Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sokatarzyna

Kwas hialuronowy

Polecane posty

Mam do Was pytanko! Macie jakieś doświadczenie z kwasem hialuronowym? Chciałabym zakupić jakieś produkty (oczywiście te lepsze, z większym stężeniem kwasu). Możecie mi polecić kogoś, kto się tym zajmuje, od kogo mogłabym kupić takie produkty? Jakiś przedstawiciel? Ktoś? Coś? Kochane, liczę na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo pozytywne doświadczenie związane z nawilżającymi kroplami do oczu, które zawierają ten kwas - starazolin hydrobalance ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benka2
Na Twoim miejscu nie kombinowałabym z kwasem zakupionym na własną rękę. Lepiej udaj się do salonu i tam poddaj się zabiegowi. Zobacz sobie jaki jest koszt takiego zabiegu: http://revision.com.pl/cennik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku jak głupia się bałam, bo to kwas i brzmi jakby miał zaszkodzić. Teraz wręcz pilnuję, żebym miała w kremach czy kroplach do oczu, jak Starazolin chociażby :D Działa idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja stosuję do mezoterapii -robie sobie sama, kupuje na allegro lub w sklepach internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie decydujcie się samemu na ostrzykiwanie kwasem hialuronowym. Róbcie to tylko w sprawdzonych gabinetach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh jak wiadomo kwas hialuronowy wstrzykiwany w miejscu powstania zmarszczek spłyca ją, wypełnia i tym samym napręża skórę oraz uelastycznia włókna kolagenowe i elastylowe. Za pomocą kwasu hialuronowego najładniej przebiega likwidacja zmarszczek mimicznych a sam zabieg jest bezpieczny i daje natychmiastowe, długotrwałe efekty estetyczne. Nie ma czego się tak na prawdę obawiać. Polecę wam z Łodzi sprawdzonego i godnego zaufania lekarza medycyny estetycznej Marzenę Majcherczyk, która w razie czego odpowie na wszystkie wątpliwości na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmomama
Przede wszystkim pamiętaj, że kwas hialuronowy w kosmetykach nie przenika przez warstwę rogową naskórka bo jego cząsteczka jest za duża! Żeby wnikał głębiej skóra musi być nakłuta roll citem, albo wprowadź kwas za pomocą sono lub jonoforezy. Dla mnie zadowalający jest kwas hialuronowy w Focus Hydrating Serum environu. http://www.e-fontanna.pl/ionzyme-seria-luksusowa-anti-aging/41-ionzyme-focus-hydrating-serum-serum-hydrating-ha-30-ml-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela12344
kosmomama-----> jakie efekty? długo się utrzymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://www.techderm.pl/ tylko jak już inni ostrzegali to nie są rzeczy do samodzielnej aplikacji przed lustrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas hialuronowy fajny tylko nie można przesadzać, moja kumpela wstrzykuje sobie w wargi ten kwas ale ma już tak duże, że może dolną wargą poprawiać sobie grzywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas hialuronowy faktycznie genialnie nawilża skórę twarzy i szyi. Osobiście też miałam kwasem powiększoną wargę górną do wielkości dolnej, żeby po prostu wyglądało naturalnie i symetrycznie. Ja akurat korzystam z usług lek. med. Marzena Majcherczyk w gabinecie Dream-Med śmiało mogę polecić za rzetelność i profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaa

Jestem zwolenniczką naturalnych terapii. To jeden z najlepszych kremów z kwasem hialuronowym https://e-naturalne.pl/pl/p/Eye-up-Lift-Gel-Liftingujacy-zel-pod-oczy-mrozone-czerwone-winogrona%2C-kwas-hialuronowy%2C-woda-morska-glebinowa/1162 . Często go nawet widziałam w warszawskich salonach medycyny estetycznej. Mocno łagodzące działanie. Jak masz czerwoną twarz z różnych powodów to warto się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leo
Dnia ‎2017‎-‎02‎-‎15 o 22:12, caroline11 napisał:

Nie decydujcie się samemu na ostrzykiwanie kwasem hialuronowym. Róbcie to tylko w sprawdzonych gabinetach!

Polecisz jakiś dobry gabinet medycyny estetycznej i od razu konkretny produkt na kurze łapki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felka

ja chodzę na mezoterapię kwasem hialuronowym do Allure Esthétique Clinique i bardzo sobie chwalę ten zabieg jak i sam kwas. Moja skóra wygląda o wiele młodziej, jest bardzo dobrze nawilżona i bardziej jędrna. A do tego jest to po prostu bezpieczny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×