Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość monika900
RZSowa ojej jaki duzy chlopak!a jaki dlugi! super :) u nas nie mierza na wizytach,tylko waza. to nie dziwie się, 68 zaczyna byc male. Wy z mezem wysocy jestescie? moj maz wysoki, ale ja niska. mam nadzieje, ze maly po nim pojdzie :) sierpniowa a moze mala mniej spi bo jest juz poprostu starsza?liczylas ile lacznie spi w ciagu doby? jak z 14-15 godzin to jej to pewnie wystarcza. 1,5 godzinna drzemka to i tak dobrze:) jaki zegarek ostatecznie wybralas?ja bym wziela pewnie na pasku, mysle ze kupie mezowi taki na 30stke :) ja wyslalam mame z malym na spacer, skorzystam poki jest u nas, a sama lece robic obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po wizycie u chirurga. Na razie mamy obserwować. Jest to chrząstka kostna Mala jadla brokula i bardzo jej smakowal. Teraz usnela na raczkach bo za dlugo wczesniej nie spala przez ta wizytę. Bede sprzatac pokój dyna a m sypialnie. Potem jedziemy po synka. Rzosowa kawal chlopa:) Dajesz mu juz obiadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia a w jaki sposob rozdrabniasz malej jedzenie? bo ja mam dosc spory blender i tak mysle ze jak zmiksuje jedna marchewke to cala sie rozprysnie po sciankach albo nie będzie chciala sie zmiskowac bo bedzie jej za malo. Moj w sobote konczy 4 miesiace, najchetniej juz byl zaczela rozszerzac diete, mysle ze maly będzie chętny, ale slyszalam, ze jak sie zacznie to nie powinno się przerywac, tylko kontynuowac codziennie, a przez swieta w gosciach będzie trudno, dlatego czekamy az swieta mina i wtedy ruszamy! Muusia fajnie, ze maz jest, ja bym chciala zeby moj byl z nami w domu. Po pierwsze to latwiej zawsze, a po drugie nie lubie byc sama, zawsze to razniej jak jest towarzystwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Kurczę u nas kupa po 4dniach ale zolta. Nie wiem skąd ta różnica. Nic małemu nie dajemy do jedzenia innego niż mleko. Ale zauwazylam ze mam robi dużo mniej śmierdzących bąków. Moze organizm sie przyzwyczaił do tego mleka i stad kolor kupy. Pisałam wam wczesniej ze chyba wyjmę body na 74 bo porozciagane te na 68 sa. Ja do szafki a tam 5sztuk nowych body ale na 68!!!! No szlak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa u nas tez dzisiaj pierwszy raz zolta! ale zbieg okolicznosci :) tylko ja sobie to tlumaczylam zmiana mleka z pepti na bebilon ha a moze to jednak po szczepieniu? sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Nic nie dajemy nowego do jedzenia. Musimy teraz przeczekac ten wirus a potem swieta wiec my tez zaczniemy karmić po nowym roku. A co do mierzenia to biorę to troche z przymrużeniem oka. Bo jak patrzę jak one mierzą to może być nawet i kilka cm w jedna czy druga stronę. Na wadze w ubraniu wazyl 7440. Wiec odjela 240 ze niby to ciuszki i wyszlo 7200. Ja mam 171 a maż.....też. I mam nadzieje ze syncio pójdzie w mame a nie w tatę. Corka jest wysoka jak na swój wiek wiec mam nadzieje ze syn tez taki bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia tak ty masz inne mleko i szczepienie wiec reakcja moze dlatego. A u nas mleko to samo a szczepienia nie bylo. W niedziele tez byla zolta ale myślałam ze to przez ten wirus. Tym bardziej ze dzień wczesniej zrobil zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala konczy dzisiaj 4miesiace.Rozmawialam z polozna i kowila ze nawet jak kp to za jakis tydzien moge jej juz rozszerzac diete.I teraz mam pytanko do was,boniektore z was juz podaja warzywka.Od czego zaczac?Sama marchewka czy z ziemniakiem?I na poczatku 2-3 lyzeczki?A po jakim czasie normalna porcja i ile tej zupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa ale myśle ze jak żółta to nie mzz sie czym martwić :) Ania najlepiej od warzyw, marchewka potem moze brokuł. Pojedyncze warzywa żebyś wiedziała czy coś dziecka nie uczuli. Potem marchewka z ziemniakiem jak najbardziej :) Pediatra mi powiedziała ze uczulenie gdzieś na 3-4 dzien moze wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Monia też tak myślałam z tym spaniem tylko, że ona dodatkowo tak marudzi chwilami jak nie ona, więc to chyba nie słabe spanie przez to, że już duża tylko coś jej nie pasuje:( Właśnie sama nie wiem ile śpi w ciągu doby muszę to policzyć przez kilka dni:) Ostatecznie wybrałam zegarek Emporio Armani AR2447, oby był ok:O RZSowa to dobrze, że kupa żółta:) anka ja zaczęłam od marchewki, niby powinno się od jednoskładnikowych bo potem przynajmniej wiadomo po czym dziecko źle się czuje, a jak dasz dwa warzywa to będzie ciężko stwierdzić:) No i dawałam pierwszy i drugi dzień po 3 łyżeczki, trzeciego też chciałam dać 3, ale mała normalnie się trzęsła aż na widok miseczki i zjadła połowę słoiczka! Docelowo pełen słoiczek, czyli jakieś 120-130g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Mata edukacyjna. Sporo mam do zrzucenia bo po pierwszej ciąży się zaniedbałam trochę i po tej też zostało. W sumie to 15 kg mam do zrzucenia. Kacperek strasznie marudny. Od 4 co chwilę się budził i teraz też pośpi 15 min i zaczyna marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
sierpniowa to takie drogie prezenty sobie robicie? 1000zl kosztuje? look bardzo fajny, moj mąż tez jest fanem tych z trzema tarczami sierpniowa slyszalam o czyms takim jak regresja snu, moze mala ma jakis kryzys w spaniu, jak to z dziecmi…wszystko jest zmienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Aga to będziemy się razem odchudzac! ja waze wiecej niz jak wyszlam ze szpitala, wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Widzę że Agi maluch też coś ma ze snem:O Martwię się bo dziś spała 2 x 30 minut i 2 x 1,5h:( Wszystko skrupulatnie notuję:p Właśnie dziewczyny chciałam was zapytać o matę, szczególnie chyba Monia Ty już małego długo na macie kładziesz, więc jak to wygląda z waszymi maluchami, jak one się na niej bawią bo ja matę mam od 1,5miesiaca, ale ciągle albo choroba albo coś i dopiero tak naprawdę mała kilka razy na macie leżała, ale mam wrażenie, że jej się to do końca nie podoba:( Myślałam, że będzie super szał bo specjalnie szukałam takiej, gdzie dużo jest elementów, a nie trzy zwisające zabawki na krzyż, a mam wrażenie, że ją wkurza leżenie na plecach tam i przez to nie interesuje się matą:( Po 20 minutach jęczy i chce żeby ją zabrać, chyba jakby umiała się przekręcać to by chętniej leżała, a tak to nie wygląda za dobrze:O I jeszcze możecie mi dziewczyny napisać jakie macie śpiworki dla maluchów do spania w łóżeczku? Bo moja to już tak się rozkopuje, że chyba też muszę kupić jakiś, ale nie wiem jaki się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Sierpniowa no to moim zdaniem ładnie spała w dzien, nie możesz oczekiwać ze będzie spała tyle co wcześniej. Ona ma juz 5 miesięcy, ma więcej czasu aktywności. Co do maty to ja mam samochodzik, i to co mi pasuje w niej to, to ze można odczepić pałąk z zabawkami wiec ja czesto kładę małego na sofie o daje mu sam pałąk z zabawkami. Mały uderza rączka albo łapie je. Czasem nie jest zainteresowany i patrzy w bok zamiast na zabawki i nie bawi sie wtedy ale nie płacze wtedy, poprostu leży. Ta mata ma tez melodyjki wiec mu włączam A co do spiworka to kupiłam najtańszy na stronie smyka za 50zl bo nie wiedziałam czy mały będzie chciał w nim spać. Jest szary w białe chmurki i okazał sie bardzo fajny jakościowo. Mały sie troche w nim miota ale przynajmniej sie tak nie przemieszcza po całym lozeczku i jest przykryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia u mnie tylko jeden dzien po szczepieniu więcej kup bylo. Mala tez dzis Malo spala i troche marudna. Zwalam na zeby. Ja mam z bobovity ulotkę jak rozszerza. Dietę i przez dwa tyg po jednym warzywie Cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia a nie myślisz ze po szczepieniu taka? Moj dzisiaj bardzo tkliwy, nosimy sie i tulimy cały dzien, aż sie boje nocy Muusia tez mam ta ulotkę :) Mąż dzisiaj ma imprezę firmowa, jakos tak smutno mi sie zrobiło ze on wychodzi a ja z małym w domu. To siedzenie w domu chyba obniżyło mi troche poczucie wartości. Tez tak macie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Tymek nabył nową umiejętność: Jak leży na brzuchu to podkurcza nogi/ kolana jednocześnie podnaszac pupę. Momentami sie przesuwa do przodu w ten sposób. Wydaje mi się ze sierpniowa kiedys pisala ze jej córcia tak juz robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Super RZSowa, to nie jest wstęp do raczkowania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Spokojnej nocy dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Jak mały zjadł o 15 140ml mleka tak zjadł dopiero o 21. Za nic nie chciał jeść jak próbowałam mu podać. Dwukrotnie kupę zrobił i dopiero zjadł. W sumie 4 kupy dziś były. Normalnie to jest jedna co dwa dni. Mam nadzieję że to tylko dziś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
U nas dzis przespana noc, karmienie o 6 RZSowa co ile dajesz w dzien posiłki jak mały przesypia cała noc? Ja muszę dawać co 3 godziny zeby wyszło 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to sie rozpisalyscie wczoraj. Monia cos z ta wartoscia moze i sie dzieje na niekorzysc szczegolnie ze ja to juz 3 rok w domu siedzę :/ Monia może po szczepieniu ta kupa taka byla ale jyz mniej robi. Mala mój przed 7 sie obudzila . Za dużo nie spala. Sierpniowa to ja nie chce wiedziec ile normalnie twój mama w dzien spi:D Rzosiwa moja wczoraj tak zrobila ale to na kanapie byloi nie wiem czy to nie ja sama ja tak polozylam na te kolanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×