Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sierpniowe mamy cd. 2016

Polecane posty

Gość gość
Musia ty krecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
RZSowa dzieki, poczytam w wolnej chwili ten zabek sie jeszcze nie przebil, ale jest wyczuwalny pod palcem to chyba najgorsze przed nami co nie?ciekawe jak maly to zniesie co do bobovity to niestety maja cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszki hole Monika są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam zwykle kasze "dla doroslych" jaglana, gryczana, manna... do tego slodkie owoce typu banany, daktyle czy cokolwiek innego. tansze, zdrowsze, lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dzieki dziewczyny za odpowiedz probowalam dzisiaj cwiczyc z chodawkowska masakra jaka mam kondycje, zalamalam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Gościu te dla dorosłych zawierają gluten. A my jeszcze go nie wprowadziliśmy. Monia mysle ze jescze jakies gora dwa dni i zabek się przebije. A potem juz tylko bedzie wzrastał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasza jaglana i gryczana nie zawiera glutenu.kukurydza i ryż też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny jak tam wasze spacery wygladaja? u nas ostatnio ciagle deszczowo i siedzimy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam platki owsiane i jaglane instant. Moja siostra tez tak daje rocznej córce. I mlodsza tez rak zaczela robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam dzis na szczepieniu pierwszy raz od środy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na spacerze nie szczepieniu. Czy ta cisza spowodowana jest tym ze wasze maluchy tez są takie marudy i najlepiej czuja się na rączkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
My jutro idziemy na pierwszy spacer od bardzo dawna. Jesli bedzie pogoda tj sucho i lekki mrozik. Ja się pokusiłam i zrobiłam szybkie pączuszki przed chwilą. Ja lada dzień zrezygnuje z jednej porcji mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Nie muuusia :) Moj całe szczęście nie jest aż taki do noszenia. Oczywiście lubi i czesto go biorę na ręce ale na krótko, podniosę albo ponoszę chwile i odkładam na matę albo do nosidełka. W dzien nie mam z nim większego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
A moze to jest tak ze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia? Bo mama której dziecko duzo spało w pierwszych tygodniach teraz czuje sie zmęczona, bo dziecko mniej śpi, wymaga więcej uwagi... A mama której dziecko ciagle płakało w pierwszych tygodniach jest szczęśliwa ze teraz juz nie płacze. Ja tak mam wiec mimo ze duzo czasu sie z nim bawię, ze jest absorbujący to jestem szczęśliwa ze jest jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agnieszka
Małego dziś brzuszek bolał, nie mógł kupki zrobić. Coś mu się jedzenie totalnie poprzestawiało i nie mogę wyregulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa to ile razy mleko teraz dajesz? Moja dzis jadla na razie 3 razy w tym raz kaszka mleczna na drugie śniadanie i zaraz dam 4 raz . Moze ona juz sama sobie zmniejsza? Monia mi sie wydaje ze moja ciężko to ząbkowanie przechodzi bo wklada paluszki do buzi i placze:( Dalam jej aż przeciwbólowe bo ta camilia g. Dziala:/ kupie chyba viburcol:/ Dzis pierwszy raz jadla groszek zielony. Dajecie po 6 m-ci jajko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzosowa to ile razy mleko teraz dajesz? Moja dzis jadla na razie 3 razy w tym raz kaszka mleczna na drugie śniadanie i zaraz dam 4 raz . Moze ona juz sama sobie zmniejsza? Monia mi sie wydaje ze moja ciężko to ząbkowanie przechodzi bo wklada paluszki do buzi i placze:( Dalam jej aż przeciwbólowe bo ta camilia g. Dziala:/ kupie chyba viburcol:/ Dzis pierwszy raz jadla groszek zielony. Dajecie po 6 m-ci jajko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia kup ten viburcol. Super sprawa. Albo mój przechodził ząbkowanie wyjątkowo łagodnie ? Co do mleka nadal jest 5porcji ale on je co dwie godziny bo o 9tej mleko, o 11 deserek, o 13tej mleko, o 15tej obiadek, po 17tej mleko i kolo 20.30 mleko i kolo 5rano mleko. Za duzo tego. Planuje powiększyć obiadek na większy sloiczek i jedno mleko zwiekszyc do 180 zamiast calej jednej porcji mleka. I rozciagnac karmienia co jakies 3 godziny. Gdyby maly zrezygnował z tego karmienia o 5rano i jadł kolo 8 zamiast o 9tej to by nam sie ładnie te posiłki ulozyły. Wczoraj dalam mu na chwile chrupka. Nie wiem ile zjadl ale duzo mial na dłoni brzuszku i wokół ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrrtyk
Dobrej nocy mamy ;-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZSowa
Muusia ale lecisz z tym jadłospisem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja od 17-4 nie jadla i spala do 7 bez pobudki na kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×