Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
W dniu porodu w tym momencie nie jestem pewien czy nie jest to bardzo proszę o kontakt telefoniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od tego czy ja pozwolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ta. Po prostu strona przeskoczy jak będzie odpowiednia ilość wiadomości. Ile to nie wiem ale wystarczy jedna dluga albo kilka krótkich takich jak Mussiowe up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Sierpniowa czekałam na twoja informacje o naczyniaku bo mój mały tez ma ale plaski i zastanawiam się jak to można leczyc. A o laserze pogadam z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Sierpniowa dla dziecka w wieku naszych mozna kupic np. gryzak z drewna klonowego https://www.madramama.pl/pielegnacja-dziecka/gryzaki/5048-gryzak-klonowy-mamari-lullalove-zolwik.html?gclid=CKnTsriE8dACFQKkGAod3DMCpQ albo termofor i zabawke w jednym: MR B - dzieciaki go naprawde luba ze wzgledu na kolory http://www.tublu.pl/zabawki-dla-niemowlat/przytulanki/mr-b-miekki-termofor-lullalove.html?gclid=CICYtcmE8dACFcn0cgodm1cA2Q my malemu kupujemy lezaczek babybjorn, mam nadzieje ze sprawdzi się zarowno w domu jak i na wyjezdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
sierpniowa po co budzisz mala na jedzenie w nocy? źle przybiera na wadze?bo jezeli normalnie to niech sobie spi malenstwo, a Ty ciesz się przespana noca. to dobrze, ze mala nie potrzebuje jesc w nocy, jezeli dobrze przybiera na wadze, a z tego co zawsze pisalas to kluska z niej, to cieszcie się przespanymi nocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Monia dzięki za linki:) A nie masz wrażenia, że ten leżaczek wpija się dziecku między nóżki? Jest bardzo ładny, taki nowoczesny design, ale mam wrażenie, że dziecku niewygodnie bo ciśnie je to zapięcie w kroku, choć pewnie to tylko wrażenie bo za taką cenę to chyba nie bubel. Ja mam bujaczek niby do roku, ale już dziś jak mała się położy i wyciągnie to jest na styk:O A że ostatnio ma etap wiecznego kopania i odpychania się wszędzie i o wszystko to mam wrażenie, że ten bujaczek rozwali:/ W wannie też ani sekundy spokojnie nie poleży tylko od zanurzenia się zaczyna kopać nogami, na macie to już w ogóle, wykumała, że jak będzie kopać z pozytywkę, która jest na środku to pałąki będą się ruszać i jak tylko ją kładę na macie to kopie w pozytywkę i się śmieje w głos jak podskakują pałąki z zabawkami, pewnie jeszcze trochę i zacznie mi wycierać dziury w pietach:p Dziewczyny wasze maluchy też tak śmieci "zbierają"? Co chwilę moja mała ma śmietki między paluszkami albo wokół gumki od smoczka, dziś to już nawet miała na liniach papilarnych dłoni, a ja ciągle jej to zbieram i zbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Monia no kluska jak się patrzy, waży ok. 7kg:D więc ze zbyt małym przybieraniem nie mamy problemu:) Najchętniej bym jej nie budziła o tej 5:00, ale leczenia naczyniaka jest w tej chwili ważniejsze niż to, że mała pośpi pól h dłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
gość dziś a o czym Ty piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
A to nie wiedziałam ze to karmienie jest związane z leczeniem naczyniaka. Jezeli chodzi o leżaczek to pytałam kilku mam które maja zanim zamówiłam bo nie chciałam na marne wydawać kasy. No i wszystkie zgodnie twierdzą sie sprawdził i ze w tym przypadku mniej znaczy więcej. My mamy taki leżaczek który jest tylko dla dziecka które nie siedzi. Tamten mi sie od dawna podobał ale nie kupuje go tylko dla wyglądu, super sie składa i jest lekki. Na święta wyjeżdżamy do rodziców na tydzień wiec mały ciagle tylko na rekach albo leży na płasko a tak będzie mógł posiedzieć. Mam nadzieje ze sprawdzi nam sie głównie na wyjazdach no ale to sie tak naprawdę dopiero okaże. Gorzej jak mały nie będzie chciał w nim w ogóle siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Dziewczyny dość mocno boli mnie brzuch, tak jak na okres. A okres miałam troche ponad tydzień temu. Wzięłam nospe ale nie pomogła. Nigdy wcześniej nie miałam czegoś podobnego. Możliwe że to owulacja i aż tak krótki byłby cykl? Przed ciążą miałam nieregularne miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Agnieszka, a plamisz czy masz jakiś dziwny śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
nie mam zielonego pojecia Aga eh dziewczyny, jutro przyjezdza moja mama. czy Wasze mamuski tez sa takie upierdliwe? moja wiecznie ma cos do powiedzenia, a raczej do poradzenia. skomentuje porzadek i buzia jej sie nie zamyka wiec wieczorem po jej wizycie jestesmy juz z mezem nieźle zmeczeni. jeszcze musze bardzo uwazac na to co powiem, bo jak przesadze ze szczeroscia to awantura gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Sierpniowa moja mala tez ma zawsze takie smietki miedzy paluszkami i w liniach papilarnych.Czesto je wyciagam,zeby ich nie zjadla:-).W sumie to nie wiem czemu tak jej sie zbieraja.Smialam sie ostatnio,ze ktos pomysli ze jej nie myjemy albo nie sprzatamy w domu,ze takie brudy ma miedzy palcami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Sierpniowa leczę infekcję więc ciężko powiedzieć co do śluzu, nie plamię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Co do śmieci to u mnie to samo + paznokcie. O smoczku to nawet pomyślałam ze skoro sie tam zbieraja te fafarafy to znaczy ze dziecko przynajmniej tego nie zjada tylko obkleja sie wokół gumki.:P Ja to zacznę chyba zakłada malej mr 74 bo nie wiem jak u was ale na długość to jest jeszcze 68dobre(body) ale jak zakładam czy zdejmuje body lub bluzke przez głowę to się troche namęczyć musze i naciągnąć a potem to w dekolcie te ciuszki takie rozciągnięte sa. W uas też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa u mnie nie, u mnie w druga strone, na szerokosc i w otwor na glowe ok, ale na dlugosc wszystko zaczyna byc krotkie, szczegolnie jak maly wyprostuje nogi. 68 jest juz na styk ale 74 jeszcze za dlugie, jednak duza roznica jest miedzy tymi dwoma rozmiarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
W zasadzie to dekolt nie rozciaga sie przez głowę ale przez to ze w ramionach jest za ciasno i jak zakładam czy zdejmuje rękawy to się musze nagimnastykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
To chyba zależy od ubranek. Nie sa np konkretnej firmy? Ja zauważyłam no ze ubranka z kaphal sa mało elastyczne i cieżko sie je wkłada przez głowę, taki jakby twardy materiał Za to niektóre kupiłam małemu w lumpie i one faktycznie były powyciągane, tzn nie wyglądały na takie, na pierwszy rzut oka były ok ale jak ubrałam to sie okazało ze ma gole pod szyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Ja akurat mam z reserved i materiał fajnie sie poddaje ale mimo to i tak mi ciężko go zakladac. Musze zacząć 74 zakladac. Nie patrzyłam jeszcze ile sie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gej. Ja z mala bylam.na szczepieniu. W miesiac przybrala 0,5 kg ale sporo urosła na długość bo jak miala 61 to dzid 66! No ale w sumie nic dziwnego bo ciągle te ubranka wszystkie za ciasne! Szczególnie te body i pajace! Jak wyjmuje z torby to take wielkie mi sie wydają s okazują sie w sam raz. .jutro chyba znowu musze przegląd ubranek zrobić! Mój mala od kad je marchewkę mniej kupek robi i mniej mleka pije. Moze to przez ząbkowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Dzis znów księżyc świeci. W tv nic dla mnie nie ma a spać mi się nie chce iść. A pomyślałam dzis o smoczku czy nie powinno sie go wymienić na inny tj. większy. Bo maly to śsie ten juz3miesiace. Smoczek oczywiście jest dobry , nie wiem tylko czy się nie wymienia na większe. Corka nie ssała wiec nie mam w tym doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak noc? U mnie nawę ok. O 4 jedzenie i o 7:30 sie obudzila. Teraz wietrzymy dupke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj mały przespał dzisiaj cała noc, dopiero o 6:30 obudził sie na jedzenie. Pewnie jednorazowo bo juz sie nauczyłam ze przy dziecku to wszystko bardzo zmienne jest Muusia na co szczepiłas? My dzisiaj idziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika możesz malemu kupic jakas interaktywna zabawkę 6 m +. Ja swojej chce kupic taka myszkę mini. Miki tez jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×