Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Widmo nie spamuj karuzeli

Polecane posty

Gość gość
Non stop siedzi i nicki wymyśla, latając za Wachlarzem:D Chłopie ona ma faceta, tobie pozostaje łapa i redtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kresko zakochałes się w "Koko"jak to piszesz i dlatego od miesięcy go nawołujesz i wszędzie widzisz na forume:classic_cool:?Jesteś gejem? Żaden hetero facet nie znajdował by takiej zabawy w tworzeniu gejowskich opisów ale z pedofilią przesadziłeś. Baw się jak umiesz Przedwczorajszy Krzyniu:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak lubisz przyglupawa Wandzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want wyrwał Ajgor Koko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pojepało cie paproto ? ja nic do koke nie mam, a tymbardziej jak wyświadcza mi przysługe spamując esesmanów na karuzeli. Dzisiaj go rozpoznałem poprawił mi humor i niech biega a ja popatrze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke wyrwal want? Niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak lubisz przyglupawa Wandzie X Want to wspaniała kobieta, ciepła serdeczna, wrażliwa, kobieca z całą gamą kobiecych zachowań i wad które akceptuje. Wiele razy mój ptak przyfurczał w rozmowie z Want, a jestem wybredny. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:29 kreska to ty takie bzdety piszesz? Gorzej z toba niz źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antonio Fellatio 2014.11.02 Czy dziki Wilk, nieokiełznana szalona dusza prosto z malowniczych Bieszczad? Czy może Duszek-Kłębuszek, nasz niezwykle doświadczony kafeteryjny nestor pederastii? Proszę o rzeczowe i merytoryczne argumenty, bo nie wiem z którym wpierw na seks się umówić X X A nie pisałeś o rzeczowych i merytorycznych argumentach łażąc za Matuzalemem? Zmień płytę Rozmówco Dobra zabawa Widmo z tymi podszywami? Szkoda że Wilk nie poznał się na tobie... Osobiście mi przykro bo miałam cię za kogoś innego... Musisz być bardzo samotnym i nieszczęśliwym człowiekiem, bo tylko takie osoby mszczą się na innych za swoje przegrane, zatrute jadem życie. Fellatio, Petrov, podszywy Wilka, Nowego, Kredka, Matu, Agenta wszystko na jedna nutę:homo i pedofilii, niszczenie Karuzeli, szczucie i skłócanie ludzi, gęganie i wyzywanie kobiet od wywłok itd itp tak się bawi tu całymi dniami merytorycznie nasz Krzysio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke i Widmo łączą aż dwie rzeczy:-O Dużo wolnego czasu i choroba psychiczna🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy zadnej mu nie furczy bo jest kryptogejemFurczy mu tylko na Adama i dlatego skomle i go wywołuje:PNie wie biedny że jest życie poza forum i Adam z Olką mają się świetnie i nie czytają nawet jego wypocin i podjudzań:OPoczytajcie te tematy podszywów, które stworzył, albo homo albo pedofilia , który hetero facet by tak postępował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może to Wanda jemu furczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Załapałeś wreszcie, że wyświadczasz mi przysługe wrzucając wkleiki na karuzeli ? Brawo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻADEN facet na erotycznym nie wyzywał ZADNEJ kobiety od s=uk jepanych, wywłok, szmat jak to miało miejsce ze Słowianką, Fridą, Vałką, Samansarą i innymi jak robi to Krzyś:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rób gejozy z koke jeżeli go bronisz idiotko pomyśl zanim napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke hamuj się z tymi wpisami jacy Koke i Ogryza są szczęśliwi poza forum bo zaczyna śmierdząco być:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmuś nawet z Agenta próbował geja zrobić :PZMatu, Nowego, Wilka,Smofika, teraz już wiadomo kto tak zasrywa forum pisaniną o Kokeju:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.36. Wiemy Adamie. Już się sam tak nie broń i z nerwów nie wbijaj 88 bo są bliżej entera:-D AmStaffa się wspierałeś jak wyzywał ciotki i Gromowladną o ukraińskich qurrew. Jaka Ola? Jakich Ol bylo100 i będzie jeszcze 50000. Ona jest za pożądna dla kogoś takiego jak ty oblechu:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś słowiana ofiaro pedofila, a kto wyzywał Want i S.W. ? Nie ty przypadkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że projekt Petrov i. podszywy robi Koke zwalajac na Widmo. Te wpisy jaki jest szczęśliwy z Nieogryziem to jego sprawa. Wybiela się udając ze odszedł :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadka z Widmem nie ma sensu, został jeszcze coming out i misja niszczenia forume zakończona jak to zapowiadał jako polecony przedwczorajszy 2013 Ty pojdziesz na pierwszy strzal podstarzala wywloko z rozstepami na udach i tradzikiem rozowatym na policzkach. Polecony przedwczorajszy 2012.11 Witam serdecznie,wczoraj wlasciwie juz dzis miala miejsce nagonka na mnie. Tylko ze ja jeden przebralem sie na czarno,widac krzyczacy chyba stchorzyli najwidoczniej nie chcieli abym wiedzial kim sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widmuś nawet z Agenta próbował geja zrobić ZMatu, Nowego, Wilka,Smofika, teraz już wiadomo kto tak zasrywa forum pisaniną o Kokeju X Koke odświeżyć c***amięć jak wyzywałeś gromowładną od ukraińskich kuref i robiłeś z kobiet suki do picia spermy ? No nie ośmieszaj sie. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianka mialaś dać maila jak wyzywał cię Widmo u Wilka? Ile schudlaś kaszalocie z Kalisza?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want wyzywala haja raczej albo ta Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też podejrzane jest. Zwykły znajomy nie będzie tak pisał,że są tacy szczęśliwi. Koke wykorzystuje, że Ola odeszła i nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może odświeżymy pamięć jak noweusz sra nawet na swoich, a słowiana zachwyca sie pedofilami aż język pokazuje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde polecam:) puknijcie sie w czolko!! z kilka razy ...moze wyskoczy wasza glupotka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Koke zawsze lubił zwalać na innych ma na sumieniu całkiem sporo;););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie słowiana dawaj mejle jak byłaś wyzywana hipokrytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z towarzystwa karuzelowego dużo na sumieniu mają frida, koke, nowy i właśnie słowianka:P:P:P:P:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×