Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa jak dziecko konczy 6 mcy to juz konsystencja nie powinna byc calkiem gladka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Mój jutro konczy 6 mcy! Nie zwracałam jeszcze uwagi na to jak wygląda jedzenie w sloiczkach po 6 mcy. Mój to by z pewnością zjadl ta chrupke. On jest wszystko żerny. A jagody sa w słoiczki po 4 lub po 5 mcu. Kupowałam i maly zrobil po nich twarda kupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa s po tych jagodach byla ta kupa taka ciemna? Tez mojej dawalam ale bula tam jeszcze gruszka i cos. Kupa byla rzadkawa ale ciemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa to zwaz go przy jakiejs okazji. pamietasz jakie my mielismy problemy z przybieraniem na wadze na bebilonie pepti? teraz maly wazy 7030gram, czyli podwoil swoja mase urodzeniowa :) muusia fajnie, ze taka noc się trafila, oby juz tak zostalo! u nas nocki rozne, dzis kilkakrotnie wstawalam, ale za to w dzien maly jest bardzo grzeczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa mamusia
U nas walentynki w tym roku zapewne jak każdy zwyczajny dzień. A zazwyczaj to robiliśmy sobie romantyczne wyjazdy np. apartament z jacuzzi w centrum Krakowa albo dwa lata temu na Krupówkach. To były czasy;) Posprzątałam w kuchni, poskładałam wczorajsze pranie, wytarłam kurze w szafie u małej i oczywiście nie mam pomysłu na obiad:p Mała ma drugą drzemkę, zapewne 30 minut i ani chwilki dłużej. Moja po jagodach to miała taką ciemną i gęstą kupę, że się zdziwiłam, ale też zdziwiło mnie to co któraś z was napisała, że jak luźne kupy to podać jabłko, a ja myślałam, że właśnie po jabłku są luźniejsze. Dobrze wiedzieć:) Ciekawe ile moja waży, nie chce mi się jej targać na wagę to poczekam do wtorku i na szczepieniu się dowiem, możliwe, ze już potroiła swoja wagę urodzeniową, za to nigdy jej nie mierzą, tylko sama waga:/ Jaki rozmiar noszą wasze maluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia raczej taka noc norma sie nie stanie.przynajmniej na to sie nie nastawiam Tymek pewnie juz 8 kg wazy albo więcej. Monia to ładnie Leo nadrobił:) Do kogo podobne sa wasze dzieci? Mój syn to kopia m a mala bardziej do mnie podobna ale nie tak bardzo jak syn do m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
Mi się też wydaje ze jabłko to jak dziecko ma zatwierdzenie;) bynajmniej zawsze tak słyszałam a na biegunki to marchwianke z ryżem ale to dla starszych dzieci dla małych to chyba po prostu marchewkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Odkąd tylko odstawiliśmy tamto mleko i dajemy bebilon ha zaczął spowrotem normalnie przybierać. Dziecko cieżko jest zmierzyć, duża możliwość błędu. Moj jest tak pomiędzy 68 a 74. 68 robi sie małe a 74 jeszcze za duże Muusia moj mały to wykapany tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surowe jabłko na zatwardzenie a gotowane na luźne. Można ugotować marchew z jablkiem bedzie smaczne:) Mój tez dzis takie luźniejsze miala z dwa razy to takie wodniste pryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Jak o kupach to u malego dziś twarz byla. Na dwa razy:P Co do jagód to pamiętam ze kupiłam chyba same jagody albo z jakimś dodatkiem. Bo sa jeszcze trzyskladnikowe leśne chyba. Kupa od razu byla twarda ale koloru nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Miłego weekendu dziewczyny! Ja dzis robię sobie dzien dla siebie a mały zostaje z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chrupka dla dziecka 5-6 miesięcznego?:O a potem panika bo dziecko się krztusi...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu a słyszałeś o metodzie blw? Zastanów się co piszesz... nie żebym pochwalił pochwalala chrupki ale bez przesady żeby się zakrętu zakrztusilo dziecko. To nie orzechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ktoś tu stosuje bądź zamierza stosować blw? Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
heh muusia, nie, az tak dobrze to nie mam :) spotkalam się z kolezanka w miescie na kawie i poszlam na male zakupy 5 godzin poza domem, taka odskocznia :) ale jak wracalm to juz mi sie za malym tesknilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B i C i D i co z tego co pamiętam to Ania wychodziła przed nami jeszcze prace magisterskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie emocjonuje w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez to sie rozouszcze i to sama woda i maka kukurydziana:/ Synkowi tez w tym wieku dalam jakos no i w czym problem. Za dzien skończy 6 m-cy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×