Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Propaganda w Polsce i mity na temat Brexitu

Polecane posty

Gość gość
^ Racja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jest konkretne w Brighton w sezonie a jak się sprawdzisz to na stałe. Praktycznie wszystkie nadmorskie hotele i pensjonaty potrzebują ludzi bo teraz przyjeżdżają tłumy klientów. Na początek dostaniesz 2.000£/rączkę jeżeli oczywiście znasz chociaż podstawy angielskiego. W Faulmouth jest podobnie. Masa żeglarzy jest tutaj. W sklepach, restauracjach jest roboty do wyboru do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się zgadza. Ja też tu jestem i widzę że każdy Polak ma pracę. Kto chce pracować ten bezrobotny nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie dalej mieszkam w Polsce chociaz niedlugo bede wyjezdzal wlasnie do Anglii. Mam znajomych w Leeds i u nich sie zatrzymuje. Co prawda nie mam nagranej roboty ale mowia mi ze problem nie bedzie bo jezyk mam w miare plynny (jestem nauczycielem angielskiego z wyksztalcenia i juz ich odwiedzilem 2 razy, nie mialem ogromnych problemow z porozumieniem- polnocne akcenty sa bardzo wyrazne :)). Ale ogolnie chce nawiazac do tej czesci propagandy w Polsce o nienawisci do Polakow- bo o tym jest wszedzie mowa na prawde duzo. Ale Znajomi sami twierdza ze to straszne bajki- ze Ci ktorzy zawsze nienawidzili nie tylko Polakow ale wszystkich obcokrajowcow zawsze byli czescia UK bo wszedzie jest taka ksenofobia- w Polsce tez. A znajomi pracuja, on w zakladzie samochodowym a ona wlasnie w szkole i oboje sobie bardzo chwala stosunek ludzi do nich (normalny w sensie). Dlatego sam jakos nie boje sie wyjazdu za bardzo. Ale rozumiem tych ktorzy nie majac bezposredniego polaczenia z Anglia moga byc latwo zastraszeni ta propaganda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000£ na raczke to tylko jak jestes specjalista w i z plynnym angielskim debilu. Nie smaruj innym doopy miodem bo goowno wiesz o zarobkach w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ Ma racje. Z tym ze srednie zarobek jest taki jak moj, czyli £1300 na reke. Ale jak ktos mieszka nie w Londynie to masz wlasna kawalerke, zyjesz spokojnie, wyjdziesz na piwo I raz na pare miesiecy gdziej pojedziesz. W sumie znajoma pracuje na recepcji w Londynie za £1800 na reke, z tym ze Londyn to przegrana sprawa. Za drogo I nieprzyjemnie. Jak Pani sama mowi w temacie- to tam jest ogolna nienawisc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z autorka. Ostatnio dzwonila do mnie rodzina z Polski pytajac czy nie mam problemow z powodu Brexitu. Zadnych! Jest jak jest, spora czesc brytyjczykow zaluje, ale Brexit bedzie i tyle. Nikogo nie wygonia, same negocjacje zajma min 5 lat. A niechec do obvokrajowcow zawsze byla, bo tutaj tez jest propaganda i niedouczeni wierza ze obcokrajowcy ciagna benefity (w 2016 obcokrajowcy stanowili 6,7% wszystkich pobierajacych takowe). Ale wiekszosc ludzi jest Na tyle inteligentnych zeby widziec swiat jakim jest. Na pewno z 30% glosujacych za 'out' kierowali sie rasizmem, ale reszta miala wiele innych powodow. Prawda jest taka ze w Polsce nie wiadomo jaki efekt mialoby podobne referendum. Podobnie- nieukow jest tam wystarczajaco nieukow zeby krzyczec "odbierzmy Polske spowrotem". Od kogo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebne sa negocjacje. Lada moment zaczna sie powroty bo juz anglicy nie przyjmuja do pracy obcokrajowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie przyjmują więcej obcokrajowców to dlaczego mają zacząć się powroty? dlaczego ci co już tam są maja wracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego musza wracac bo uk opuszcza UE i wizy beda wymagane i polacy ich nie dostana bo angole zdecydowali w referendum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie musza i nie beda musieli!!! Zamknij juz te pisowska pisde ktora masz zamiast ust i wez sie do jakiejs uczciwej roboty zamiast post za kase wypisywac wredna swinio!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma takie ambicje życiowe - wypisywac głupoty na kafe :D mam nadzieje ze dzieci nie ma bo wstyd by było tłumaczyć im w szkole co robi ojciec hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Brighton są ogłoszenia o pracę przy sprzątaniu pensjonatów i dają 2.000£. Jest katastrofalny brak rąk do pracy a sezon w pełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo pajac z brighton znowu bajeczki opowiada o 2000f bez jezyka:D podaj link frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widze ze Polaczki nie rozumieja znaczenia slowa Propaganda. To znaczy ze was TVN klamie prosto w twarz bez namyslu. Nie bedzie zadnych wiz, kazdy kto juz jest w UK dostanie bezterminowe tymczasowe obywatelstwo ktore wtedy (za jakies 15 lat jak sie Brexit uspokoi) kto chce moze zlozyc w niosek o bezterminowe. Ludzie, juz teraz jest bardzo malo wiz. A Ci wszyscy z krajow arabskich jakos Tu przyjezdzaja a Sa spoza UE, no to polaczki powiedzcie, jak to? :) Wlasnie Na tej zasadzie. Boze, banda nieukow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Birmingham jest masa arabów którym nie chce się pracować. Przeważnie żyją z zasiłków i tylko knują w tych swoich meczetach. Na ich miejsce Anglicy chcą Polaków ale tutaj mało ich przyjeżdża. Praca jest od 2.000£ wzwyż jak choć trochę znasz angielskiego. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy chyba nie wiecie co to Arab. Arabowie nie siedzą na zasilkach tylko kupują najdroższe chaty w Londynie i używają ich może tydzien w roku. Wy macie na myśli biedotę z Indii, Pakistanu i Bangladeszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narobiliście polaczki syfu na wyspach i taki efekt. nie chcą was w UK i tyle. skończcie już wymyslac bzdury i usprawiedliwiać decyzje Brytyjczykow. na ich miejscu tez bym nie chciał tylu emigrantow i jestem pewny ze każdy z was tez. wystarczy spojrzeć na reakcje polaczkow na widok na przykład czarnego albo chinczyka w Polsce. coz za atrakcja. brak slow na was, nie nadajecie się do zadnego państwa tylko do waszej soranej polski. nie wszyscy ale większość. wystarczy poczytać na przykład tego prymitywa bingola co tu szczeka w każdym poscie, nawoluje do powrotu polaczkow do polski :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D czy można wyobrazić sobie większego idiote? chyba to prawda co tu ktoś pisal ze ten kretyn nie skonczyl podstawówki D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:DD::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja. Dobre sa teksty ze brytyjczycy nie wiedzieli co to Unia i co to brexit. Kpina po prostu. Wymyslanie ze sprawdzali po brexicie co to unia w necie i teraz zaluja decyzji. Czy ktos normalny glosuje na cos o czym nie ma pojecia i jakie beda skutki? Malo tego. Oni doskonale wiedza co to oznacza ale wola pozbyc sie wiekszosci emigrantow a glownie polaczkow i nie ma sie czemu dziwic. Tak jak polaczki nie chca kilku obcokrajowcow u siebie (dokladnie, skrzywione mordy na widok czarnego), tak samo brytyjczycy nie chca milionow obcokrajowcow w UK. Proste. Ale poniewaz ogolnie ludzie to falszywe i tchorzliwe qrwy wiec beda udawac milutkich i usmiechac sie a rzadko powiedza co mysla w oczy. Dopiero wszystko stalo sie jasne po referendum. Np 2/3 anglikow za brexitem czyli glownie za pozbyciem sie polaczkow, ale nic sie nie stalo i nadal udaja na zywo a polaczki usprawiedliwiaja i oklamuja sie ze sa lubiani. Nie sa. I nawet we wlasnym kraju pozabijaliby sie gdyby to bylo bezkarne. Wiem moglo byc gorzej ale qrwa przez takich nedznych polaczkow (jest wielka roznica miedzy polaczkiem a normalnym Polakiem) zaluje ze mialem pecha urodzic sie w tym kraju :( zryjcie kal polaczkowe gowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2/3??? dla ciebie 48 do 51 to 2/3???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglbym jeszcze napisac o tym czym sie roznia polaczki od Polakow ale szkoda klawiatury na nich. :D ciezko mi uwierzyc ze mozna byc czyms takim, takimi podlymi qrwami. Ciezko to opisac... nigdy wiecej zaufania i poswiecen dla falszywych "przyjaciol" ktorzy sa najlepszymi "przyjaciomi" na calym swiecie ale tylko i wylacznie jak czegos potrzebuja a jak maja cos zrobic to nie maja czasu... qrwy!!!!!!!!! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś X 2/3 anglikow, nie wszystkich brytyjczykow, anglia byla najbardziej za brexitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjczycy musieliby najpierw pozabierac brytyjskie paszporty swiom bylym koloniom np. India , by pozbyc sie emigrantow :D Brexit nic tu nie zmieni :P Dalej na ulicach pelno bedzie "obcych":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o wiele mniej polaczkow :D zapomnieliscie juz od czego sie to zaczelo? Jak cameron mowil ze zaluje ze otworzyli rynek pracy dla polaczkow? To glownie przez was brexit i dzieki temu wiekszosc was alkonow wroci gnic w polaczkowie pod klatkami waszych blokowisk i budy z piwem tam gdzie wasze miejsce a nie za granica przypal robic porzadnym Polakom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duza czesc na pewno wroci. Wroca Ci ktorzy z zalozenia wyjechali z Polski za zarobkiem I zawsze mysleli ze kiedys wroca. Takich tu nikt nigdy nie chcial- I nikt sie nie dziwi. Czesc juz teraz zaczela zrec jeszcze wiecej zupek chinskich zeby zaoszczedzic I wracac do Polski jak najszybciej. A wszyscy Ci ktorzy wyjechali wiedzac od razu ze to jest na stale to zostana. I nikt ich nie wygoni. To sa ludzi z hipotekami I rozwinietymi funduszami emerytalnymi. Nikt takiej osoby nie poprosi o wyjazd bo to wszystko bedzie trzeba splacic, oddac pieniadze wplacone na emeryture, wyplacic skladki kredytowe, itp. O tym wlasnie sie teraz mowi w praise I telewizji w Anglii (na pewnop nie w TVNie). Ze ludzie ktorzy maja ewidentne stale powiazania z UK I widac ze chca zostac sa jak najbardziej mile widziani I zawsze byli. O to idzie ze zaden immigrant nie powinien miec prawa do benefitow przez pierwsze 15-20 lat pobytu (I ja jestem jak najbardziej za!). I ten sam podzial omawial Cameron dyskutujac jak on to zaluje otwarcia granic. Jednym slowem zostana Ci ktorzy od poczatku by ta Vise I tak dostali jakby to bylo z 30lat temu bez Unii. Studenci dalej moga na wymiany bez przeszkod przyjezdzac. Wszystko. Won dla tych ktorych tu nikt nie chce (I slusznie), polaczkow co na rok, dwa chce przyjechac, poorac jak niewolnicy I wracac. Nie ma! I dobrze, popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie tlumacz smieciu:D wylatujesz juz niedlugo z uk i nie ma bata niedojdo:D trzeba bylo sie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlaczego ty się nie uczyłeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol szaleje :D trza bylo sie uczyc :D dobry tekst ktory pokazuje ze gowniarz gowno wie o zyciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie pracuje I dla Kafeterii I dla TVNu jako troll. Sieje propagande udajac ze kiedys byl w UK bo z tego co mozna te jego wypociny przeczytac to albo w ogole nie byl albo wlasnie byl przez pol roku na zarobkowym z 15 kolegami w pokoju mieszkac. Pato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawde pisze gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×