Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Yolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
Ja mojej wczoraj też dałam polizać chrupke kukurydziana hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jyz bede miala fotelik do karmienia to bede stosować blw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dobre i to. Mnie jyz godzina - dwie poza domem dobrze robią. Ja właśnie się położyłam po karmieniu. Jakie ja głupie sny mam to jest koniec! Teściowa mi się snila . Oczywiście nie za dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no musia chyba raczej prawda nie jest, ze będziesz stosowała blw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Leniwy weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Gość czemu tak sądzisz? Przecież to fajna metoda dla ciekawskich maluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Dziewczyny ile czasu mniej więcej mija jak juz widać biała kreskę w miejscu jedynki? Kiedy mogę sie tego zęba spodziewać bo nie mam pojęcia czy to kwestia dni czy moze nawet tygodnie potrwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo musia to kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
gosciu daruj sobie ile trzeba miec w sobie nienawisci zeby obracac ludzi w dodatku tych, ktorych w ogole nie znamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
*obrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po prostu stiwerdzam fakty. moim zdaniem musia nawet nie wie dokladnie co to jest blw, tylko "cos tam gdzies slyszala" i udaje wszystkowiedzaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
A mi się wydaje że Ty nie masz czego tu szukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Monia jak twój ma bialą kreskę to jiz jutro albo we wtorek będziesz czuc chropowatość pod palcem. Mój ma juz takiego z 5milimetrow. Tekstu gościa nie będę komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkalogopedii
Hej, ja trochę z innej beczki. Chciałam prosić Was o pomoc. Jestem studentką logopedii na Uniwersytecie Gdańskim. Pisze pracę licencjacką na temat "Stan wiedzy przyszłych rodziców na temat profilaktyki logopedycznej w pierwszym roku życia dziecka". Także jeśli jesteście w ciąży, czy mogłybyście rozwiązać moją ankietę potrzebną mi do tej pracy? Przydałaby się również odpowiedź waszych partnerów, także jakbyście mogły ich zachęcić również do rozwiązania ankiety byłabym bardzo wdzięczna :) link do ankiety https://www.survio.com/survey/d/Z6B6E5B1J9X1I7B3X ps. po zakończeniu ankiety, chętnie podam poprawne odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia u mnie była biała kreska przez ponad tydzień a potem w ciągu tygodnia wyszły 2 ząbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Tak o tych ząbkach piszecie a u mojego nic. Jak pójdzie z tym jak u córki to jeszcze długo nic nie będzie. Z jednej strony dobrze a z drugiej ząbkujący dwulatek to koszmar. Trochę wzięło mnie na przemeblowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny czy ktoras zna i podawala dziecku kaszke jaglana HIPP ryzowo kukurydziana? szukam takich kaszek bez curku i bezmlecznych na poczatek i ta taka jest, jedna z nielicznych jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
A z bobovita patrzyłas? Nie wiem jaki mają skład bo to nie nasz etap ale dużo tych kaszel mają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Moj dzis znowu usnął na brzuszku. Przyznam szczerze ze troche sie denerwuje jak tak śpi bo wiem ze nie umie sie jeszcze sam przewrócić na plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ujehsj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu stiwerdzam fakty. moim zdaniem musia nawet nie wie dokladnie co to jest blw, tylko "cos tam gdzies slyszala" i udaje wszystkowiedzaca Nikogo nie udaje k wiem co to blw bo przy synku stosowalam. Szkoda w ogole czasu na takich trolli wiec gościu idź szukac kogoś do sporów gdzie indziej bo tu nie znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
Z humana jest taka kaszka tylko też nie wiem jaki skład. Niby bez dodatku cukru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa mialas racje, dzis chcialam malemu posmarowac dziaslo i juz czulam ostre i chropowate tzn ze zab sie juz przebil? nie moge zobaczyc bo jak tylko otwieram malemu buzie to on wyciaga jezyk i zaslania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D i co z tego co pamiętam to Ania wychodziła przed nami jeszcze prace magisterskie i co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×