy.jak tylko jakies dziecko zle lub dziwnie sie zachowywalo to każdy mówił "idź do Miedziakowej" tak się chyba nazywala. Wiem ze to śmieszne ale to taka ostatnia deska ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
U nas dzis wyjątkowo wczesne karmienie w nocy to i wczesne karmienie rano. Lecimy zaraz porobić małemu badania. RZSowa Twój Tymus dalej przesypia całe noce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika mój syn też ma 65cm i rozmiar 68 zaczynamy nosić, a ten kombinezon i tak na 62 jest duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia, tak przesypia. Ja juz wstalam wyszykowalam córkę do przedszkola, wypilam kawe a maly śpi. Karmienie mial o 5 . Wyjmuje go wtedy i daje mleko. Specjalnie sie na nie nie budzi. Ale godzinowo to karmienie mi pasuje i co 4 godziny przez caly dzień sie ladnie odlicza. Jakby się sam budzil o 6 czy o 7 to by mi nie pasowało ale z drugiej strony przespalby cala noc. Ja mam kombinezon o nr68. I mam nadzieje ze maly z niego nie wyrośnie bo teraz jest prawie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
No to ładnie śpi, moj tez przeważnie je o 5 ale z ta różnica ze sie budzi. Czasem stęka juz od 3 ale oczy ma zamknięte to go nie budzę. Martwi mnie to ciemiaczko, czasem mu sie takie bardziej wklęsłe robi. Jak byliśmy u lekarza to jej powiedziałam ale sprawdziła i wtedy akurat był ok. No chyba niemożliwe zeby dziecko przy takim jedzeniu było odwodnione,jak myślicie? Ostatecznie nie daje mu porcji więcej bo nawet godzinowo nie wychodzi. Je co 3 albo 4 godziny i zawsze wychodzi nam 5 posiłków po 180ml My juz po badaniach, mały zasnął w drodze na badania i trzeba było go obudzić, spowrotem to samo wiec taki szarpany byl a teraz biedny usnąć nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
kupilam malemu taka kulke do zabawy i to jest w sumie jedyna zabawka, ktora tak dlugo potrafi się bawic. reszte chwyci i mu po chwili wylatuje z raczki a ta kuleczke podnosi i trzyma bo jest lekka :) na Mikolajki dalam mu zyrafke sophie ale jeszcze sobie srednio radzi z trzymaniem, nie umie jej wlozyc do buzki zeby pogryzc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny w co ubieranie w taką pogodę dzieci? Nie wiem czy na dwor zakładać rajstopki pod spodnie? Skoro kombinezon i tak zakładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja narazie nie zakładam, tylko dluzsze skarpetki do kolana na to spodenki i kombinezon. malemu jest cieplutko, staram się go za cieplo nie ubierac bo on nie lubi i zaraz placze. mysle ze jak się zrobi zimniej to wtedy będe ubierac rajtuzy pod spod, juz kupilam nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
A co do rajstopek to macie jakies sprawdzone tj takie które nie będą się bąblować? Chyba jeszcze gatty nie kupowałam moze one będą ok. Lekarz mi smsa wyslal z pytaniem o zdrowie tymka. A kurcze miałam wczoraj jechac albo dzis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja dopiero będę wyprobowywac te rajsotpki ale nie są jakies firmowe, z osiedlowego sklepu, nie z sieciowki RZSowa jaki super lekarz, ze się tak interesuje. Jedz lepiej do tej kontroli. My cale szczescie tez mamy taka zaangazowana lekarke. U malego wyniki wyszly ok, podwyzszona ma jedyne eozonofile czyli to co wtedy…ponac swiadczy to o alergii? no ale na co takie dziecko moze byc uczulone? skoro mleko pepti nie pomoglo to juz nie wiem… ja sprzatam bo dzis znow mam gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
zamowilam dla malego od dziadkow na gwiazdke puzzle piankowe :) mam nadzieje ze będą jak znalazl za jakis czas jak juz strach będzie malego zostawic na sofie znowu problem z kolejna strona;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia pepti jest mlekiem na skaze bialkowa a dziecko moze miec uczulenie jeszcze na laktozę a ona w peptii jest. My byliśmy u lekarza. Jest to jakas infekcjia ale osluchowo ok. Dalej mamy brać ten lek homepatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Tak myslalam o laktozie ale żadne objawy sie nie zgadzają, dziecko nie ma wysypki ani biegunki, ani żadnej krwi, śluzu w kupie... Norma enzynofili jest do 5, mały miał 8,1 miesiąc temu a teraz 7,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Hej dziewczyny, wreszcie doszłam do siebie po pobycie w szpitalu, a mała jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki obudziła się w sobotę i zaczęła sięgać raczkami po pokazywane jej zabawki, bardzo głośno śmiać się i piszczeć z radości, mówić literkę "r", wyjmować sobie smoczka i z powrotem wkładać, oczywiście to wkładanie to tylko czysty przypadek, ale i tak że jej się to udaje jest fajne:) Przesypia też od 21 do 5, nie wiem do której spałaby, bo to ja budzę ją na karmienie o 5:00. Mamy też za sobą pierwszy kleik, za pierwszym razem nowy smak, nowa konsystencja i łyżeczka ją zdziwiły, ale jak karmiłam ją drugi raz to o dziwo jak tylko zobaczyła miseczkę zaczęła machać rękami i otwierać buzię, więc skumała co to;) Mam wrażenie, że chyba dostała jakiegoś olśnienia, że tak nagle zrobiła się totalnie kumata:) Jedyne co to ciągle jeszcze się nie obróciła, ale wcale nie podejmuje próby przewrócenia się na plecy, za to bardzo stara się fiknąć z pleców na brzuch, ale na razie bez efektu;) Dziś byłyśmy na szczepieniu 5w1 no i druga dawka Rotarixa:/ Ciekawi mnie czy te kupy jak ostatnio będą częstsze i czy znowu będzie ją często bolał brzuszek, póki co nic jej się po szczepieniu nie dzieje, ma super humor, od godziny śmieje się i piszczy do zwisających zabawek, a mnie już głowa boli od tych pisków bo aż w mózgu mi świdruje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprzejmie proszę o kontakt z nami w celu uzyskania wpisu z przedmiotu zamówienia na to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
U nas dzis sporo gości i sporo mikołajkowych prezentów. Mam nadzieje ze mały będzie spał spokojnie bo po takim nadmiarze wrażeń różnie to bywa. Zauważyłam ze mały najwiecej gluzy do siebie jak jest sam, uśmiecha się tez najwiecej jak jest ze mną albo mężem, a na towarzystwo reaguje różnie. Lubi niskie męskie głosy i towarzystwo braci męża, moze dlatego ze czesto ich widuje, na obcych reaguje rożnie, czesto płaczem tak jakby sie przestraszył czegoś A wasze dzieci lubią towarzystwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×