Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedawkowanie antybiotyku

Polecane posty

Gość gość

Witam. W marcu tego roku zatrułam się antybiotykiem doumox 1g ,ktory przepisal mi lekarz 3 razy dziennie. Po trzeciej dawce odplynelam totalnie na caly dzien. Rano mialam juz taki jadlowstret,ze gdy na sile zjadlam troche sniadania,zaslablam i z tetnem 130/min. trafiłam do szpitala. Tego samego dnia wieczorem zjadlam troche kolacji i skonczylo sie zapascią. Miałam dobre wyniki więc na trzeci dzień wypuszczono mnie do domu mimo,iż nadal czułam sie fatalnie. Przepisali mi controloc i ircolon oraz dali skierowanie na gastroskopie. W badaniu wyszlo,że mam refluks żołądka ale to nic nowego bo taką diagnoze mam od 11 lat . Minęlo juz pare miesiecy a ja nadal czuje sie paskudnie. Czesto czuje sie bardzo slabo,towarzyszy mi przytym fala gorąca na zmiane zimna,mam dziwne skurcze w klatce piersiowej sięgajace od żołądka aż do gardla.Dziwne uczucie w glowie jakby problemy z równowagą,oraz palący ból żołądka i pełnośc brzucha. Mam także dobre dni kiedy czuje sie jak za dawnych lat,jest w tedy super ale trwa to kilka dni i na nowo dopada mnie zle samopoczucie. Kardiolog i lekarz pierwszego kontaktu olewka totalna. Ten drugi powiedział tylko,ze moge tak sie czuc do pol roku. Jestem juz podlamana tym stanem tym bardziej,ze mam niepelnosprawne dziecko i nie moge pozwolic sobie na choroby. Moze ktos z was przezyl to samo co ja i podpowie co mam robic bo leki nie dzialaja a na lekarzy jak widac nie mozna liczyc. Bardzo chcialabym wrocic do stanu zdrowia z przed kilku mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy naprawde nie ma nikogo,kto moglby mi pomoc. Dzisiaj naprawde czuje sie kiepsko,prosze pomożcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stosuje probiotykow,nic lekarz nie mowil. Ostatnio czuje sie coraz gorzej,mimo ze jem lekkie potrawy. Czy to możliwe zeby tak dlugo zle mozna czuc się po antybiotyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×