Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skylife

Nie mogę dogadać się z chłopakiem

Polecane posty

Gość Skylife

Jestem z chłopakiem juz dobre trzy lata od samego początku miał na pieńku z moimi rodzicami. Wiadomo jak to każdy tata zazdrosny o swoją córeczkę czasami w żartach coś powiedział a mój chłopak jest Bardo Uczuciowy nerwowy i bierze wszystko do siebie tłumacze mu ze tak nie może. Od tego czasu nie nawiedzi moich rodziców praktycznie wszystkie kłótnie są o moją Rodzinę do tego Dochodzi ze ja jestem osobą która nie nawiedzi dyskotek i na nie nie chodzę a on chce. nie zabraniam mu tego ufam mu. Mówi ze on nie dogada się z moją rodziną jeśli ja nie będę chodzić na dyskoteki. Nie wiem czego potrzebuje nie dostrzega powagi sytuacji na moją studniówkę najchętniej by nie poszedł bo po co poloneza nie mogłam tańczyć bo to taniec z innym chłopakiem. W tamtym roku ciocia zaproponowała mi wakacje za granicę nie mogłam jechać bo bez niego. Znajomych nie mam wgl nigdzie nie wychodzę ale on mi powie ze tez nigdzie nie wychodzi,i nikogo nie ma. Na rozyczkowanie nawet nie przyjechal bo nie wiedział ze to coś ważnego. Rozmawiam z nim ale on i tak jakoś przekręci to wszystko ze wyjdzie ze to ja winna i moi rodzice coo tym myślicie podkreśle ze bardzo go kocham nie wyobrażam sobie zakończyć ten związek chociaż czasem o tym myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a coz to jest rozyczkowanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkreśle ze bardzo go kocham nie wyobrażam sobie zakończyć ten związek xxx no to zaciśnij zęby i siedź ze swoim misiem, który traktuje cię jak szmatę - powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział różyczkowanie to uroczyste wręczenie świadectw maturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×