Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AniaFar999

Co polecacie na cellulit

Polecane posty

Gość gość
U mnie sprawdziły się masaże miodem u Pani Ani z Esthe dodatkowo połączone z endermologią. Po 3 tygodniach skora gładka! Pozdrawiam Was, Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Involved
Fajnie działa krem cellu off od Floslek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Learn
Jest taki genialny balsam antycellulitowy od Alqvimia. Działa, pięknie się wchłania, a na dodatek - co jest dla mnie bardzo ważne - nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl o mezoterapii igłowej, bez dwóch zdań. Ja miałam zabieg w klinice Viva Derm w Warszawie i śmiało mogę polecić. Warto się nad tym zastanowić, przynajmniej masz spokój na długi czas a i efekty są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja połączyłam dietę, ćwiczenia i masaże pod prysznicem z olejkiem vita cura od repachage. I po 3 miesiącach cellulit jest już prawie niewidoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie najlepiej sprawdzają się zabiegi w klinikach urody. :) ja robiłam kilka zabiegów w http://lagunaestetica.pl/ , efekt jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda152
chyba najbardziej moge polecic domowe peelingi. ciekawe rodzaje i czasami można przygotować je domowymi sposobami na http://sztukawyceny.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim_09
Ogólnie na piękne ciało polecam wszelkie zabiegi modelujące. Ostatnio byłam na zabiegu Exilis w Madame Art w Poznaniu, jak do siostry wpadłam i czuje sie po nim jak nowo narodzona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam krem z Evelinea :) I w sumie to jestem zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia838383
Zabiegi działają krótkotrwale. Koniecznie trzeba wypłukiwać wodę z organizmu. Zatrzymywanie wody - większy cellulit. No niestety. Polecam coś a la Linea lub HydroFit. Ćwiczeń w sieci sporo. Niestety obciążają kręgosłup lędźwiowy. Do tego algi. Zabiegi termoregulacyjne są ok, ale taka seria to wydatek kilku tysięcy. Może karboksyterapia, choć efekty mizerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli walczysz z cellulitem, to najlepsza będzie odpowiednio dobrana dieta, ćwiczenia i w moim przypadku przydał mi się zabieg VelaShape w klinice Dr Legrand. Dzięki tym trzem czynnikom, mogę pokazać się na plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evela87
Może jakiś zabieg antycellulitowy. Wiele fajnych takich widziałam na: http://www.coco-time.pl . Mają tam sporo ciekawych propozycji godnych uwagi. Jak się pokażesz im osobiście, to na pewno dobiorą dla Ciebie coś ciekawego z zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaPe22
Miałam taki cellulit, ze nawt przy cwiczeniach gdzie nie moge narzekac na brzydkie cialo nie moglam sie po prostu pozbyc tej nieznosnej pomaranczowej skorki. W koncu poszlam na ten zabieg https://www.drlegrand.pl/veslashape-iii/ i w tej klinice porzadnie sie mna zajeli. Pierwsze lato spedze w szortach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna walczę z cellulitem na pośladkach. Odkryłam ostatnio zabieg VelaShape III. Znalazłam Klinikę Dr Legrand, od razu kupiłam cały pakiet, w prezencie otrzymałam darmowy trening personalny. Po pierwszym zabiegu zauważyłam znaczącą poprawę kondycji mojej skóry. Ubyło mi o 2 cm z ud, bardzo chciałabym już być po trzech zabiegach, bo jestem ciekawa efektów, ale już wiem że będą spektakularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam dermomasaż, znalzłam bardzo dobrą ofertę na olx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cellulit niezawodne są różne zabiegi odchudzające, jak na przykład lipoliza. :) sama miałam spory problem z centymetrami na udach i cellulitem ale wykonałam lipolizę u http://piotrromanczuk.pl/ i jestem zachwycona efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabinabi
ja próbowałam domych masaży peelingami, nawet kawą z oliwką, ale nic nie pomogło. Dopiero jak sie zapisałam na zabiegi modelujące ciało do Face Medical w Krakowie to zobaczyłam zmiany. Nic tak nei działa jak profesjonalny zabieg kosmetyczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia mogę polecić usuwanie cellulitu u kosmetyczki. U mnie dopiero to coś zdziałało, bo wszystkie domowe sposoby zawiodły . Teraz chodze na zabiegi tutaj http://www.kosmetykawladyslawowo.pl/ i jest coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffka78biała
Ja chodzę zawsze do zaufanego gabinetu mojej koleżanki, bo zależy mi na najwyższej jakości sprzętu. Zazwyczaj ide na zabieg Exilis, który robiony jest sprzetem nouveau contour i przyznam, że widac efekty. Sprzęt pożądanie działa, a nei jak niektóre ledwo ledwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już chyba wszystkie zabiegi przetestowałam na moich okropnych nogach :( dopiero rok temu odkryłam skuteczną metodę, Endermologia, serio działa cuda. Osobiście polecam gabinet New Life w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie udało się pokonac cellulit dzięki zabiegom liporadiologii vinci. Chodziłam na serię 10 takich zabiegów do gabinetu dermedika w krakowie. W końcu jestem gotowa, by założyć bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×