Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Jjjhjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
sierpniowa to dobra sytuacja ze masz tesciow i rodzicow na miejscu. my jak w sobote chcielismy wyjsc to rodzina musiala do nas specjalnie przyjezdzac na noc czemu nie chcesz zeby tesciowa zostala z mala? a Twoja mama? gosciu moj syn spi w spiworku i spokojnie obraca sie w nim na bok, a nawet na brzuch, wiec spokojnie, nie krepuje on ruchow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Monika za odpowiedź, dzisiaj zamówię śpiworek :) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Nie ma za co :) Moj mały dzisiaj wstał o 7:30 i pierwsza drzemkę miał dopiero o 13. Pierwszy raz tak długo wytrzymał ale spał 2,5 godziny . Czyżby mały juz zmieniał tryb na mniejsza ilość drzemek czy to tylko przypadkowo i jednorazowo? Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj ma mokra pieluchę przez noc, zmieniam w nocy przy karmieniu i zawsze jest napęczniała Sierpniowa to chyba nie jest dobrze jak dziecko mało sika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Słyszałyście o śmierci tego dwulatka?przed chwila w uwadze był reportaż, straszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, fajnie że jestescie! Mam pytanko, jak usypiacie swoje maluchy? Bo z moim uparciuchem jest ciężko, we wózku źle na rękach też, masakra jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Gościu ja w dzien klade małego w wózku i bujam. Na noc po kąpieli i jedzeniu odkładam do lozeczka i śpi sam Ale tez jestem ciekawa jak to wyglada u reszty dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja też bujam we wózku ale on im bardziej śpiący to bardziej krzyczy, a o położeniu do łóżeczka samego to mogę zapomnieć. Ogólnie on strasznie broni sie przed spaniem a śpiący jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Monika teściowa po urodzeniu małej z fajnej babki stała się nie do zniesienia, wymądrza się, wszystko wie lepiej, nawet nie będę opisywać co się działo już po pierwszej naszej wizycie z małą u nich, ale po prostu z mężem pokłóciliśmy się z jego rodzicami co nie miało miejsca przez prawie 7 lat! Nigdy bym jej nie podejrzewała o takie zachowanie jakie sobą reprezentuje, moi rodzice byli w szoku jak im opowiedziałam i nie wierzą mi do dziś:p Moja mama odpada bo pracuje. Monia to będzie Twoja mama czy teściowa z wami mieszkała? Powiem szczerze, że dla mnie kosmos żeby ktoś mieszkał z nami, zero życia prywatnego, wiem, że to mama, ale jestem zdania, że każda rodzina powinna mieszkać osobno bo choćby nie wiem jak się kochali i dogadywali to pod wspólnym dachem wszystko się zmienia - dzieci chcą po swojemu żyć, a rodzice wiecznie rad udzielają bo uważają, że wiedzą najlepiej i chcą by dzieci postępowały wg ich doświadczeń, makabra. Gościu wieczorem to normalnie po jedzeniu kładę małą do łóżeczka i zasypia, a w dzień w bujaczku zasypia (albo ją tam kładę na drzemkę i sama zasypia albo się tam bawi, nagle odkłada zabawki, głowa w bok i śpi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :-) w 36 tyg mialam robione usg coreczka wazyla 3900 ile moze przytyc do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa 1 zl za godzinę bo resztę gmina doplaca. Monia chce po roku wrócić i dzis koleżanka z pracy dala mi do zrozumienia ze szefowa chciałaby bym juz od kwietnia wrocila bo jednej dziewczynie konczy sie umiwa ale ja na pewno nie wrócę! Sierpniowa to ja bym wieksza czesc mojej wyplaty musiała wydać na dojazd! 50km razem w dwie strony i prywatny zlobek do tego! Mojej zawsze w nicy zmieniam.pampersa bo kupę robi. Ogólnie to mokry jest . Moze sierpniowa zglos to pediatrze. Ja bylam z dziecmi ponad godzinę na spacerze i byli super tylko na koniec syn sceny zaczal robic. .... Teściowie byli u mnie ! Ale czuje ze gdyby nie to ze tesciowa chciała żebym zrobila jej cos na kompie to by nie przyszla:/ Ale mimo to w sr maja syna wziac do siebie a ja z mala pójdę na szczepienie i troche posprzątam a w czw do rodzicow . Co do spiworkow to ten.nasz dość ciasny jest mimo iz jest rozmiar 6-12 i jyz Malo go używam. To dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
Moniu, a jeśli to nie tajemnica, bo ostatnio pytałam w jakiej dzielnicy mieszkasz to pominęłaś to milczeniem to nie wiem czy na to też mi nie odpowiesz:p ale chciałam zapytać skąd jesteście z mężem? Wyprowadziliście się bo prace we Wrocku znaleźliście? Daleko macie do rodzinnych stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
muusia to zazdroszczę, że 1zł za godzinę, u mnie żłobek 1100zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja w 36 wazyla 3700 urodzilam w 38 4320. Moja na noc usypia sama przeważnie. W dzien tez często sama ale czasami troche musze ja potulic i dopiero odkladam. Przeciez dzieci potrzebują przytulania.lulnia. Calowania itd a mam wrażenie ze w dzisiejszych czasach to kazdy tylko się przechwala jak to jego dziecko samo sie bawi.samo usypia. Tak jakby rodzic byl od karmienia i przewijania tylko. Troche to smutne. A dzieci które dużo się przytula i nosi sa podobno inteligentniejsze. No teraz na pewno spac ide. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bede miała co nosić :-D <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Sierpniowa na krzykach, a znasz Wrocław? Tez jestem przeciwnikiem mieszkania z rodzicamia ale czy lepiej oddać dziecko na 10gpdzin do przedszkola? Roczniak to malutkie dziecko, chociaż rok byśmy tak przetrwali a potem niech idzie do dzieci. Miałoby to wyglądać tak ze mama albo teściowa przyjeżdżały by w poniedziałek i mieszkały do piątku a na weekend wracały do siebie. Mieszkamy jakieś półtorej godziny drogi od siebie, ponad 100km, codzienne dojazdy nie wchodzą w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moj maly padl wczoraj przed 19 wiec dzisiaj urzeduje juz od 5 niewyspalam się za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia1000
Oj zazdroszczę wam dzieci które nie mają problemu z usypianiem, strasznie to męczące jest. A zauważyłyście moze czy dzieci wam charczą po nocy bo tak mam od kilku dni i niewiem czy to ślina mu zalega czy coś złapaliśmy. W nocy śpi na brzuchu i wtedy mu się to pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez o 19 i o 6:40 pobudka . Moze gdyby nie sym to by dluzej spala. Teraz klade na drzemke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj zazdroszczę wam dzieci które nie mają problemu z usypianiem, strasznie to męczące. A zauważyłyscie może czy wam charczą maluchy po nocy? Bo tak mam od kilku dni i niewiem czy to ślina bo śpi na brzuchu czy coś złapaliśmy. Nie mogę się zalogować więc podpisze się, Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poszukajcie w necie bo może w waszych miastach tez są takie klubiki dziecięce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ddtvn mówią o tym jak to się skonczy na to pytanie do Pana ministra właściwego do spraw finansów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×