Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Bhhgttgg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia moja corka z miesiąc temu przestała jeść kaszki. W zasadzie to nadal czasem woła ale wiem ze jakbym jej zrobiła to nie zje calej dlatego przestalam jej kupować. Mój narazie ciągnie z butli kleik. Po moim w końcu nie widac choroby ale kaszelek mu jeszcze został. Ale antybiotyku mamy chyba jeszcze na tydzień. Dzis juz usmiechniety i chętny do zabawy. Ściąga sobie skarpetke i wkłada palce stopki do buzi. Mam nadzieje ze te nocki wróć do normy. Wasze też tak duzo "mówią". Mój to ciągle wola ma-ma. Zauwazylam ze mój to chyba bedzie leworęczny. Znacznie lepiej i częściej korzysta z lewej dłoni niz z prawej. Lekarz kazał ćwiczyć ta prawa dlon. My to juz dawno na typowym spacerze nie byliśmy. Przed nowym rokiem ostatnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Co u Was? Mały ładnie sie bawił w dzien i ładnie spał. Jest bardzo pogodny, zupełnie inaczej niż w nocy Dzisiaj to aż sie boje iść spać :( Dziewczyny czy Wasze dzieci próbują juz siadać z pozycji na brzuchu?albo raczkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia co to znaczy siadać z pozycji na brzuchu? Mój dwa razy usiadł w leżaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Widziałam ze dzieci leżąc na brzuchu podnoszą sie jakby do raczkowania i siadają Moj narazie tylko próbuje jak go trzymam na rekach A wasze starsze dzieci z jakiej pozycji nauczyły sie siadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Mały dzisiaj niezły aerobik ma w lozeczku, najpierw nogi zarzuca na szczebelki a potem próbuje sie obracać na brzuch. Śpiworek mu to uniemożliwiał na początku ale w końcu sie udalo.tak sie silowal ze nawet w ubranym spiworku sie przekrecil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa super ze juz wkłada stopki do buzi, od dawna? Moj jeszcze nie ale widzę ze jak piszesz ze Tymek coś robi to Moj mniej więcej po 2-3tygodniach dopiero to robi, wiec patrząc na wiek rozwijają sie chyba podobnie, dlatego czasem pytam czy Twój synek juz coś robi bo jak tak to wiem ze za jakis czas powinno sie to pojawić u nas Moj tez więcej gaworzy niz wcześniej, przeważnie buubuu, mama, gugu Co tu dzis taka cisza? Moj po godzinnej batali w lozeczku w końcu usnął. Ciekawe jaka będzie noc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 900 Twój synek sam zasypia w łóżeczku? Jak tego dokonałaś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Maj od ponad tygodnia ciekawią go te stopy. Mój tez juz śpi. Zmienilo mu sie zasypianie. Po odłożeniu do lozka strasznie sie cieszy macha rączkami bardzo. Nogi mu "krępuje" kocykiem to nie uderza w przewijak chociaż. Wąski kocyk wciskam z obu stron miedzy materac a szczebelki. Ta jego *****iwość sprawia ze się bardzo poci. Dzis to go odłożyłam ale nie zapinalam spiworka. Wracam po chwili by go zapiac bo byla juz cisza a on na brzuchu śpi. A jak go przekrecalam to się obudzil i znów cieszy i macha tymi rączkami. Idę mu teraz antybiotyk dać. Dobrej nocki. A ja jutro do pracy jadę bo sobie nie dają rady beze mnie. Moja zastępczyni ma zamiar złożyć wypowiedzenie bo nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś na fb zobaczyłam zdjęcie dziewczynki która urodziła się 8 sierpnia i siedzi na 2 zdjęciach. I zastanawiam się czy to możliwe... czy była na siłę posadzona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
M córka i synio mają jelitówkę. Synio najłagodniej przechodzi, je ciut mniej i dużo kupek robi. M przyjechał z pracy z gorączką, córka też w dzień powyżej 37,5. Najgorzej jak oboje dzieci jednocześnie zaczyna marudzić bo nie wiadomo którym zająć się najpierw. M rzadko ma gorączkę ale jak już ma to go rozkłada totalnie i ciężko mu ją zbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gosciu nie mam co przypisywac sobie zaslug, poprostu zawsze kladlam go wieczorem po kapieli spac do lozeczka i on usypial.czasem od razu czasem po jakims czasie ale sam usypia smieszy mnie czasem to jak mamy mowia a bo ja swoje dziecko nauczyla spac regularnie czy spac w lozeczku, w wiekszosci to poprostu sie trafi takie dziecko i juz a co do siedzenia to podejrzewam, ze dziecko posadzne, ja sama spotykam na instagramie duzo takich zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy wasze dzieci podnoszą główkę leżąc na plecach? Mój od jakiegoś czasu ciągle to robi i zastanawiam się czy to normalne. Złapany za ręce podciąga się do siadu, stopki gryzie też od jakiś 2 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Monia strasznie wrażliwy na otoczenie ten Twój synek, kojarzę, że już dużo razy pisałaś, że byli u was goście albo wy też gdzieś jechaliście i potem mały w nocy budził się z płaczem. Kiedyś miałam Cię pytać czemu tak wcześnie chodzisz spać bo coś pisałaś, że przed 21:00? Dobrze pamiętam? Ale teraz to mam wrażenie, że to wynika z tego, że musisz często wstawać do małego i potem się nie bardzo wysypiasz czy jeszcze inny powód? Bardzo senna potem chodzisz w dzień? Ja się boję, że moja przy zębach będzie maruda i mi da popalić i będę tak musiała do niej co chwilę wstawać. Właśnie dziś mi moja mama poleciła kupić Viburcol bo niby najlepszy na ząbkującą marudę:p Byłyśmy dziś na usg bioderek, pojawiły się jądra kostnienia, lekarz powiedział, że całkiem duże jak na pół roczku i że w takim razie nie trzeba już tego kontrolować bo wszystko rozwinęło się prawidłowo, ulżyło mi bo się zastanawiałam co będzie jak znowu się okaże, że nie ma jąder. Ja kaszek smakowych unikam i nie planuję w ogóle podawać, nawet jak mała będzie starsza. Myślę Monia, że tam nawet tych 10% owoców nie będzie, już bardziej obstawiałabym 1%:/ Powiem wam dziewczyny, że się trochę załamałam tym mlekiem następnym bo smakuje wiele gorzej niż 1:/ Boję się, że mała kilka razy jeszcze wypije i będzie mi protestować. Przyszły dziś do nas zamówione pajacyki w rozmiarze 74, ciekawe czy dużo za duże będą. Dziewczyny w jaki sposób robicie dzieciom ekspozycję na gluten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no Aga i Jadzia czemu można znaleźć pod uwagę fakt ten sam co to znaczy w domu to się nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
gościu Ty to musisz być na wiecznym haju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Noc tragiczna. M miał 40 stopni gorączki, mały 39, córka podobnie. Dopiero po 3 udało mi się opanować gorączkę. Mały dostał kataru. Do południa non stop marudził i płakał. Na szczęście już jako takiej gorączki nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
sierpniowa tak, wlasnie dlatego chodze wczesnie spac bo maly zawsze pierwsza drzemke ma dluga, czesto spi do 12/1 bez pobudki, a potem potrafi się co chwile budzic. Ja nie jestem pewna czy to kwestia otoczenia, maly ma 23 tygodnie i tak spawdzalam, ze to okres skoku rozwojowego i dziecko moze gorzej spac. Maly w dzien jest grzeczny, usmiecha się, idzie do kazdego z rodziny na rece, jest generalnie pogodny, ale w nocy masakra. Dzisiaj od 5 rano przewracal sie na brzuch w lozeczku, troche mial malo miejsca i uderzal o szczebelki. Poza tym starsznie sie ciagnie do siadania, nie chce juz byc w pozycji połlezacej tylko siada jak mam go na rekach albo w bujaczku. takze wyglada mi to teraz na skok rozwojowy...ale tego nigdy nie bede pewna moze rozne dzieci roznie reaguja...mi sie wydaje sierpniowa, ze Twoja coreczka to w ogole takie bezproblemowe dziecko :) oby mi się takie drugie trafilo RZSowa/Musia co u Was? jak zdrowie dzieci? sierpniowa rozumiem, ze przeszlas juz na enfamil2, tak? ja przyznam szczerze ze nigdy zadnego mleka nie probowalam wiec nawet nie wiem jak smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U musi się chyba coś dzieje ze się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny co robicie jak Wasze dzieci w nocy obracaja sie na brzuch?leza tak az usna czy je przekladacie? moj nie usnie na brzuchu, a w nocy budzi sie i co chwile przewraca sie na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hhgcgghjkkhgttfd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nnhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie tylko na tym forum dyskusyjne dla mnie jest ok to ja jestem piekna na pewno się nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muusia ty trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×