Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość RZSowa
Hej, ja mojemu dzis do marchwi i ziemniaka dodałam brokuł mtozony ale maly nie chce jeść. Albo trafiłam na taki moment albo mu nie smakuje. Dzis w nocy pierwszy raz plakal tak głośno ze musiałam go wyjąć z łóżeczka i utulić. Chyba mu sie cos śniło. Jesli chodzi o ząbkowanie to jakby go nie bylo. Chyba te kropelki tak fajnie działają. Mąż powinien juz byc w domu po pracy ale właśnie dzwonil ze potrzebuje pól godziny w garażu bo cos z autem nie tak. Mnie juz trafiło ale zobaczymy czy rzeczywiście zajmie mu to pól godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Aga nie wiedziałam o tych jagodach ze tak działają. Chyba zapomniałam. Ale zobacz jak od razu zadziałały. Ja tez od jutra zaopatruje sie w słoiczki. Maly zasnąl. Sierpniowa co do zabkowania to tak chyba bylo. Pisałam kiedys ze widac tylko takie kreski/ dołki w których pojawia się zabki. Potem tego nie obserwowalam. Kupiłam maść i smarowałam bo mały byl niespokojny. Potem zaczął mieć katarek delikatny i ten dźwięk przy placzu co wam juz pisałam.wiec zaczelam podawac viburcol, który pomógł tez na ząbkowanie. I to bylo chyba dzień dwa dni przed sylwestrem a w sylwestra zobaczyłam ze widac ten ząbek. A w nowy rok kolejny. Dodam ze maly nie miał rozpulchnionych i czerwonych dziąseł. Pamiętam ze Monia pisala ze u jej małego tez widac cos białego i miała spytac lekarza na wizycie w czwartek. I właśnie nie wiem czy cos pisala o tym czy mi umknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
lekarka mowila ze to biale to fizjologia ale malemu faktycznie moga isc zeby ja narazie gotuje, dzisiaj marchewka, ale brokula tez planuje kupic w sloiczku sierpniowa jak podajesz kleik? w butelce czy lyzeczka?moze sprobuje ten kukurydziany bo moj ryzowego tez nie chcial jesc chyba ze akurat jak to RZSowa napisala 'trafilam na taki moment' bo tak tez moze byc wiecie co dziewczyny?wstyd sie przyznac, ale mam cos takiego ze jak gdzies w rodzinie albo u znajomych urodzi sie dziewczynka to normalnie robie sie zazdrosna. oczywiscie nie pokazuje tego nikomu ale jakos tak mi zal. oczywiscie kocham moje dziecko nad zycie ale chyba stad sie to bierze, ze zawsze mi się marzyla corka i boje się drugiej ciazy, ze bedzie chlopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Kacperek jest z 13.08. Jak mały spał rano 3h ciągiem tak od tamtej pory nie śpi. Dziś bratu ciotecznemu urodziła się córka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
O no prosze Aga. I kto sie urodził? U nas Helenka, niecałe 3kg. Zastanawiam sie skąd to sie bierze ze u niektórych takie małe dzieci a niektóre duże. Na genetykę nie zwale po ja byłam malutka, mąż tez, oboje 2700 a mały 3500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ostatni dzien i zostane z dziecmi sama i nue wiem jak dam rade bo mrozy takie i jak tu wyjść z taka dwojka:/ Przeraza mnie to. Chyba pojadę do rodzicow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika a ja mam wręcz przeciwnie. Jak słyszę że komuś urodziła się córka to myślę sobie jak dobrze ze my mamy synka. Córka może być druga, ale na drugiego syna się nie pogniewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Mała Marysia:) ciocia szaleje bo uwielbia dzieci no i pierwsza wnusia. Kacper dopiero zasnął a nie spał od 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia a nie mas dostawki do wózka? Spokojnie dasz rade! Zawsze możesz jeszcze nie wychodzić :) Gościu ja nie wiem co mam z ta córka..to takie moje marzenie i mimo ze synka nie zamieniłabym na nikogo innego tl chciałabym mieć tez córkę...oczywiście niektórzy zaraz mnie tu zjada za takie podejście bo najważniejsze zeby dziecko było zdrowe. Pewnie ze najważniejsze ale jakieś tam preferencje pewnie duzo ludzi ma tylko na głos sie do nich nie przyznaje. Wydaje mi sie ze jak dzieci sa dorosłe to jest duzo lepszy kontakt z córka niż z synem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia no mogę nie wychodzić ale chleba chyba nie upieke:D Dostawke mam ale lekko sie to nie pcha a pi śniegu czy blicie to juz w ogóle. Musze pamietac by m jutro kola we wozku napompowal. Monia to normalne ze marzy ci się dziewczynka chociaż ja na piczatku jak synka mialam to nie mialam takich marzeń. Mówiłam ze nst dziecko tez moze byc chłopczykiem bo taki fajny byl:D Nouhest tylko jak jest zmęczony to bywa nie do zniesienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dziewczyny moze to głupie ale sprawdził sie u Was chiński kalendarz płci? Bo u mnie by sie zgadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie się też sprawdził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
jak u Was spacery dziewczyny? u nas wczoraj bylo -4 i slonce, bylismy godzine, bardzo przyjemny mrozik. malego jak wyciagalam z wozka to cieplutki byl, za to mi popekaly usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Monia podaję kleik i w butelce i łyżeczką, zależy od humoru:p Rozumiem Cię z tą chęcią posiadania dziewczynki bo mnie niby było obojętne, byleby z dzieckiem wszystko było ok, no właśnie NIBY obojętne...Bo jak usłyszałam na prenatalnych, że lekarka widzi dziewczynkę to byłam mega szczęśliwa, jednak wiedziałam, że nieraz lekarze się mylą, więc sama siebie w duchu karciłam, że mam się nie cieszyć przedwcześnie bo i tak pewnie będzie chłopczyk:) Ale jak potem przy każdym kolejnym badaniu potwierdzało się, że to dziewczynka to byłam coraz szczęśliwsza. I powiem Ci, ze tak wszyscy szaleją żeby mieć parkę (nienawidzę tego określenia:/ )a ja jakbym była w drugiej ciąży, choć nie planuje, to wcale nie miałabym parcia na chłopaka, wręcz wolałabym córeczkę. Może to kwestia tego jak człowiek widzi jakie to jest kochane słodkie dziecko to uważa, że tylko dziewczynka taka może być? Z drugiej strony mój brat jak był takim bobasem to był super słodki, więc w sumie nie ma reguły, każdy maluch może być przekochany i każdy może dać popalić, ciekawe od czego zależą kobiece preferencje co do płci dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
My nie chodzimy teraz na spacerki. U nas poniżej 10. A w nocy -22 było! Na jutro mamy szczepienie i zastanawiam się czy jechac na nie. Bo mam od czasu do czasu zakaszlnie i mu sie odrywa słuchać. Moze dopiero w czwartek pojedziemy. Maly zjadl dzis całego banana zblendowanego. Zaraz mu wstawie marchewkę z ziemniakiem. Tak czasem mysle ze zalezy jak będzie wyglądało moje życie za jakieś 4-5 lat to moze bym się skusila na trzecie dziecko. Nie mam kiedy wyjść z domu by te sloiczki kupić. Co do kalendarza to ja nie sprawdzalam. U nas jest parka i z pewnością gdybym miała dwóch chłopców marzyłabym jeszcze o dziewczynce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Sierpniowa rozumiem Cię bo ja tez mogłabym mieć dwie albo trzy dziewczynki ale dwóch lub trzech chłopców juz nie. Teraz jak jest mały to wszystko jedno ale chodzi mi pózniej o ta relacje z matka, jako nastolatek czy dorosła osoba. Dorosła córka zawsze jest jakos bliżej mamy niż syn. Sierpniowa mogę zapytać czemu nie chcesz juz więcej dzieci? Mi sie marzy 3 tylko nie wiem jak to pogodzę z życiem zawodowym RZSowa to ładnie Wam to idzie, u mnie mały zjada tylko kilka łyżeczek...moze faktycznie jest za mały? Nie zmuszam go, pomalutku próbujemy. Moze lepiej beda mu smakowały owoce:) warzywa je ale tylko kilka łyżeczek a kleiku stanowczo odmawia, od razu widać ze mu nie smakuje. Sierpniowa a ile tego kleiku sypiesz do butelki? Przez jaki smoczek podajesz?3 czy specjalny do kaszek? Kupiłam dzisiaj oba ale na tym do kaszek jest napisane ze dopiero od 6 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka z pracy ma trzech synów. Luczyla na to ze 3 c to będzie corka i sie zawiodla. Ale na fajnych synków. Mowila ze mi zazdrości córki ale tak ze zdrowym rozsadkuem to mowila. Ja dzis malej brokula z xiemniakiem dalam Strasznie taka zainteresowana wszystkim ze nie chce lezec ino ja nosić trza i tak mowa ciała pokazuje gdzie chce by z nią iść. Jak ha sie polisy to zaraz wygina sie i chce sie przekrecac na brzuch ale jeszcze jej tosamej nie wychodzi. Monia gdzie ty.mieszkasz ze tak.byli u ciebie ciepło? U mnie do 11 - 22 bylo a po poludniu - 9,5 w samochodzie mi pokazywalo. Mialam z mala wyjść ale oczywiście nie wyszłam. Chyba wyjde z nią dop na wsi albo w pn. Jutro mój m bedzie i aż drze jak.to będzie jak sama z dwojka bede:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sprawdzić ten chiński horoskop? Monia o nst dziecki staraj sie dwa dni / dzien przed owulacja to jest większa szansa na dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
muusia Wroclaw, ale -4 to bylo wczoraj, dzisiaj zimniej wlasnie my kilka miesiecy staralismy sie o malego i udalo sie dzien przed owulacja fajnie ze macie takie zdrowo rozsadkowe podejscie do plci, ze czlowiek nie jest wyzywany zaraz za to, ze powie o swoich preferencjach jezeli chodzi o sprawdzenie to patrzysz na wiek oraz na miesiac poczęcia (ale dokladny wiek, nie rocznikowo, czyli jezeli np dopiero w marcu konczysz 30 a dziecko zostalo poczete w styczniu to patrzysz na 29) moj tez sie wlasnie na bok przekreca ale dalej mu nie idzie…na brzuchu ciagle plywa, czytalam ze dzieci w 5 miechu tak robia ale po jakims czasie powinny wracac do podporu a on nie wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×