Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie na temat formuły tego programu? Jesteście przeciwni tego typu "rewelacjom", czy może, wręcz przeciwnie, sami wzięlibyście w nim udział? Myślicie, że owe małżeństwa mogą być szczęśliwe i trwałe, kiedy media przestaną się nimi interesować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryzyk fizyk najwyżej byłby rozwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśna Antonówka
a nie lepiej od razu, rozwody pod 24/h małżeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa, jak będzie wyglądać polska wersja tego programu. Ma być emitowany w TVN od września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, dlaczego nie było dziś pierwszego odcinka? W zamian jest "Świadek koronny", film. Czyżby formuła programu nie wpasowała się w gusta "otwartego" TVN-u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcą przebić Rolnika i żony... X pomysł z d... chociaz paradoksalnie szanse na sukces nie wiele wieksze niz w normalnych warunkach? X dlaczego z d..? bo ślub ma być czymś więcej, tego nie da się podobno kupić to nie umowa spółki, itd, a TUTAJ odwrotnie, sorry ale kto to kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zna ich na fb i czy ktoś wie o nich cos prywatnie np. Czy to prawda ze sie rozwiedli wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam jeden odcinek i gdzies juz "grał" ten Jacek. Kto mi powie w jakim show?? Strasznie mnie to nurtuje. A wiem ze na pewno widziałam go juz w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×