Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żelowe żelki....

Polecane posty

Gość gość
gość 2016.05.15 gość muszka dziś W*********j i zamknij pysk , bo przyjdę do ciebie na temat i będę ci towarzyszyć w rozmowach z ulubieńcem , a za mną przyjdzie gęś . Won stąd patologio bo poznasz co to znaczy być nieustannie spamowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę różnicy. Jeśli forum zaprząta tej osobie uwagę o tej porze w weekend i śmieje się z innych, że im też zaprząta, to nie widzę różnicy. Widać nie robi nic co by mogło ją choć trochę bardziej zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.05.15 muszka śmierdziuszka wczoraj Odp*****l się ode mnie Androgen, po jakiego c***a się do mnie przywalasz? Nic ci nie zrobiłam buraku. Father Figure wczoraj To z czystej sympatii Muszko oczko.gif muszka śmierdziuszka wczoraj Ty masz k***a do mnie sympatię. Masz szczęscie, że nie mam ochoty Ci d***bywać teraz, bo byś poleciał do mamusi z płaczem! Nie ma cie tu, ale już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.05.15 muszka śmierdziuszka dziś Tabasko, s********j z mojego tematu. Już dzisiaj wrzuciłaś tekst, że ciotki nie popiszą. Mam dla Ciebie przykrą informację: będę siedzieć na tym forum tak długo, jak mi się zechce. Do wszystkich broniących tej pani, jesteście w błędzie. A Ty wredna, mściwa, zazdrosna babo nie właź mi w drogę. Spamowałaś, spamujesz i tylko psujesz ludziom krew w żyłach, w rzeczywistości realnej pewnie też. Smelly fly, smelly fly . It's not your fault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka 2015.12.08 Wstydliwy? A może tchórzliwy Cześć Wad, Samiec. Hajcia loguj się na flagowy nick zly.gif Hajciu jeśli cie jeszcze nie zdiagnozowano, to my ci się zrzucimy na terapię. Nasza ty zakało, nasza ty patologio, nasz ty oszołomie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka 2016.05.15 smiech.gif psychoza narasta? Niestety muszę zdementować. Byłam na komunii i nie mogłam was zaszczycić swoją obecnością pomarańczowe łobuzy, a patrząc na poprzesuwane przecinki, mogę pokusić się, że ktoś chciał tutaj zrobić tyci tyci prowokację. oczko.gif Nasze Ero Imperium, jak zwykle sobie wymyśla argumenty ze swojej 'skromnej', różowej dziurki oczko.gif Wiem, ciężko się pogodzić z faktem, że istnieje tu "grupa trzymająca władzę "( niedokładny cytat z Imp) . Próbuje przypisać mi, że kreuję się na jakieś autorytety, że mam dystans do forum, że ja tylko ironizuję itp itd. Otóż nie. Ja jestem zwykła. Taka Jenny from the block. oczko.gif Nie kreowałam się tutaj na Imperium niemalże Słońca, czy Łamczkę Wielu Serc ( oczywiście, to nie Ty, zupełnie o Twoim wycofaniu się rakiem, czy panice nie świadczą wyedytowane posty. To niezwiązana z ero osoba poczuła się atakowana i wykasowała posty, dla świętego spokoju oczywiście.) Z zaciekawieniem obserwuję schyłek (a może u=chyłek) imperium. A teraz Sylwio, Janino i Agnieszko, excuse moi, mam przyjemniejsze sprawy oczko.gifkwiatek.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie ośmieszać Muszeńke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza J.Lo. :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć żabki 🖐️jak Wam leci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pavlo to koleś piszący na uczuciowym. Od dłuższego czasu łazi za nim KTOŚ, kto wyzywa, straszy, obraża i spamuje. Jednak Pavlo przerasta go o lata świetlne i wtedy ten KTOŚ postanowił zrobić Pavlo podszyw. Zaczął na tym podszywie zakładać idiotyczne tematy, u nas na uczuciowym oraz na ogólnym. W tych tematach sugerował impotencję i homoseksualizm Pavlo i tym podobne oszczerstwa. Od dawna podejrzewaliśmy, że ten hejter jest również na erotycznym co potwierdziło się gdy przez przypadek wrzucił na któryś tematów spam gęgę właśnie z tego podszytego nicku. Zrobił to raz, około 4-5 wrzutek na minutę i zorientował sie chyba że to z zaczernionego nicku i z tego projektu podszytego już się nie udzielał. Jednak nadal jesteśmy spamowani, obrażani i wyzywani w ohydny sposób. Pzdr z uczuciowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In jakie jest twoje stanowisko w sprawie złotych myśli Iwonki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Mucha, chodzi o to,że nie jesteś w stanie w jakiejkolwiek społeczności egzystować,nawet w tej zamkniętej i wyselekcjonowanej przez was samych (Arka). Dla ciebie każdy jest wrogiem,każdego podejrzewasz,a rację musisz mieć tylko ty,nieomylna hejterko. Chcesz leczyć tu swoje kompleksy,czy tak ci na terapii poradził specjalista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŻENADA ROKU NA TYM FORUM Jesteście bandą żałosnych szmaciarzy! KU/rwa macie szczęście, że siedzę za ekranem kompa, bo jakbym was dorwała, to byście fruwali po kątach !!!! gość 2015.01.07 tu jest wesoło ? nie rozśmieszaj mnie... jesteś tępą wywłoką i nic tego nie zmieni, chcesz szacunku, to okaż go innym ! gość 2015.01.07 Muchs nie pij więcej jezyk.gif muszkaś 2015.01.07 sama jesteś wywłoką i psycholką jakich mało. Musisz być naprawdę sfrustrowana, żeby podjudzać ludzi na forum przeciwko nam i trolować. To jest chore dziewczyno. Pełen wachlarz patologii sobą reprezentujesz. Powiem Ci coś, jak Cię nudzi, to zacznij z nami rozmawiać, jak człowiek, żartuj, a jak nie potrafisz to mów cokolwiek z sensem, a nikt Ci złego słowa nie powie, a jeszcze będziemy dla Ciebie mili. Może lepiej tak, zamiast się tak podle zachowywać?!! Przemyśl to babo muszkaś 2015.01.07 won mi z tematu jak nie macie nic do powiedzenia banda zawistników !!!!!!! Nie macie o czym rozmaiwać to tworzycie sobie temat przeciwko ciotkom! to jest NAJWIĘKSZA ŻENADA ROKU NA TYM FORUM Jesteście bandą żałosnych szmaciarzy! KU/rwa macie szczęście, że siedzę za ekranem kompa, bo jakbym was dorwała, to byście fruwali po kątach !!!! gość 2015.01.07 tu jest wesoło ? nie rozśmieszaj mnie... jesteś tępą wywłoką i nic tego nie zmieni, chcesz szacunku, to okaż go innym ! gość 2015.01.07 Muchs nie pij więcej jezyk.gif muszkaś 2015.01.07 sama jesteś wywłoką i psycholką jakich mało. Musisz być naprawdę sfrustrowana, żeby podjudzać ludzi na forum przeciwko nam i trolować. To jest chore dziewczyno. Pełen wachlarz patologii sobą reprezentujesz. Powiem Ci coś, jak Cię nudzi, to zacznij z nami rozmawiać, jak człowiek, żartuj, a jak nie potrafisz to mów cokolwiek z sensem, a nikt Ci złego słowa nie powie, a jeszcze będziemy dla Ciebie mili. Może lepiej tak, zamiast się tak podle zachowywać?!! Przemyśl to babo gość 2016.01.10 muszkaś 2015.01.07 To ku/rwa sama go okaz innym. Przypominam Ci, że to Ty jesteś trolem, a nie ja. To Ty nas pomawiać, obrażasz i zatruwasz atmosferę!!!! TY ! TY! TY! Nie ja! BO JA CI ODPOWIADAM. w życiu sama bym nie zaatakowała Ciebie! A ty po prostu naobrażasz nas, niszczysz wszystko, a potem mówisz, żeby Ci ktoś najpierw okazał szacunek? Do KUR/WY NĘDZY Z CHOINKI SIĘ URWAŁAŚ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha wykazuję dobrą wolędoceniasz, czy olewasz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sama pisałaś zło wychodzi z ludzi w takich miejscach. Jesteś złą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w************e na arkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra Muchaale daj mi pokwitowanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za obłuda rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inu na obojętność o której rozmawialiśmy nie trzeba pokwitowania. Odejdź w pokoju i baw się w swojej piaskownicy. Masz ludzi, z którymi się dobrze czujesz i doceń to, pielęgnuj to i ciesz się tym. Ja nie jestem ci do niczego potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś w błędziewłaśnie Cię potrzebujębyć może bez skrzydełek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijana Mucha Pijany In Spe Brakuje 2 nicków Smofa i Nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychopatka napisała:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet ze swojakami nie potrafisz bez agresji rozmawiać Iwonk9, nawet z nimi. Pij dalej, hejtuj, oskarżaj, w końcu robisz to od lat, stara hejterko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinokio z duszą
1:0 dla Ciebie Mucha ale mamy czas.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×