Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość RZSowa
https://naforum.zapodaj.net/c8b76f36b5fb.jpg.html Ząbki młodego. Jakos zdjęci nienajlepsza bo sobie nie daje zrobic bo jak widzi Tel to dostaje białej gorączki. Wasze dzieci tez tak maja? Na Tel i na pilota reaguj***ardzo nerwowo tnz chce wsiąść do reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
o jaaa, super ma te zeby! :) u nas nadal nic... gosciu wlasnie tez tak uwazam, ze zaszczepienie chorego dziecka to katastrofa, wszyscy o tym glosno mowia a w szpitalach szczepia...mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze z moim maluchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja od 7 spala tylko godzine i jeszcze spac nie chce a maruda taka ze sprzatalam z nią na rekach:/ Mojej cis nid widac tych zębów a czuje jak chrapocza pod lyzeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia wspolczuje, w takich momentach żałuje ze nie nauczyłam sie jednak motać dziecka w chuście, czekam aż zacznie siadać i kupujemy nosidlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny czy Waszym dzieciom odbija sie czasem dlugo po jedzeniu? moj czasem odbije zaraz po, a potem jak go np po godzinie podnosze to znowu beka, czasem nawet kilka razy od niedawna tak ma, kiedys czytalam ze tak sie robi dzieciom ktore sa uczulone na laktoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
A jakiej inne objawy ma ? Czy tylko mi się odbija . Może w czasie zabawy polyka po prostu powietrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
W sumie to nie podejrzewam go o alergie ale kilka rzeczy by sie zgadzało: śmierdzące stolce, częste gazy i to odbijanie. No i czasem bóle brzucha Ale masz racje, moze faktycznie przy zabawkę łyka bo ostatnio duzo zaczął gaworzyć, do tego jest dość energiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej tez nawet po 2 h sie odbija. Moja spala moze 1,5 h a u rodzicow po 2,5 - 3 h spala! Juz jej chyba na 3 drzemkę klasc nie bede bo bede musiała ja wybudzac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
Takie kupki u nas są jak mała pije rumianek. A jak podajesz herbatkę koperkową to też tak może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Mrrrtyk nie podaje zadnych herbatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika a twój Leon w którym tygodniu się urodził? Ile dni po terminie? Miałaś wywoływany porod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gosciu tydzien po terminie, nie byl wywolywany musisz nas czesto czytac skoro pamietasz nawet imie mojego synka :) muusia u nas drzemki po 20 minut i ani chwili dluzej, mam wrazenie ze dluzej go usypiam niz on spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szoku jestem. Dawalam wlasnie brzoskwinie ze sloiczka i czytałam skład a tam brzoskwini tylko 80%!! To z hippa akurat mialam czy inne tez takie sa?? Tzn z innych firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a ile tych drzemek w dzien ma? Moja ma chyba znowu jakis skok czy nie wiem co bo taka maruda! Tylko na raczkach jej odpowiada najlepiej! Samamalo sie pobawi:/ Dobrze ze jutro m bedzie i ze syn w miare grzeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSOWA
Monia mojemu tez się odbjia po dłuższym czasie ale ja juz przestalam brać go do odbicia po jedzeniu. Wiec nie dziwią mnie te późniejsze odbicia. Oczywiście nie jest to często. W zasadzie nie zwracam na to uwagi. Muusia nie wyobrażam sobie sprzątania z synem na rękach. Zapinam w lezak daje zabawki albo na macie klade i sprzątam. Mój w ciagu dnia śpi dwie godziny. Albo 4x 0,5 albo 2x0,5i1h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa tez tak przeważnie sprząta i co chwile ja odkladalam ale dzis cos jej byli bo ciągle marudzila jak ja odlizylam:/ Syn nadal spu:/ Obudziłam go ale tylko siku zrobil:/ Mam nadzieje ze nic mu nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Muusia dzisiaj 3 takie drzemki miał. Co do słoiczków to kiedyś oglądałam w rossmanie o składy sa bardzo różne, trzeba sprawdzać. Dzisiaj spróbowałam dać małemu troche marchewki. Jest troche lepiej ale bez większego entuzjazmu wiec jeszcze tydzień poczekam Dzisiaj weszłam na stronę warszawskiego hospicjum dla dzieci...te historie które tam przeczytałam strasznie łapią za serce...do teraz nie mogę się otrzasnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia a po co na takie strony wchodzisz? Ja jak ktos udostępnia nafejsie takie posty to czytam te historie i tez plakac mi się chce. Kiedys sledzilam walkę z choroba jednego chłopczyka i zmarł. Za każdym razem w takiej sytuacji chce choc pare złotych wpłacić a m mi tlumaczy ze wszystkim i tak nie pomogę a ja sobie zaraz wyobraża jakbym ti ja byla chora albo moje dzieci to tez bym chciala zeby ludzie mi pomogli uzbierać potrzebne pieniadze. Szkoda ze te miliony z orkiestry nie mogą na takie osoby przeznaczyć albo jakos ta kasę podzielić na tych potrzebujących!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Wokół nas jest wiele nieszczęść. Muusia twój m ma racje nie pomożesz wszystkim ale takim zachowaniem można sie w pewien sposób usprawiedliwiać. Ja zaczynam sie martwię rączkami młodego a dokladnie chwytaniem. Zaczęło sie od tej butelki której nie chce wsiąść w łapki bo nie umie. Nawet jak ją mu daje z mlekiem by sobie chwycił to niby wyciąga ale nie chwyta tylko ją tak uderza jakby go parzyła. Nie umiem tego opisać. Ale zaobserwowałam ze prawa dlon tak dziwnie wykreca jak chce czegos sięgnąć. I zamiast chwycić rzecz to ja tak dziwnie tracą jakby nie wiedział jak to zrobić. Wiem ze może się jeszcze uczy ale wydaje mi sie ze powinien juz to umieć. Wczoraj właśnie o tej butelce powiedziałam lekarzowi a on zapytal jak chwyta zabawki i ja mu ze ok ale teraz go tak zaczelam obserwować dokladnie i mnie to chwytanie zaczyna martwić. Bo ta prawa rączkę to ma wydaje mi sie jak osoby z porażeniem. To znaczy w tym momencie jak cos chwyta to ta dłoń takie dziwne ułożenie ma. Sama noe wiem. Musze go jeszcze poobserwować. W poniedziałek jak będzie zdrowy to mamy szczepienie. Lekarz wtedy zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz nie śpię od 5:45. Mala tez się tak obudzila no i syn. Spal wiec z 12 h tyle ze z trzy razy musiałam chodzić do niego. Dawno tak wcześnie mi nie powstawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Maly dzis bez nocnego mleka. Wytrzymal do 7.30 . Dostal w łóżeczku i nadal śpi ale juz co chwile sie kreci. Nie obyło sie bez atrakcji nocnych bo o 3 zaczął marudzić przez sen i z sekundy na sekundę bylo coraz gorzej wiec musiałam go wyjąć i tulić jak juz zaczął płakać. Drugi raz mu sie cos takiego zdarzyło, ze go musiałam z łóżeczka w nocy wyjmować z powodu placzu. Teraz należałoby sensownie rozplanować posiłki na caly dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
No wlasnie po to zeby wpłacić choć 10zl, poza tym mam w niedalekim otoczeniu dziecko które urodzilo sie z zespołem Edwardsa i w hospicjum wlasnie sa takie dzieci, chciałam poczytać ich historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musia a na co oni niby przeznaczają ta kase???? Na sprzęt do ratowania życia właśnie takich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skok przez plot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×